La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1644 Culés

2

Myślę że Papszun jest po słowie z Legią. Kun już podobno dogadany, wcześniej były kontakty z trenerem ale chciał do końca ten projekt poprowadzić, do mistrzostwa. Wątpię żeby taki dobry trener zakończył karierę całkowicie.

2

@kuz a co z Runjaicem? Dobrze sobie radzi póki co. Chyba nie Legia.

2

@arasz1819 Na pewno nie. Runjaic dobrze sobie radzi nie ma powodow do zmiany

1

@Sulimo ciężka sprawa. Może ma coś za granicą dogadane. U nas kluby jak Legia czy Lech nie wydają się chcieć zmieniać trenerów, a przecież nie pójdzie do Widzewa.

1

@kuz O Papszunie w Legii mówiło się od dawna. Nie wiem co jest w umowie w Runjaicem, ale w sumie nie zdziwiłbym się, gdyby była klauzula - "Papszun". Nie no dobra, zdziwiłbym się. Niemniej Legia ostatni raz przegrała w październiku, a mamy kwiecień. Byłby to dziwny ruch, gdyby Legia tak potraktowała obecnego trenera.
No i tak jak mówisz, Kun podobno dogadany i przeszedł testy, Gual z Jagi podobno dogadany. Może Legia chce wrócić na szczyt i ma w tym pomóc Papszun?

0

@arasz1819 Przecież w Legii to gorący stołek jest, dużo się jeszcze może zmienić. Ja Papszunowi nie życzę Legii. Ale oby pozostał w trenerce.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?