- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 829 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 829 Culés
1
Ciekawa wypowiedź Jaume.
18
@Rewolucja123 Cytowanie tego typa(Muniaka)jest tu karane to raz. Dwa co on teraz moze wiedziec na ten temat? Nie był zmartwiony wczesniej?
Smierdzi kolejnym atakiem na Laporte
5
@Rewolucja123 pchasz się w gips kolego
1
@Sulimo Nie cytuję nikogo, tylko wrzucam cytat Jaume. A wypowiedź jak można zauważyć jest oparta na tym co zostało przedstawione przez zarząd i jego działania ogòlne.
@Janas11224 przecież ja wypowiedź wrzuciłem tylko.
5
@Rewolucja123 Potężny działacz, który nawet nie jest kibicem klubu xD
2
@Rewolucja123 To nic nie zmienia. Tutaj wrzucanie twittow Muniaka jest niemile widziane
0
@Sulimo No właśnie wiele zmienia. A jego tweet to tylko wrzucona wypowiedź, nic nie napisał nt. Barcy, czy inny.
0
@Rewolucja123 No sek w tym ze to nie jest wazne. Usuwali i usuwaja jego twitty tutaj.
1
@Rewolucja123 wklejanie wypocin tego durnia powinno być nagradzane banem.
0
@Sulimo Tutaj nie ma żadnego powodu do usunięcia, chyba że wrzucenie czegoś co zawiera sformułowaną krytykę i uargumentowaną jest problemem dla kogoś, to polecam szerokim łukiem omijać.
@tbas Kolejny.
0
@Rewolucja123 Mi to lotto bo jego wypociny sa zabawne. Mówie tylko ze mozesz sie spodziewac ze dyskusja zniknie
0
@Sulimo "Smierdzi kolejnym atakiem na Laporte" czyli były członek jego aktualnego zarządu, który wypowiedział się z naprawdę solidnymi argumentami, w krytyczny sposób = atak na Laportę?
0
@Rewolucja123 Zabawny moment sobie wybrał na wywiad. Akurat gdy Laporta ma tyle na głowie. Tu musi bronic klub przed sprawa Negreiry,tam pracuje nad sprowadzeniem Messiego i cieciem wydatków.
To nie jest przypadek ze taki wywiad wyszedł w dosc newralgicznym momencie dla klubu. Wcale sie nie zdziwie jesli ktos mu za to w łape dał byle tylko zdyskredytowac obecny zarzad.
To ze jest byłym członkiem nie oznacza ze nie mozna go kupic a dokładniej zlecic mu oczernienie Laporty i jego swity
0
@Sulimo Ale tutaj nie widzę za bardzo oczerniania, tylko solidnie uargumentowaną wypowiedź.
0
@Rewolucja123 Ja tu za bardzo argumentów nie widze. Bardziej mi wyglada na publicystyczne frazesy.
Niby jest zmartwiony sytuacja ekonomiczna a poparł to jakos? Chyba ze to tylko czesc wypowiedzi.
Dobra widze o co chodzi.
Tylko w moim odczuciu to jest wypowiedz w stylu Freixy. Co on moze wiedziec o obecnej sytuacji na linii Leo Laporta Barcelona? Raczej niewiele.
Druga sprawa to jak on sobie wyobraza przebudowanie stadionu bez przeniesienia sie na inny stadion?
Moim zdaniem sytuacja klubu zwłaszcza ta finansowa od czasu jego rezygnacji jest zupełnie inna
0
@MesQueUnClub96 co za absurd. Żeby być działaczem klubu trzeba być jego kibicem? Dowaliles. Rozumiem, że Alemany jest słaby bo nie jest kibicem klubu i wiele innych przykładów świetnych działaczy znających się po prostu na swojej robocie a nie
1
@Sulimo żeby całą wypowiedź zobaczyć, to trzeba wejść w tweeta.
Jaume Llopis, były działacz Barcelony, który złożył dymisję po odejściu Messiego dla Radio Marca :
"Jestem bardzo zmartwiony sytuacją instytucjonalną jak i ekonomiczną klubu.
[O BarcaGate] Ta plama jest nieusuwalna, wchodzimy do ciemnego tunelu i zmierzamy w otchłań.
Granie na Montjuic? To barbarzyństwo, ekonomiczna katastrofa, wydamy 20 mln w silos. To zbędny stadion na ledwie 40 tysięcy ludzi.
Głównym problemem Barcy jest Laporta. Guardiola doradzał mu, aby postawił na canterę i zrobił dokładnie na odwrót.
Nie ma przejrzystości w zarządzaniu Laporty, nic nie wiemy. Nie znamy dokładnej wartości długu, ani tego co zapisano małymi literami w kontraktach, ani szczegółów finansowania Espai Barca. W tym klubie nie ma nikogo o umiejętnościach i doświadczeniu w zarządzaniu, aby przeprowadzić klub przez taki kryzys, poza Eduardem Romero, ale on od miesięcy się nie wypowiada. Nie ma żadnej opozycji.
Barca traci już motto "więcej niż klubu". Wszystko zmierza w stronę przekształcenia w spółkę akcyjną. Przyjdzie moment, że nastąpi koniec, dług zostanie przekonwertowany na akcje. Laporta rządzi jeszcze gorzej niż Bartomeu. Sytuacja w 2025/2026 będzie nieodwracalna, dług dojdzie do wartości 3 miliardów euro. Barca będzie musiała stać się mniejszym klubem, albo przekształcić się w spółkę akcyjną.
Za Laporty powrót Messiego jest niemożliwy. To zasłona dymna, aby nie mówiono o 'Caso Negreira'. Niech mówią co chcą, Messi nie wróci do Barcelony jeśli Laporta będzie prezesem. Byłem przy tym i wiem co się wydarzyło. Na Laportę wpływał Florentino Perez.
Florentino pomaga Laporcie, dyrektor z 6th Street zajmuje się sprawami finansowymi Barcy. Laporta wyrzucił 80 pracowników i mimo, że musiał wypłacić im odszkodowania, zatrudnił kolejnych 80. Z tego co Laporta wydał na loty i ekskluzywne hotele i restauracje wystarczyłoby na pensje 30 zwolnionych pracowników.
Laporta zostanie najgorszym prezesem w historii FC Barcelona, tym który wyrzucił najlepszego piłkarza na świecie i spowoduje, że klub przestanie być w rękach socios i stanie się własnością instytucji finansowych. Po 71 latach bycia socio jestem bardzo smutny. Z bycia więcej niż klubem [Barca] przechodzi w ręcę instytucji finansowych. To dla nich okazja. Pożyczki z drakońskim oprocentowaniem. Wiele osób zostanie po tym wszystkim multimilionerami"
Całość jest sklejką fragmentów wypowiedzi cytowanych na twitterze Marca, i na stronach http://marca.com i http://mundodeportivo.com
0
@Rewolucja123 No tak jak myslałem. Bełkot rozżalonego kibica.
Po primo Laporta nie miał duzego wyboru i kredyty musiał wziac zeby klub mógł funkcjonowac. Po 2 nie da sie byc gorszym zarzadca czy prezesem niz Bartomeu.
In a sprawa ze Laporta powinien był po prostu powiedziec ze w tamtym momencie pozostanie Leo jest niemozliwe z ekonomicznego punktu widzenia. Reszta wypowiedzi wyglada jak gdyby to pisał przecietny uzytkownik La Rambli
Zgodze sie tylko ze powinna byc wieksza przejrzystosc ale sadze ze pewbe rzeczy nie powinny wychodzic na jaw.