0

@Mns21 Messi. Koncówka sezonu Haalanda mu zaprzepasci szanse na ZP

0

12 zł za Piccolo.. Głupi ja zamiast kupic wczoraj na urodziny siostry to dzis przepłaciłem 2x w monopolowym. Tak Piccolo sprzedaja w takich sklepach i nie nie pytajcie dlaczego bo nie mam pojecia

1

@Medium Limity by sie przydały. Powinien byc 1 wspólny limit dla kazdej ligi zeby nie dochodziło do takich absurdów jaki Chelsea zafundowała

0

@Medium Ale tu nie chodzi tylko o City a o to ze w PL ma sie wyebane na takie sprawy. Liga szejków i innych miliarderow gdzie mozna lekka reka wydac 500 mln noc przy tym nie zarabiajac i o to mi chodzi głównie.

City mimo wszystko zarabia na transferach

3

@Encore No i dlatego FFP powinno zaczac sie tym cyrkiem interesowac.

Przeciez to finansowy doping jest i tutaj robi sie przepasc bo jak mozna z taka liga rywalizowac?

0

@Encore Tak jak Robert pechowa narodowosc ale no mimo wszystko sezon oscylował wokół mundialu i jego wygrana da Leo ZP a sezon liczbowo miał tez dobry

8

@Encore Nie odbierze. Finały bez wkładu własnego. Mecze z Realem tez i mimo trypletu z kadra nie osiagnał nic. MS Messiego przeważy szale na korzysc Leo

0

Czy Lukaku jest bardziej memiczny od Harrego z MU?

Dzisiaj znowu przeszedł samego siebie. Az sie przypomniał mecz z Chorwacja gdzie sabotował Belgów xd

0

@Szmulek Juventus lub Inter

2

@GeneralXavi Oj tak +1 byczku

6

To był ciekawy sezon pełen emocji

Serie A jest pierwsza liga bodaj która w 1 sezonie przegrała 3 finały w pucharach

Messi przechodzi football zdobywajac Mistrzostwo swiata

Barca odzyskuje mistrzostwo i dokłada superpuchar

Napoli zdobywa upragnione mistrzostwo

City z potrójna korona


1

Pep Guardiola to typ trenera którego nie da sie nie lubic. Szanuje każdego rywala i po latach niewyobrażalnego pecha dostał ta upragniona LM

Szanuja go nawet w Madrycie a to wiele mówi o nim.

0

@mekston
@Tasde
Dzieki panowie

0

@barcelonaLM Teraz jeszcze Barca i moge umierac xd

0

@mekston kiedy f1 i gdzie teraz beda sie scigac?

0

@barteq Przy pomocy sedziego chciałes dodac.

Nie ujmuje im nic tylko stwierdzam fakty. Serie A w dupe 3 finały

2

Potężne Serie A

Inter? W czoko od Angoli
Fiorentina? W czoko od Angoli
Roma? W czoko od Hiszpanów

Kurtyna.

1

@talizmo Nie ma szans nawet po takim sezonie nie kiedy były MS

1

@takisobiektos dzisiaj sedzia tez drukował przeciwko Włochom?

1

Brawo Pepe panie dziobaku!

4

@Cobra303 Leszcz xDD

0

@pikass14 Na pewno włosy odżyły a i samopoczucie lepsze i rzadziej choruje

1

Komentarz usunięty

1

@ranger3120 Ja juz ze 2 lata tak jade :)

7

Zimny prysznic? Top.

0

@MarioVeB! Po co ma isc na kamien?

0

A ja nie chce zapeszyc i odpale se jakis dokument o wulkanie. Oby po meczu humor był gituwa

3

Ktos wygrywa dzis mecz

1

@Lucerfi Nope wszystko co wiem uczyłem sie z ogladania czytania etc.

11

Jesli ktos lubi tak jak ja wulkany to macie tu zestaw filmów które powinniscie zobaczyc.

1. Superwulkan scenariusz katastrofy(Symulacja erupcji Yellowstone)

2. Opowiesc o dwóch wulkanach. Erupcje kilauei i fuego
https://m.imdb.com/title/tt8989014/

3. Tuż przed tragedia: Montserrat. Dokument o erupcji Soufriere Hills

4. Góra Dantego z Piercem Brosnanem

5. 2012 dla samej erupcji Yellowstone

6. Wulkan z Tommy lee jonesem

7. Wulkan miłosci o dwóch francuskich wulkanologach którzy zgineli w japonii podczas erupcji.

@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kidd @Kessie @Lucerfi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?