5

@Kapiczek Do kobiet nic nie mam ale ich piłka wyglada jak kabaret. Niech swiadczy o ich poziomie to ze Zawodniczki USA przegrały z oldboyami z Wrexham druzyny Reynoldsa

https://ekstraklasatrolls.pl/reprezentantki-usa-byly-pewne-wygranej-z-czwartoligowcem-wasza-druzyna-dzis-upadnie-przegraly-012-wideo/

18

@Kapiczek Gdybym chciał ogladac kabaret to właczyłbym transmisje z sejmu.

2

@HighestInTheRoom Warszawa Lublin lub Płock.

Nie dziwie im sie. Dymani sa okrutnie a Jaga ma problemy finansowe

0

3

@tristan87 I dobrze. Przeliczył sie mocno

1

@BorzyKrzys Backup ;)

1

@BorzyKrzys Schron buduje dej mnie spokój :]

6

Taka ciekawostka

W Yellowstone srednio na tydzien wystepuje ok 100 trzesien ziemi. Jest to obok kaliforni najbardziek aktywny sejsmicznie rejon w USA.

Co bardziej ciekawe w komorze magmowej Yellowstone jest znacznie wiecej magmy niz sadzono. Możliwe ze komora ma 20% magmy co oznacza ze to 2x wiecej niz przypuszczano.

Do erupcji potrzeba duzo wiecej ok 50% i wyżej ale i tak sa to dosyc martwiace dane bo oznacza to ze komora zapełnia sie znacznie szybciej niz zakładano.

@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kidd @Kessie @Lucerfi

0

@Kapiczek Powiedział co wiedział. A ty czasem nie powinienes szukac fejków do wrzucenia na strone?

0

@dAvi_2 Wykop przeszukaj ale uwazaj bo tam duze rakowisko w komentarzach

0

@Medium Nie psuj chwili ;(

1

Oo ale oberwanie chmury u mnie. Wreszcie kurła deszcz!

3

Komentarz usunięty

1

@masq Za duzy? Dla mnie i tak za mały. Gosc musi miec swiadomosc ze obrazajac osobe publiczna a zwłaszcza dziennikarza który jest dosyc znana osobistoscia poniesie duze konsekwencje.

On powinien byc przykładem dla wszystkich innych. Dostaje 100k za głupote a reszta niech wyciagnie z tego wnioski.

Sa kur granice których sie nie przekracza. Teraz pomysl o tym ze cała polska o tym mówi i jak moze ta sytuacja wpływac na żone i syna Tomka.

Moim zdaniem tutaj nie powinno byc taryfy ulgowej o niech chłop do konca zycia ponosi konsekwencje swojej głupoty. On wiedział co robi. I zrobił to dla 200 obserwujacych.

8

@masq Ciekawe. Pokazesz post w którym ktos wyzywa kogos od pier karła a kur uzywa jak przecinek? A przyokazji obrazajac czyjas żone i syna oraz sugerujac zdrade?

Nigdy tutaj nie pojawił sie tak obrzydliwy post. Nawet trolle z madrytu maja jakies granice

Najgorsze jest to ze ten uposledzony typ zrobił to dla followów.

3

@macio_944 Takie 50k kary w sam raz

5

Taupo

Jest to ryolitowy superwulkan położony w Nowej Zelandii i ostatni który wybuchł z taka moca. W kalderze Oruanui znajduje sie obecnie jezioro Taupo. Wulkan jest czescia wulkanicznej strefy Taupo do której należy także wulkan Ruapehu. Położony jest na wyspie północnej.

Taupo słynie z 2 potężnych erupcji w ostatnich 27 tys lat. Mowa o erupcjach:

Hatepe-Siła VEI-7 100km3 materiału
Oruanui-Siła VEI-8 1100km3 materiału

Erupcja Hatepe miała podobna siłe do erupcji Thiry(Santoryn-Erupcja Minojska). Obie te erupcje wyrzuciły podobna ilosc materiału. Jednak obie był 10x słabsze od Oruanui.

Erupcja Oruanui

Jest to najnowsza i zarazem ostatnia erupcja o sile VEI 8. Erupcja miała kilka faz i łacznie wyrzucił wulkan conajmniej 1100km3 materiału wulkanicznego. Popiół z erupcji mozna było znalezc nawet 5000km od epicentrum.

https://qph.cf2.quoracdn.net/main-qimg-93d631b3752dd0c978d11572823c15a3-lq

@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kidd @Kessie @Lucerfi

3

Dzis pod lupe idzie Taupo i erupcja Oruanui z przed ok 27 tys lat o sile VEI 8.

0

@Pewex No nadal mniej niz wtop

10

@Nazio87 Cafe Choroszcz

2

@Pewex Ilu juz takich było a konczyli na peryferiach piłki.

Poza tym zakupy z BVB niosa wysokie ryzyko wtopy. Dembele Sanczo Kagawa Goetze i jeszcze paru by sie znalazło.

3

@Kapiczek Tak jak do rozsiewania ruskiej propagandy czy walenia fejków bez sprawdzenia zródła? No i fajnie.

6

@Kapiczek Jus przyznałes mistrzostwo realowi czy jeszcze sie wstrzymujesz?

1

@Adamski69 Na każdego by sie cos znalazło na twitterku ;)

1

https://www.filmweb.pl/film/Wilko%C5%82ak-2010-322614

Polecam. Hopkins i Emily blunt oraz Hugo aka Elrond z Lotra. Bardzo dobry mroczny film o wilkołakach.

2

@Rust_Cohle Widac jak ogladasz LaLige. Smalling bez podjazdu do Christensena. O ile dyskutowac mozna z De jongien tak odkleiło ci sie z tym Angolem

6

@Rust_Cohle Ta Smalling lepszy niz dunczyk na piwno. Tak samo z Pellegrinim ci sie cos pomyliło

1

Znowu wyja za oknem..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?