La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1423 Culés

4

Obejrzałem wczoraj w nocy "Dziką noc", czyli ten film o zabójczym świętym Mikołaju. Ujdzie w tłumie, ale nie porywa. Porównałbym to do "Sposobu na świętego", z tym, że jest bardziej krwawo. Troszkę nawiązuje niektórymi scenami do Kevina, troszkę do Szklanej Pułapki 2. Raczej film na jeden wieczór - daleko mu do tego, by zakotwiczyć u mnie jako obowiązkowa pozycją przy okazji świąt Bożego Narodzenia. Jeśli jednak nie macie co oglądać, to można sięgnąć, by się rozluźnić. ;)

@MesQueUnClub_87 @Sulimo @arsenallondyn0 @JimMorrisonFCB @Zoker @masq @norbi77

1

@Ojciec5tkidzieci Dzięki :) Dodane do listy, ale pewnie obejrzę w grudniu przed świętami

1

@Ojciec5tkidzieci Generalnie ponopisie raczej można było się spodziewać, że film na 1 wieczór ;) Pewnie podobnie będzie z tym filmem o morderczym Kubusiu Puchatku xD

1

@Kgorecki2500 Niby tak, ale nie do końca. Np. jest taki film "Dzika frajda" do którego wracałem już dwukrotnie, bo tak mi się podobał. Czasami prostota filmu nie oznacza, że do danej produkcji nie chce się wracać.

1

@Ojciec5tkidzieci No mam kilka takich właśnie filmów niskobudżetowych, które lubię oglądać kilkukrotnie, a wśród nich jest "Zły mikołaj" albo "How High" :)

1

@Ojciec5tkidzieci ja dziś zacząłem serial Erynie - Thriller w klimacie Noir, rozgrywający się kilka lat przed wybuchem IIWŚ
Na podstawie książek Krajewskiego
W roli głównej Dorociński ;] jestem po 3 odcinkach, i da się oglądać ;]

1

@Ojciec5tkidzieci Ja z kolei ogladalem ostatnio Plan Doskonaly - film o napadzie na bank.

Duzo sobie obiecywalem po tym filmie, a okazal sie totalnie slaby. Mnostwo niedociagniec, niespinajacych sie watkow - jednym slowem: rozczarowanie.

0

@Ojciec5tkidzieci A jak tam film który ci poleciłem?

0

@Sulimo Bede go "katował" w weekend. Tak jak chciales - obejrze, to podziele sie opinia, pamietam doskonale umowe. ;)

1

@Ojciec5tkidzieci
Obejrzałem i mi się podobał.
Luźny i fajny do oglądania :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?