0

@PietrasCoelho Same placki. Po co kolejne wynalazki typu Ferran.

Merino najlepszy kandydat co nie znaczy ze dobry

14

@Comentateiro Metzen to drugi Korwin i wydaje mi sie ze byłoby jeszcze gorzej gdyby do władzy doszedł tego typu człowiek.

Na szczescie mozna liczyc na samozaoranie konfederacji.

I nie nie jest zwolennikien PiS czy KO po prostu uwazam ze dobrze ze ten człowiek nigdy do władzy nie dojdzie

1

@Barcanajlepszyteam Przeciez on nienawidzi Bidena i jego administracji. On ma do dzis bol dupy o rzekome fałszowanie wyborów w USA. Porażka Trumpa uwiera mocno.

Kto ma wiedziec ten wie o co mi chodzi :)

1

Droga @Redakcja czy mozecie zrobic cos z błedem captcha przy próbie logowania?

Wyczysciłem przegladarke i 30 min z tym błedem sie bawiłem...

2

Komentarz usunięty

1

@Kapiczek On żyje pełnia życia i ma wywalone na to. Przynajmniej umrze szczesliwy

7

Komentarz usunięty

0

@Emhyr Nie sadze ze to prawda. Mieli juz dosyc czasu a ew poprawki nie powinny trwac kolejnych 10 dni

2

@Kapiczek Ah shit here we go again

29

@Cotutajsiedzieje Karma is a bitch

1

@Kessie Andrzej to walnie XDDDD

2

"Czwarte miejsce zostało przez nas przyjęte pozytywnie, lecz z dużym niedosytem. Wszyscy wiemy, co się zdarzyło w przedostatniej kolejce. Poza dwoma osobami wszyscy twierdzili, że zostaliśmy skrzywdzeni. Odebrano nam szansę strzelenia gola. Oczywiście, karny to jeszcze nie jest bramka, ale myślę, że wtedy rezultat mógłby być zdecydowanie inny i nasze miejsce byłoby inne – mówił Mroczek"

Komus sie odkleiło mocno. Zapomniał jak wydymano Lecha w meczu z Pogonia?

0

@Kgorecki2500 Nie wiem ale lubie wracac do niej. Arnold i Snoop dali rade

0

A co do Snoop Dogga

https://www.filmweb.pl/film/Soul+Plane%3A+Wysokie+loty-2004-113809

Sprosna ale fajna komedyjka ze Snoopem no i ofc bez zioła sie nie obejdzie ;)

0

@Kengo Typ nie do podrobienia xD

1

@FcPortoFan1999 Dopłaciłbym byle sie nie zbliżał do Lecha. Człowiek pech.

0

O co chodzi z ta seria oswiadczen Wisły Płock? Tak sie spłakali po przegraniu mistrzostwa z Vive ze nie wytrzymali?

1

@MesQueUnClub96 Żegnam

0

Komentarz usunięty

3

@Kidd Yellowstone.Ale ze stratowulkanów to Wezuwiusz lub Saint Helens

0

@DaPidejpi A ty sie nie zesraj przypadkiem. To żarcik był.

Czemu mam platforme bojkotowac bo jakies głupki nie popisały sie przy serialu? To nie wina platformy a twórców serialu

1

@Emhyr Co wrzucił? Wez zamiesc jak mozesz

1

@Kidd No jest to bogaty pod wzgledem roslin i zwierzat terem. Mnóstwo zwierzat,roslin czy las tropikalny.

Niesamowity krajobraz jak na fakt ze to moze w chwile zostac zdewastowane przez erupcje

0

@MateuszDoniec Nie szanuje tej platforny za to co zrobili z moim uniwersum :(

2

@Kidd Ale Hawajskie wulkany poza kilauea sa stosunkowo niegrozne. Krakatau to jednak mocno nie przewidywalny i niebezpieczny wulkan

1

@Kidd Nie ale to dosc ciekawe ze flora tam kwitnie przy tak aktywny. wulkanie

Ofc wyspy wulkaniczne sa dobrym gruntem pod uprawe roslin ale interesujace jest to ze ta flora jest tak bogata. Kto wie czy nie dałoby sie zasiedlic wyspy gdyby wulkan wygasł.

4

Ciekawostka o faunie na wulkanie Anak Krakatau.

Na wulkanie rosnie conajmniej 21 roslin pionierskich.Te informacje potwierdzili botanicy a rosliny te umieszczam poniżej:

1. Palma kokosowa (Cocos nucifera)
2. Drzewo Tamanu (Calophyllum inophyllum)
3. Keben okazały (Barringtonia asiatica)
4. Drzewo Xylocarpus granatum
5. Migdałecznik właściwy (Terminalia catappa)
6. Tespesja topołowata (Thepesia populnea)
7. Nipa krzewinkowa (Nypa fruticans)
8. Wilec nadbrzeżny (Ipomea pescaprae)
9. Pandan połaciowy (Pandanus tectorius)
10. Rzewnia skrzypolistna (Casuarina equisetifolia)
11. Cerbera złocista (Cerbera odollam)
12. Trawa Ischaemum muticum
13. Trawa Spinefix littoralis
14. Leucaena leucocephala z rodziny bobowate
15. Morinda cytrynolistna (Morinda citrifolia)
16. Ketmia lipowata (Hibiscus tiliaceus)
17. Gnetum gnemon z rodziny gniotowate
18. Melastoma affine z rodziny zaczerniowate
19. Fikus Ficus septica
20. Kanawalia Canavalia maritima - rodzina bobowate
21. Scewola Scaevola taccada


@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira

0

@Emhyr Nie no miałes racje teraz to nie mam watpliwosci xD

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?