7

@Worny Twarze nie skalane rozumem

2

Roque Gundogan Inigo Messi Cancelo i zmiennik Balde.

Imo spokojnie do zrealizowania.

1

@Kidd Imaz to dobra opcja ale nie wiem czy go puszcza a Guala ma juz Legia

1

@Esteban_ Imo nie ma szans ze tylko z nim zostanieny

1

@FcPortoFan1999 Zobaczymy jakie transfery zrobia do ataku bo Velde sam nie zrobi tytułu.

Szymczak to imo bardzo dobry partner dla Ishaka ale 1 porzadny skrzydłowy to must have podobnie jak ktos za Rebocho i ktos na srodek obrony

1

No to na LO tez bedzie potrzebny zmiennik bo Balde wszystkiego grac nie moze

1

@Worny Ojej przykra sprawa

0

@Gaz Spójrz na statystyki i gole takie jak z Bilbao czy Ossasuna. Zrobił double double w 1 sezonie i dał nam pkt które dały nam mistrzostwo.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Gaz Raphinha sie spłacił/ci. Zapominasz ile pkt nam dał.

0

3

@Kamilos84 Bedzie weryfikacja albo wyjdzie albo szukamy innego trenera

5

Jedyny pozytyw ze dokłada Robert gola

2

Własnie po to Inigo jest potrzebny zeby nie mudiec grac plackami typu Eric czy Alonso

0

Po tym meczu Garcia powinien sobie odpuscic gre w piłke. Kompro.itacja niebywała tego placka

2

@Matheu12 On w segunda byłby nijaki

1

@Firestone No i to jest podsumowanie.

2

Beznadzieje Roberto widac przy 1 golu.

Gosc gra na po i zamiast kur doskoczyc to chowa rece za plecy i wywalone jajca. Przeciez on po pysku powinien dostac za to a najgorsze jest to ze on tak cały czas gra na tej pozycji

1

@Emhyr Tyle ze on to bardziej celebryte udawał

0

@Dawidfcb1998 Mozliwe ale narracja ze gramy kupe jest w połowie prawda bo w ataku sa sytuacje

2

@Emhyr Nie no od puiga to jest lepszy. On ma w sobie te magiczne ruchy ale no brak minut ciazy

6

@Faro Moze dlatego ze o nic nie gramy geniuszu? Poza obrona to w ataku jest wszystko poza skutecznoscia

0

@Firestone Gówniany w obronie. W ataku sa tylko lub az nieskuteczni bo gole powinny wpasc

3

W obronie kabaret.

A w ataku popis nieskutecznosci.

Mysle ze jak wpadnie 1 to pojdzie z górki.

17

Zabierzcie kur tego Garcie i Roberto

Duet głupi i głupszy.

0

Eric to jest takie dno ze nawet tak miekki karny odgwizduja po jego faulu

0

Znamienne 1 gol brak doskoku Roberto a teraz Garcia.

14

Komentarz usunięty

1

@FcPortoFan1999 No to jeszcze Yokota a my oddamy Ba Loue :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?