La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1497 Culés

1

Nasza liga poziomem odstaje od topowych ale to był w sumie dobry sezon. Duzo pieknych goli i emocji.

Fajnie ze nadal Canal plus ma prawa bo bardzo dobrze opakowali nasza lige przez co wydaje sie jeszcze ciekawsza mimo niezbyt wysokiego poziomu.

Najwieksze rozczarowanie sezonu?
Miedz Legnica i Lechia Gdansk

Najwieksze pozytywne zaskoczenie
Raków Legia Lech(za gre w LKE) i Pogon oraz Warta

Krystalizuje nam sie top 4 i oby takie top 4 było na stałe bo bedzie to z pozytkiem dla naszej piłki.


Nie obyło sie takze bez skandali.

Na pierwszy rzut oka bijatyka po PP i skandaliczne zachowanie Mladenovicia

Skandal zwiazany ze Slaskiem gdzie kase z zoo przekazano na ratowanie bankruta


Podsumowujac sezon 22/23 był udany pod wieloma wzgledami.

@FcPortoFan1999

0

@Sulimo po tym co było po połowie sezonu to Korona jest zaskoczeniem

1

@Sulimo Miedź Legnica,nie jest rozczarowaniem i nie jest zdziwieniem że znów spadła.To jest klub idealny pod 1 ligę,ale nie na ekstraklasę,nie mają składu na skuteczne utrzymanie.Lechia Gdańsk to nawet nie rozczarowanie,co żenada po prostu.W jednym sezonie od europejskiego pucharowicza do spadkowicza? Ostatnim takim klubem był Zawisza Bydgoszcz 2014/2015 z słynnym Prezesem Osuchem"Pinokio" Legia Warszawa,po katastrofie z poprzedniego sezonu,odzyskała twarz z tym Pucharem Polski,choć sezonu jak na potencjał klubu nie mieli dobrego,bo brak mistrzostwa Polski w sytuacji gdzie nie mieli europucharów jest rozczarowaniem.Korona Kielce,Kamila Kuzery ładnie wywalczyła utrzymanie,jak kiedyś banda świrów Ojrzyńskiego.

0

@misteriosoVEB Mimo wszystko połowa sezonu tylko dobra. Warta bardziej pasuje podobnie z piastem on tez tylko 1 połowa sezonu dobra

1

@FcPortoFan1999 Mimo wszystko Legia pozytywnie zaskoczyła. Puchar jest i wicemistrz. Zobaczymy co zrobia w kolejnym

0

@Sulimo Dla Kosty Runjaicia,sezon 2023/2024 to być albo nie być,brak mistrzostwa oznacza że po prostu zostanie zwolniony,europuchary w wykonaniu Legii po roku przerwy będą zagadką.Raków Częstochowa,jako mistrz Polski ma szanse na II rundę eliminacji LM,chciałbym aby wylosowali tam Żalgiris Wilno.Oby wreszcie Pogoń Szczecin osiągnęła III/IV rundę LKE.Lech Poznań,chyba wreszcie nauczył się dzielić ekstraklasę z pucharami.

3

@Sulimo Z tym krystalizowaniem bym zaczekał, Raków od przyszłego sezonu kompletnie zmienia strategię i zarządzanie więc ciężko stwierdzić czy oszczędnie wydając będą w stanie to top 4 utrzymać. Nie wiadomo też jak będzie z trenerami po Papszunie, czy będą dalej mieć szczęście do kandydatów czy zacznie się karuzela.

3 kluby są pewne bo Pogoń ma dobre zaplecze, a Legia i Lech zawsze są w czołówce, ale z resztą bym zaczekał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?