- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1416 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
95 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1416 Culés
4
Vinicus na Twiterze "To nie był pierwszy raz, nie drugi i nie trzeci. Rasizm jest czymś normalnym w La Liga. Konkurencja uważa to za normalne, federacja również uważa to za normalne, a przeciwnicy do tego zachęcają. Bardzo tego żałuję. Mistrzostwo, które kiedyś należało do Ronaldinho, Ronaldo, Cristiano i Messiego, teraz należy do rasistów. Piękny naród, który mnie powitał i który kocham, ale który zgodził się eksportować wizerunek rasistowskiego kraju na cały świat. Przepraszam Hiszpanów, którzy się z tym nie zgadzają, ale dziś w Brazylii Hiszpania jest znana jako kraj rasistów. I niestety, ze względu na wszystko, co dzieje się każdego tygodnia, nie mam jak tego bronić. Zgadzam się. Ale jestem silny i pójdę na całość przeciwko rasistom. Nawet jeśli daleko stąd."
Grubo odleciał.. na pewno federacja dołoży dodatkowa karę dla Brazylijczyka za takie słowa^^
@Kgorecki2500 @Barca1992 @michal26 @Kondziubarca @Lionel_Messi10 @AFA90 @macio_944 @KrychaFCB
0
@tomek8756 Tu sa drzwi>>>>
3
@tomek8756 oczywiście nic nie usprawiedliwia rasizmu to jest pewne. Wiadomo jednak że to nie dzieje się jedynie kiedy Madryt gra. Vinicjusz po prostu będzie non stop biegał z krzyżem pańskim póki nie okrzesa charakteru.Ja wiem łatwo się mówić,ale można nad tym pracować. Natomiast na ten moment nie ma bardziej irytującego i nielubianego piłkarza niż on. Nie był taki nawet Cristiano Ronaldo ze swoim ego i narcyzem.