Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@NeKenI Tyle jezusów a zmartwychwstac to nima komu
2
Komentarz usunięty
0
@Mazi Powtarzasz sie
2
Jestem po 2 odcinkach Gotham Knights
Jasne ze to raczej serial skierowany do młodzieży ale nie jest to taka tragedia jak sugeruja różne recenzje.
Podoba mi sie przedstawienie postaci córki Jokera i relacja z przybranym synem Batmana.
Jezeli tak wyglada cały serial to w 1 noc sobie go skoncze bo serio mi sie podoba
Dzieki @Majczel97
0
@koziar Zobacze tych rycerzy gotham
0
@comtedurgell O nie nie. SW jest za duzo. Rzygam juz tym
0
Kurła brakuje jakis porzadnych seriali przygodowych.
Ktos cos poleci bo mam czasu duzo a nie mam za bardzo co ogladac.
Ostatnio sobie łowców skarbów odswieżyłem.
1
@626 25 mln rubli jak juz bo nie jest warty połowy tej pensji a o zdrowiu nie wspominajac
0
https://www.filmweb.pl/serial/Sekcja+paranormalna-2018-783012
Ogladał ktos? Warto poswiecic czas?
8
Z ostatniej chwili :)
Trwa erupcja wulkanu Popocatepetl.
W ostatnich dniach wybuchł także Krakatau oraz Sakurajima
@barcelonaLM @AssisMoreira @Comentateiro @NeKenI @Kidd @Kessie
1
Ajaj alez dobry jest Jezdziec bez głowy z Deepem :)
3
@Luciano99 Ah szkoda juz szykowałem umowe o dzieło i 5 gr za h bo inaczej miałbym juz Ukrainca na jego miejsce ;(
5
https://tiny.pl/cxjkm
Podniesiono Alarm na filipinach gdyż Wulkan Mayon intensyfikuje swoja aktywnosc. Z Kopuły lawowej zeszły 3 małe spływy piroklastyczne. Jesli dojdzie do rozsadzenia to bedzie to potężna erupcja i zagrożenie dla ludnosci która juz teraz sie ewakuuje
No nie powiem w ostatnich dniach duzo sie dzieje.
@barcelonaLM @Kidd @AssisMoreira @Comentateiro @NeKenI @Kessie
7
@Kapiczek Tak,co to za pytanie z dupy
0
Panowie galowie mam pytanie
Czy Chromebook to dobra opcja dla kogos takiego jak ja? Gram rzadko a i to jedynie w gry typu Empires and Puzzles na telefonie a potrzebuje taniej budzetowej opcji takze do korzystania z internetu.
Z tego co widze chromebooki sa bardzo tanie i zastanawiam sie nad zakupem zeby telefonu nie katowac.
@macio_944
1
Erupcja Kilauei. W nocy wyglada to nieziemsko ;)
0
@betonito Widocznie Pep uznał ze dla dobra druzyny lepiej sie go pozbyc co okazało sie dobrym posunieciem.
7
@betonito Poznał sie na charakterze wiec sie go pozbył proste jak budowa cepa
0
@HighestInTheRoom Nie,on miał juz w Barcelonie problemy
2
@HighestInTheRoom Gdyby nie był taki szklany to mozna by rozwazyc
1
@bartas97 Co nie zmienia faktu ze powinny byc kur jakies granice.
Zreszta o czym my tu mówimy skora LaLiga rzadzi Madridista
Swój swego nie ruszy nawet patrzac przez pryzmat SL
Odechciewa sie ten cyrk ogladac jak Liga torpeduje nawet mniejsze kluby.
1
@bartas97 Problem w tym ze Barca nawet pierdnac nie moze mimo ze zrobiła juz wystarczajaco duzo a real sobie od tak wydac moze 400 baniek nie zarabiajac prawie nic.
Liga 3 predkosci sie chyba komus marzy.
Na szczescie Pedrerol to idiota i jego trzeba traktowac z przymrozeniem oka
0
@bartas97 Haha fajne ffp. Ja rozumiem wszystko ale to juz bedzie kompromitacja La Ligi. Barca schodzi juz jak moze i dalej guzik moze.
Po co sie przemeczac jak mozna dobic najgrozniejszego rywala
3
https://zapodaj.net/ae328f6ffa393.png.html
@Luciano99 @Deviler @Kessie który to z was xD?
0
Lechia w 4 lidze? Możliwe
W Arce tez nieciekawie xD
https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/1-liga/sponsorzy-uderzaja-w-arke-gdynia-mocne-oskarzenia-odmawiamy/z2r341p?utm_source=onetsg_fb&utm_medium=social&utm_campaign=onetsg_fb_48h
3
@pacjentzchoroszczy W Miami nie musi tam wiekszosc szprecha po hiszpansku
0
@Encore Wszystko spoko tylko ta liga jest skrajnie nie fair wobec reszty. Szejków w uj,brak ffp etc.
Tam nikt sie nie musi przejmowac ze sa pod kreska i moga do woli wydawac kase.
1
@budel17 Albo siostre przełożyc :]
0
@barcelonaLM Wole juz Carrasco niz Szklanego Naymara do pary z Bombele
1
@hayek Tez prawda xd