2

@insp1re Zapominasz o teczowych :]

A tak serio rasizm to ogólnie głupota. Obrazanie kogos na podstawie koloru skóry czy orientacji jest czysta żenada

3

@Emhyr Ale obiektywnie to problem z rasizmem w LL jest. A to ze Vini sam podgrzewa ta toksyczna atmosfere to inna sprawa.

Ale to ciekawe bo na Rudigera Alabe mało kto obraza na tle rasowy. To powinno dac do myslenia Viniemu.

0

@FCB_dimiC A to nie nawiazanie do Lewego?

0

@tomek8756 Tu sa drzwi>>>>

7

Ja rozumiem ze ktos lubi Viniego ale wybielanie go przez eleven jest tak samo obrzydliwe jak rasistowskie wyzwiska w jego kierunku.

Kompletnie zapomnieli ze nie raz powinien wyleciec z boiska za prowokowanie,kwestionowanie decyzji sedziów o darcie mordy do kazdego.

Kazdy kij ma 2 konce a Eleven chyba o tym zapomniało

0

To co zrobił Miranda to bandytyzm lvl hard. Chłop mógł zakonczyc kariere Navasa.

10 meczy zawieszenia za tego typu faul.

4

Miranda co za retard

1

@Worny Hahaha co to jest xD

2

Ciekawy jestem czy Eleven wrzuci filmik z tej bitki. Nie ukrywam chetnie bym obejrzał

1

@Arkadio90 Piekna Valencia xD

0

Ma ktos powtorke tej bitki z eleven?

3

Wreszcie czerwo dla buraka

1

@P33ck Chyba czarne

1

Przypominam o 21 Grand Derbi :)

0

0

@Emhyr Predzej uwierze ze Jota lub Diaz tyle strzela niz on

0

@Encore Ani tak dobry na jakiego go kreuja. Zwykły sredniak

5

@Encore Spoiler: Nie udowodni

4

@Qba2312 Poziom wysoki nie jest ale emocji w cholere.

0

@fanbofan To ze byľ miernym sedzia nie znaczy ze nie moze byc ekspertem patrzac chociazby przez to ze przepisy sie co chwile zmieniaja.

Itturalde tez wybitny nie był a ekspertem jest swietnym

0

Patrzac na terminarz to Lewy ma w teorii autostrade do pichichi

0

Wisła płock sie zesrała i zasługuje na spadek. Kompromitacja w rundzie wiosennej.

Tylko cud ich uratuje.

1

@LukaszFan Lewus ma Mallorce Celte i Valladolid wiec jest gdzie strzelac

0

@FcPortoFan1999 I dlatego bedzie to symboliczne jak spuszcza slunsk do 1 ligi

1

@HighestInTheRoom Zobaczymy jak u was z motywacja

2

@MesQueUnClub96 No i kolejne dobre info

0

@FcPortoFan1999 Korona ogrywa Widzew Wisła Cracovie i slask out. Licze na to

1

@budel17 Zobacz na wisłe płock xd

1

@FcPortoFan1999 Sa obsrani wiec nie ma mowy o odwazniejszej grze. Musza wytrzymac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?