Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tymczasem Płock obrona czestochowy o ironio xd
1
@Kettger Polska panie kolego. Jest niesamowita walka o utrzymanie
0
@mekston Ogladam eklape nie ma czasu na pierdoły xd
1
Czuc aromat drewna w BVB
1
Swoja droga VAR w tej kolejce to kompromitacja. Pogon powinna dostac karnego przed golem Podolskiego a dzis cyrk z golem Rakowa.
No troche żenada ze wypaczaja oni wyniki spotkan przez co moga zadecydowac o tym kto spadnie.
0
@takisobiektos Widzisz problem robia tylko tacy kibice jak ty a o dziwo nikt inny problemu o ta licencje nie robi. Moze dlatego ze to nic by nie zmieniło?
Natomiast faktu o tym ze Władze wrocławia okradli zoo tylko po to by ratowac Slask nikt nie zapomni
0
@takisobiektos Nie to co WKS.
0
@zodiak_10 Moze byc ;)
2
Jestem w stanie uwierzyc ze Augsburg strzeli w 90 min gola xd
1
Kur BvB ogarnijcie sie
0
Komentarz usunięty
0
No jak w 11 na 10 nie wygraja to mozna zaorac ten klub
0
@mekston Mówisz o Augsburgu?
0
Smierdzi kupskiem w meczu BvB
0
@Emhyr Mimo wszystko jest to wtopa wizerunkowa
1
No BvB zrobi wszystko by sie zesrac tuz przed kiblem i bynajmniej nie mam na mysli bernabeu
0
@Survier Szarlatani
0
@Rust_Cohle To ze nie graja o nic nie znaczy ze sie podłoza Slaskowi co to to nie
0
Brawo Płock.
W ost kolejce slask ma najtrudniejszego rywala
2
Etna ponownie daje o sobie znac. Paroksyzm erupcyjny trwa ale ze wzgledu na pogode nie wiele widac i ciezko ocenic jak mocna jest aktywnosc.
@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira
0
O 21 Grand Derbi i to wbrew pozorom nie jest mecz tylko o panowanie w Sevilli. Oba zespoły maja o co grac wiec w teorii zapowiada sie kawał meczycha
0
@FcPortoFan1999 No mogliby spasc gdyby nie jesoen
2
Fatalny jest widzew w 2 rundzie
0
Kurde miedzinsky w sumie podsunał mi film do obejrzenia. Ghost in the shell z boska Scarlett ;)
0
@HighestInTheRoom Bardziej potrzebny Lechowi i oby udało sie go wyrwac
0
@D10SLEO Pożyjemy zobaczymy oby Lech go zgarnał.
0
@HighestInTheRoom Po co jak Guala macie i jeszcze Wszołka z Kapustka
0
@D10SLEO Bez przesady. Lech lub Rakow go zgarnie.
Slask nie ma mu nic do zaoferowania a chłop ma ambicje i powinien grac o cos wiecej
1
Velde i Yeboah to byłyby zacne skrzydła.
Rutek wez go wyciagnij bo szkoda chłopa by grał o utrzymanie
1
@FcPortoFan1999 Derby Łodzi,Warszawy,Krakowa i Poznania.
Ale beda niebawem emocje jak i Polonia wróci