Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo Jaga. Swietny wynik dla Lecha
5
Spadek Lechii moze miec jeszcze inne konsekwencje poza sportowymi.
Klub jest patologicznie zarzadzany. Problemy z płaceniem na czas.. Moze byc tak ze klub ogłosi upadłosc chyba ze ktos go kupi na co sie nie zanosi.
Lechia idzie droga polonii warszawa.
0
Lechia na dnie. Jeszcze Slask no i miedz ;)
2
https://www.meczyki.pl/newsy/piast-gliwice-idzie-na-wojne-z-waldemarem-fornalikiem-mocne-stanowisko-klubu-ws-zachowania-bylego-trenera/210764-n
Ale jajca. Piast moze nie dostac licencji xD
4
Betis Ossasuna Espanyol.
Jesli chcemy spokoj miec to 9 pkt to psi obowiazek.
0
Dawac remontade
0
Xavi ma szczescie bo terminarz jest w miare przyjazny dla nas. Ale kur niech on ogarnie sie i ten zespol bo zal patrzec
0
11 pkt ale 3 kolejne mecze musiny kur wygrac by miec w miare spokoj.
Betis Ossasuna Espanyol bodajze. No jak i tam sie sfrajerza to nie ma ratunku dla tego klubu
5
@Laporta kołuj nowego trenera na nowy sezon. 11 pkt a kur strach jest ze i to spieprza
1
Dobranoc
Xavi kur nic nie potrafi zrobic jak nie idzie. Mam dosc tego jak nijakim on jest trenerem. Kiedy chociaz pomoze swojemu zespołowi?
1
Im dalej w las tym mniejsza nadzieja ze cos w europie zdziałamy za Xaviego. Na Lige moze to starczy ale jak my nie umiemy zdominowac Rayo to czego chcemy szukac w europie?
0
@SinMistico No patrz a teraz nas bija a my klepiemy RSSS na Anoeta :/
0
Wywiezc minimum punkt z tego terenu. Anoeta sie przypomina swego czasu
Inna sprawa ze nie widac za grosz reki trenera od pewnego czasu zero kreatywnosci z naszej pomocy
0
Pedri z asysta ola boga
0
Albe za Balde i Kessie za Gaviego inaczej nie ma to sensu
0
Lewy to tez kur dobry agent nawet w sytuacji dobrej nie potrafi pomoc druzynie.
1
Manzano ty przygłupie... Gwizdze sie obie strony
10
Jaja całe rozumiem?
1
Arsenal juz sie nie podniesie
0
To co kurła straszycie
0
Szkoda Ter Stegena oby to nic powaznego nie było
0
Atleti nie gra tak zle ale Mallorca to ich bestia negra ostatnimi czasy
0
@Esteban_ Bendtner wznowił kariere?
7
@Nhyz Boli od patrzenia
9
Wygrana na Cornella i przypieczetowanie majstra to cos co chce zobaczyc. Ale bedzie piekło papuzki xD
0
Dla odmiany odpale se dzis mecz kotletiko. Moze lepszy meczyk bedzie niz wczorajszy na villamarin
3
@FcPortoFan1999 W Belgii powinien sobie poradzic. Dobry kierunek do rozwoju i przyszłego transferu do top 5
2
https://www.meczyki.pl/newsy/lech-poznan-sprzedal-michala-skorasia-kolejorz-oficjalnie-potwierdzil-wielki-transfer/210626-n
No i gitara. Zasłużył sobie swoja dobra gra. Powodzenia Skóras!
1
@cris2706 Autor do choroszczy sie nadaje. Ludzie którzy to lajkuja tez xd
6
@Kondziubarca Tak było nie zmyslam