2

Pier jaki cyrk. I to niby my sedziów kupujemy.

1

https://www.filmweb.pl/serial/Wyj%C4%99ci+spod+prawa-2021-10003967

Serialowy diamencik. Swietny na zabicie czasu

0

@Firestone Bedzie potrzebny LO bo zostaje sam Balde

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MESSIah16 Gdzie jest krzyz?!

8

@KobeFR Amputacja jak nic. 1000 zł za porade

1

Busquetsa nie zastapimy i nie powinnismy nawet próbowac.

Trzeba kupic kogos w stylu Kante który bedzie przede wszystkim bronił a dopiero potem myslał o atakowaniu.

0

@Rust_Cohle A miał inne wyjscie? Nie miał wtedy wyboru a chciał zostac w europie

0

https://www.meczyki.pl/newsy/pilkarze-lechii-gdansk-moga-rozwiazac-kontrakt-z-winy-klubu-zawodnicy-zlozyli-wezwania-do-zaplaty/211434-n

Na prywatne interesy kasa jest a na płacenie piłkarzom nie xD. Kolejny klub do unicestwienia

1

@cules100pro Piekny bedzie ten stadion

1

@FcPortoFan1999 Mimo wszystko Legia pozytywnie zaskoczyła. Puchar jest i wicemistrz. Zobaczymy co zrobia w kolejnym

0

@misteriosoVEB Mimo wszystko połowa sezonu tylko dobra. Warta bardziej pasuje podobnie z piastem on tez tylko 1 połowa sezonu dobra

1

@Kamilos84 Kryszciano to sie stało.

1

Nasza liga poziomem odstaje od topowych ale to był w sumie dobry sezon. Duzo pieknych goli i emocji.

Fajnie ze nadal Canal plus ma prawa bo bardzo dobrze opakowali nasza lige przez co wydaje sie jeszcze ciekawsza mimo niezbyt wysokiego poziomu.

Najwieksze rozczarowanie sezonu?
Miedz Legnica i Lechia Gdansk

Najwieksze pozytywne zaskoczenie
Raków Legia Lech(za gre w LKE) i Pogon oraz Warta

Krystalizuje nam sie top 4 i oby takie top 4 było na stałe bo bedzie to z pozytkiem dla naszej piłki.


Nie obyło sie takze bez skandali.

Na pierwszy rzut oka bijatyka po PP i skandaliczne zachowanie Mladenovicia

Skandal zwiazany ze Slaskiem gdzie kase z zoo przekazano na ratowanie bankruta


Podsumowujac sezon 22/23 był udany pod wieloma wzgledami.

@FcPortoFan1999

0

@FcPortoFan1999 Dlatego licze na kilka branek widzewa. Lubie ich. Brakowało i nadal brakuje derbów łodzi z eklapie

3

Juz za godzinke Widzew kontra Miedz :)

0

@Dari0G Ja sie historii nie wypieram stwierdzam fakt. Od czasu kiedy Rutkowscy rzadza klub zarabia na siebie i tak powinno byc z kazdym innym klubem.

Wyjezdzasz mi z Amica zapominajac ze ta patologia w Slasku trwa od lat. Bezczelnie jeszcze zabrali kase z lokalnego zoo by ratowac tego bankruta

0

@Kidd Az se Mumie odpale dla Brendana xd

1

@Bobo25 Problem w tym ze sa one przyznawane z dupy. To powinno byc duzo bardziej rygorystyczne zeby nie było takich akcji jak w Slasku i Lechii

0

@OnlyBarca10 Sa wyjatki bo taki Lech sam na siebie zarabia.

3

Sprawa Lechii i Slaska jasno pokazuje ze powinien byc nadzór nad finansami klubów z eklapy.

Dochodzi obecnie do niesamowitej patologii zarówno we Wrocławiu jak i Gdansku gdzie nie płaci sie pracownikom i piłkarzom.

W ogóle ktos powinien w koncu cos zrobic z tym ze niektóre kluby sa finansowane przez miasto. Kazdy klub w eklapie powiniem dazyc do tego by zarabiac na siebie.


Jesli cos ma sie zmienic w naszej piłce to najpierw potrzeba zmian w sposobie zarzadzania klubami.

7

@Kamilos84 Zaorac ten gowniany klub. Wrocław musi utrzymywac tego bankruta z publicznych pieniedzy.

2

@MesQueUnClub96 Licze na Macabi lub Ferencvaors

3

@MesQueUnClub96 Powinni cie zwolnic

1

@FcPortoFan1999 Oby im na złosc robił i guwno a nie stadion bedzie. Mozna kogos nie lubic ale jesli chce sie cos od miasta to nie wypada obrazac prezydenta

8

Napieprzac żaby przez blisko 30h to trzeba miec psyche. Beda mu sie skurczysyny snic po nicach xD

0

Maksipuszka top :)

6

@Wossi61FCB Wieczysta i brudne gierki? Kto by sie spodziewał

3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?