0

Tymczasem Płock obrona czestochowy o ironio xd

1

@Kettger Polska panie kolego. Jest niesamowita walka o utrzymanie

0

@mekston Ogladam eklape nie ma czasu na pierdoły xd

1

Czuc aromat drewna w BVB

1

Swoja droga VAR w tej kolejce to kompromitacja. Pogon powinna dostac karnego przed golem Podolskiego a dzis cyrk z golem Rakowa.

No troche żenada ze wypaczaja oni wyniki spotkan przez co moga zadecydowac o tym kto spadnie.

0

@takisobiektos Widzisz problem robia tylko tacy kibice jak ty a o dziwo nikt inny problemu o ta licencje nie robi. Moze dlatego ze to nic by nie zmieniło?

Natomiast faktu o tym ze Władze wrocławia okradli zoo tylko po to by ratowac Slask nikt nie zapomni

0

@takisobiektos Nie to co WKS.

0

@zodiak_10 Moze byc ;)

2

Jestem w stanie uwierzyc ze Augsburg strzeli w 90 min gola xd

1

Kur BvB ogarnijcie sie

0

Komentarz usunięty

0

No jak w 11 na 10 nie wygraja to mozna zaorac ten klub

0

@mekston Mówisz o Augsburgu?

0

Smierdzi kupskiem w meczu BvB

0

@Emhyr Mimo wszystko jest to wtopa wizerunkowa

1

No BvB zrobi wszystko by sie zesrac tuz przed kiblem i bynajmniej nie mam na mysli bernabeu

0

@Survier Szarlatani

0

@Rust_Cohle To ze nie graja o nic nie znaczy ze sie podłoza Slaskowi co to to nie

0

Brawo Płock.

W ost kolejce slask ma najtrudniejszego rywala

2

Etna ponownie daje o sobie znac. Paroksyzm erupcyjny trwa ale ze wzgledu na pogode nie wiele widac i ciezko ocenic jak mocna jest aktywnosc.

@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira

0

O 21 Grand Derbi i to wbrew pozorom nie jest mecz tylko o panowanie w Sevilli. Oba zespoły maja o co grac wiec w teorii zapowiada sie kawał meczycha

0

@FcPortoFan1999 No mogliby spasc gdyby nie jesoen

2

Fatalny jest widzew w 2 rundzie

0

Kurde miedzinsky w sumie podsunał mi film do obejrzenia. Ghost in the shell z boska Scarlett ;)

0

@HighestInTheRoom Bardziej potrzebny Lechowi i oby udało sie go wyrwac

0

@D10SLEO Pożyjemy zobaczymy oby Lech go zgarnał.

0

@HighestInTheRoom Po co jak Guala macie i jeszcze Wszołka z Kapustka

0

@D10SLEO Bez przesady. Lech lub Rakow go zgarnie.

Slask nie ma mu nic do zaoferowania a chłop ma ambicje i powinien grac o cos wiecej

1

Velde i Yeboah to byłyby zacne skrzydła.

Rutek wez go wyciagnij bo szkoda chłopa by grał o utrzymanie

1

@FcPortoFan1999 Derby Łodzi,Warszawy,Krakowa i Poznania.

Ale beda niebawem emocje jak i Polonia wróci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?