Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@insp1re Zapominasz o teczowych :]
A tak serio rasizm to ogólnie głupota. Obrazanie kogos na podstawie koloru skóry czy orientacji jest czysta żenada
3
@Emhyr Ale obiektywnie to problem z rasizmem w LL jest. A to ze Vini sam podgrzewa ta toksyczna atmosfere to inna sprawa.
Ale to ciekawe bo na Rudigera Alabe mało kto obraza na tle rasowy. To powinno dac do myslenia Viniemu.
0
@FCB_dimiC A to nie nawiazanie do Lewego?
0
https://www.meczyki.pl/newsy/zawodnik-fc-barcelony-przeszedl-cale-camp-nou-na-kolanach-wyjatkowe-sceny-po-meczu-ligowym-wideo/212244-n
A Rafa to zakład przegrał? A dobra rytuał jakis xd
0
@tomek8756 Tu sa drzwi>>>>
7
Ja rozumiem ze ktos lubi Viniego ale wybielanie go przez eleven jest tak samo obrzydliwe jak rasistowskie wyzwiska w jego kierunku.
Kompletnie zapomnieli ze nie raz powinien wyleciec z boiska za prowokowanie,kwestionowanie decyzji sedziów o darcie mordy do kazdego.
Kazdy kij ma 2 konce a Eleven chyba o tym zapomniało
0
To co zrobił Miranda to bandytyzm lvl hard. Chłop mógł zakonczyc kariere Navasa.
10 meczy zawieszenia za tego typu faul.
4
Miranda co za retard
1
@Worny Hahaha co to jest xD
2
Ciekawy jestem czy Eleven wrzuci filmik z tej bitki. Nie ukrywam chetnie bym obejrzał
1
@Arkadio90 Piekna Valencia xD
0
Ma ktos powtorke tej bitki z eleven?
3
Wreszcie czerwo dla buraka
1
@P33ck Chyba czarne
1
Przypominam o 21 Grand Derbi :)
0
@Cotutajsiedzieje Ee nie?
0
@Emhyr Predzej uwierze ze Jota lub Diaz tyle strzela niz on
0
@Encore Ani tak dobry na jakiego go kreuja. Zwykły sredniak
5
@Encore Spoiler: Nie udowodni
4
@Qba2312 Poziom wysoki nie jest ale emocji w cholere.
0
@fanbofan To ze byľ miernym sedzia nie znaczy ze nie moze byc ekspertem patrzac chociazby przez to ze przepisy sie co chwile zmieniaja.
Itturalde tez wybitny nie był a ekspertem jest swietnym
0
Patrzac na terminarz to Lewy ma w teorii autostrade do pichichi
0
Wisła płock sie zesrała i zasługuje na spadek. Kompromitacja w rundzie wiosennej.
Tylko cud ich uratuje.
1
@LukaszFan Lewus ma Mallorce Celte i Valladolid wiec jest gdzie strzelac
0
@FcPortoFan1999 I dlatego bedzie to symboliczne jak spuszcza slunsk do 1 ligi
1
@HighestInTheRoom Zobaczymy jak u was z motywacja
2
@MesQueUnClub96 No i kolejne dobre info
0
@FcPortoFan1999 Korona ogrywa Widzew Wisła Cracovie i slask out. Licze na to
1
@budel17 Zobacz na wisłe płock xd
1
@FcPortoFan1999 Sa obsrani wiec nie ma mowy o odwazniejszej grze. Musza wytrzymac