3

Ktos mi powie jakim cudem nam brakuje 250 mln w ffp? Z czego to wynika?

Co niby jeszcze klub ma zrobic by móc na rynku działac w sensowny sposób?

1

@Lionel_Messi10 Laporta zrobił az za wiele by go sciagnac.

Miał zwiazane rece przez durnia z LL

0

Nie chce byc złosliwy ale my nadal musiny sprzedac bodaj 3 piłkarzy by Gundogana ogarnac a nie ma gwarancji ze nie przyjmie oferty City lub Arabow

Ofc moze sie myle i poprawcie mniew tej kwestii

0

@Alistar74 No kur mało zrobili? Zeszli mocno z płacami. Pozbyli sie balastu i dalej beda to robic a my nadal nie mozemy nic zrobic na rynku by jakkolwiek sensownie sie wzmocnic.

Czy wy kur rozumiecie ze tego syfu nie ogarnie sie w 2 czy 3 lata? Mimo to zrobiono bardzo duzo by płacec wygladały duzo lepiej a mimo to nadal sa problemy z ffp.

2

@Derean Co ma piernik do wiatraka? Dług długiem a FFP to zupełnie inna bajka

Zeszlismy z płac o 200+ mln a nadal nie mozemy nic na rynku zrobic. Jak mnie kur tak idiotyczne komentarze irytuja

2

@Sherem Co ma do tego Laporta? Przeciez to krecia robota Tebasa

9

Machina transferowa ruszyła a Barcelona zrzucajac z listy płac Albe i Busiego oraz Pique Griezmanna i Depaya nie moze nikogo kupic i zarejestrowac :]

Przeciez to jest chore.

0

@takisobiektos A co maja długi do tego? Pensje drastycznie zmniejszono w 2 sezony.

Z listy płac polecieli:
Suarez
Mess
Griezmann
Depay
Alba
Busi

0

@Sysia11 Przeciez ZP jest za ten sezon nie za kolejny i mecze do grudnia nie beda miec znaczenia

0

Kompromitacja Tebasa. Zeszli z płac Alba Busi Pique Griezmann i Depay a my nawet Gundogana kupic nie mozemy.

Jakim cuden Laporta jeszcze nie pozwał Tebasa? Przeciez tu wali na kilometr konfliktem interesów skoro jawnie prztznaje sie prezes LL do bycia madridista

O CO KUR TUTAJ CHODZI? CO KLUB MA JESZCZE ZROBIC BY KOGOKOLWIEK KUPIC I ZAREJESTROWAC?!

Sorry za Capsa.

@Redakcja mozecie to jakos wyjasnic?
@michalgajdek

0

@Volk Przyokazji zostajac MS i pewnie zdobywajac kolejna ZP. Ma sie z czego cieszyc xD

1

@Kapiczek jak inne fejury na la ramble?

1

@TheNekro94 Kibice. Zwłaszcza ci co do dzis skanduja jego imie

12

No i tym sposobem zamyka sobie drzwi na amen

Szczerze? Nie chce juz go w tym klubie. Miesiac by go zbawił? Nie. W miesiac spokojnie mozna było zrobic wszystko co mozliwe by go sprowadzic a oferta z USA by sie nie przeterminowała.

Jestem mocno zawiedziony jak i reszta kibiców. Ludzie wielbia go skandujac jego imie a jemu zal poczekac troche?

Powodzenia Leo ale nie wracaj juz tutaj.

2

@Gibbon_FCB Ładnie na dekiel siadło.

1

@arasz1819 Ale jesli chciał wrocic to czemu czasu nie dał Barcelonie? Ba nie dał czasu nawet na poszukanie alternatywnego rozwiazania.

Imo Barca robi co moze wiec mógłby pojsc troche na reke i dac czas na poszukanie innego rozwiazania a tak zostanie spory niesmal a juz zwłaszcza gdy potencjalnie zacznie zwalac wine na klub

1



Multicam z erupcji Kilauei.

Erupcja efuzywna rozpoczeła sie ok 4:44 czasu lokalnego w kalderze wulkanu w kraterze Halema'uma'u

0

@Barcanajlepszyteam No dlatego tego zwrotu uzyłem. Zobaczyny co powie Messi w wywiadzie

26

Nie no ale jesli Leo zacznie obwiniac klub o ta sytuacje to Laporta powinien mu pokazac gdzie sa drzwi.

Barca jest w sytuacji gdzie Madridista torpeduje kazdy jej ruch a Leo nawet nie dał czasu by ci cokolwiek mogli wymyslic. Imo bardzo słabe zachowanie.

Jezeli zrobi wywiad ala Ronaldo to juz nie ma po co wracac do Barcy.

Klub jest ponad kazdym piłkarzem nawet ponad Messim.

4

@Firestone No tylko ten szacunek zaraz straci jak zacznie obwiniac Barcelone która imo robi co moze.

4

@barcelonaLM Co zrobiła? Jak nawet jej czasu nie dali na zrobienie czegokolwiek. Imo bardzo brzydkie zachowanie jesli to prawda i jezeli ma to tak wygladac to Barca powinna mu pokazac gdzie sa drzwi

1

@DonCarletto Pomidor ;]

2

Z ostatniej chwili trwa erupcja Kilauei na Hawajach ;)


0

@Pewex Czy niezły to sie zobaczy. Rownie dobrze moze byc flopem

5

@neeed Kolejny bezbek. Messi ma swoje lata i chec zarobku nie jest niczym dziwnym biorac pod uwage ze Barca nie moze mu dac gwarancji.

0

Szkoda tego Messiego bo mógłby troche poczekac. Nie dał czasu Barcelonie.

Oby chociaz Gundogana ogarneli.

0



Zawalisty kanał. Gosc ma mega skilla w tym co robi

0

@barcelonaLM Konto do utylizacji

2

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTOFuYPVuaemXbLGSuAEiVUXcII2c63iRiJpQ&usqp=CAU

Pamietacie takiego batona? Mozna gdzies go kupic? Za dzieciaka 90 gr kosztował i był w opór dobry..

5

Zimna Perełka w taka pogode wchodzi jak złoto.

Zdrowie LaBamby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?