Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Worny Twarze nie skalane rozumem
2
Roque Gundogan Inigo Messi Cancelo i zmiennik Balde.
Imo spokojnie do zrealizowania.
1
@Kidd Imaz to dobra opcja ale nie wiem czy go puszcza a Guala ma juz Legia
1
@Esteban_ Imo nie ma szans ze tylko z nim zostanieny
1
@FcPortoFan1999 Zobaczymy jakie transfery zrobia do ataku bo Velde sam nie zrobi tytułu.
Szymczak to imo bardzo dobry partner dla Ishaka ale 1 porzadny skrzydłowy to must have podobnie jak ktos za Rebocho i ktos na srodek obrony
1
No to na LO tez bedzie potrzebny zmiennik bo Balde wszystkiego grac nie moze
1
@Worny Ojej przykra sprawa
0
@Gaz Spójrz na statystyki i gole takie jak z Bilbao czy Ossasuna. Zrobił double double w 1 sezonie i dał nam pkt które dały nam mistrzostwo.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Gaz Raphinha sie spłacił/ci. Zapominasz ile pkt nam dał.
0
@Coutinho007 Bo?
3
@Kamilos84 Bedzie weryfikacja albo wyjdzie albo szukamy innego trenera
5
Jedyny pozytyw ze dokłada Robert gola
2
Własnie po to Inigo jest potrzebny zeby nie mudiec grac plackami typu Eric czy Alonso
0
Po tym meczu Garcia powinien sobie odpuscic gre w piłke. Kompro.itacja niebywała tego placka
2
@Matheu12 On w segunda byłby nijaki
1
@Firestone No i to jest podsumowanie.
2
Beznadzieje Roberto widac przy 1 golu.
Gosc gra na po i zamiast kur doskoczyc to chowa rece za plecy i wywalone jajca. Przeciez on po pysku powinien dostac za to a najgorsze jest to ze on tak cały czas gra na tej pozycji
1
@Emhyr Tyle ze on to bardziej celebryte udawał
0
@Dawidfcb1998 Mozliwe ale narracja ze gramy kupe jest w połowie prawda bo w ataku sa sytuacje
2
@Emhyr Nie no od puiga to jest lepszy. On ma w sobie te magiczne ruchy ale no brak minut ciazy
6
@Faro Moze dlatego ze o nic nie gramy geniuszu? Poza obrona to w ataku jest wszystko poza skutecznoscia
0
@Firestone Gówniany w obronie. W ataku sa tylko lub az nieskuteczni bo gole powinny wpasc
3
W obronie kabaret.
A w ataku popis nieskutecznosci.
Mysle ze jak wpadnie 1 to pojdzie z górki.
17
Zabierzcie kur tego Garcie i Roberto
Duet głupi i głupszy.
0
Eric to jest takie dno ze nawet tak miekki karny odgwizduja po jego faulu
0
Znamienne 1 gol brak doskoku Roberto a teraz Garcia.
14
Komentarz usunięty
1
@FcPortoFan1999 No to jeszcze Yokota a my oddamy Ba Loue :)