Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
https://www.meczyki.pl/newsy/mali-ludzie-bez-honoru-i-ambicji-nie-zrobilem-nic-zlego-marciniak-przerwal-milczenie-ws-glosnej-afery/213930-n
Rzucanie bezpodstawnych oskarżeń powinno sie konczyc w ciupie.
5
@Kapiczek Do kobiet nic nie mam ale ich piłka wyglada jak kabaret. Niech swiadczy o ich poziomie to ze Zawodniczki USA przegrały z oldboyami z Wrexham druzyny Reynoldsa
https://ekstraklasatrolls.pl/reprezentantki-usa-byly-pewne-wygranej-z-czwartoligowcem-wasza-druzyna-dzis-upadnie-przegraly-012-wideo/
18
@Kapiczek Gdybym chciał ogladac kabaret to właczyłbym transmisje z sejmu.
2
@HighestInTheRoom Warszawa Lublin lub Płock.
Nie dziwie im sie. Dymani sa okrutnie a Jaga ma problemy finansowe
0
https://www.sport.pl/pilka/7,65039,29861750,kolejny-bezdomny-klub-w-ekstraklasie-zarty-sie-skonczyly.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport
Nie lubie Jagi ale dawac do Lublina!
Niesamowite jak operator stadionu dyma Jagielonie...
3
@tristan87 I dobrze. Przeliczył sie mocno
1
@BorzyKrzys Backup ;)
1
@BorzyKrzys Schron buduje dej mnie spokój :]
6
Taka ciekawostka
W Yellowstone srednio na tydzien wystepuje ok 100 trzesien ziemi. Jest to obok kaliforni najbardziek aktywny sejsmicznie rejon w USA.
Co bardziej ciekawe w komorze magmowej Yellowstone jest znacznie wiecej magmy niz sadzono. Możliwe ze komora ma 20% magmy co oznacza ze to 2x wiecej niz przypuszczano.
Do erupcji potrzeba duzo wiecej ok 50% i wyżej ale i tak sa to dosyc martwiace dane bo oznacza to ze komora zapełnia sie znacznie szybciej niz zakładano.
@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kidd @Kessie @Lucerfi
0
@Kapiczek Powiedział co wiedział. A ty czasem nie powinienes szukac fejków do wrzucenia na strone?
0
@dAvi_2 Wykop przeszukaj ale uwazaj bo tam duze rakowisko w komentarzach
0
@Medium Nie psuj chwili ;(
1
Oo ale oberwanie chmury u mnie. Wreszcie kurła deszcz!
3
Komentarz usunięty
1
@masq Za duzy? Dla mnie i tak za mały. Gosc musi miec swiadomosc ze obrazajac osobe publiczna a zwłaszcza dziennikarza który jest dosyc znana osobistoscia poniesie duze konsekwencje.
On powinien byc przykładem dla wszystkich innych. Dostaje 100k za głupote a reszta niech wyciagnie z tego wnioski.
Sa kur granice których sie nie przekracza. Teraz pomysl o tym ze cała polska o tym mówi i jak moze ta sytuacja wpływac na żone i syna Tomka.
Moim zdaniem tutaj nie powinno byc taryfy ulgowej o niech chłop do konca zycia ponosi konsekwencje swojej głupoty. On wiedział co robi. I zrobił to dla 200 obserwujacych.
8
@masq Ciekawe. Pokazesz post w którym ktos wyzywa kogos od pier karła a kur uzywa jak przecinek? A przyokazji obrazajac czyjas żone i syna oraz sugerujac zdrade?
Nigdy tutaj nie pojawił sie tak obrzydliwy post. Nawet trolle z madrytu maja jakies granice
Najgorsze jest to ze ten uposledzony typ zrobił to dla followów.
3
@macio_944 Takie 50k kary w sam raz
1
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2017/09/e5ee7509b6d54270e2851f8e10569737.jpg
Ty bez kitu xD
5
Taupo
Jest to ryolitowy superwulkan położony w Nowej Zelandii i ostatni który wybuchł z taka moca. W kalderze Oruanui znajduje sie obecnie jezioro Taupo. Wulkan jest czescia wulkanicznej strefy Taupo do której należy także wulkan Ruapehu. Położony jest na wyspie północnej.
Taupo słynie z 2 potężnych erupcji w ostatnich 27 tys lat. Mowa o erupcjach:
Hatepe-Siła VEI-7 100km3 materiału
Oruanui-Siła VEI-8 1100km3 materiału
Erupcja Hatepe miała podobna siłe do erupcji Thiry(Santoryn-Erupcja Minojska). Obie te erupcje wyrzuciły podobna ilosc materiału. Jednak obie był 10x słabsze od Oruanui.
Erupcja Oruanui
Jest to najnowsza i zarazem ostatnia erupcja o sile VEI 8. Erupcja miała kilka faz i łacznie wyrzucił wulkan conajmniej 1100km3 materiału wulkanicznego. Popiół z erupcji mozna było znalezc nawet 5000km od epicentrum.
https://qph.cf2.quoracdn.net/main-qimg-93d631b3752dd0c978d11572823c15a3-lq
@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kidd @Kessie @Lucerfi
3
Dzis pod lupe idzie Taupo i erupcja Oruanui z przed ok 27 tys lat o sile VEI 8.
0
@Pewex No nadal mniej niz wtop
10
@Nazio87 Cafe Choroszcz
2
@Pewex Ilu juz takich było a konczyli na peryferiach piłki.
Poza tym zakupy z BVB niosa wysokie ryzyko wtopy. Dembele Sanczo Kagawa Goetze i jeszcze paru by sie znalazło.
3
@Kapiczek Tak jak do rozsiewania ruskiej propagandy czy walenia fejków bez sprawdzenia zródła? No i fajnie.
6
@Kapiczek Jus przyznałes mistrzostwo realowi czy jeszcze sie wstrzymujesz?
1
@Adamski69 Na każdego by sie cos znalazło na twitterku ;)
1
https://www.filmweb.pl/film/Wilko%C5%82ak-2010-322614
Polecam. Hopkins i Emily blunt oraz Hugo aka Elrond z Lotra. Bardzo dobry mroczny film o wilkołakach.
2
@Rust_Cohle Widac jak ogladasz LaLige. Smalling bez podjazdu do Christensena. O ile dyskutowac mozna z De jongien tak odkleiło ci sie z tym Angolem
6
@Rust_Cohle Ta Smalling lepszy niz dunczyk na piwno. Tak samo z Pellegrinim ci sie cos pomyliło
1
Znowu wyja za oknem..