La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1470 Culés

konto usunięte

8

Nie zatrzymują się. Nawet Aragorn jest czarny według odklejeńców XDDD

3

@Death_voice Debile wszedzie debile. Niech juz cos dupnie w ta planete...

10

@Death_voice czekam aż film o niewolnikach z Afryki będzie taki, że też pozamieniają kolory skóry. Czarni skolonizują białych, albo czarni czarnych.

Debile pieprzeni.
Wszędzie wrzucają swoją indoktrynację.
Oczywiście czekam też na czarną wersję Jezusa - naturalnie Żyda (co jest zgodne z prawdą) i homoseksualistę, którego ukrzyżowano nie dlatego, że był prorokiem/mesjaszem/królem żydowskim, tylko dlatego, że był czarnym gejem prześladowanym za poglądy.

2

@Sulimo była pandemia, jest wojna. Dalej mało :D

3

@Death_voice możecie mnie nazwać szurem, ale to nie jest odklejenie, tylko celowe działanie dlugonosych albo skosnookich, którzy siedzą w zarządach znanych korpo, wojna białych z czarnymi, kobiet z mężczyznami, poróżnione społeczeństwo łatwo można przejąć.

konto usunięte

2

@michal26 z niewolnictwem byłoby tak, że wśród lewicy nawet pokazanie prawdy (czyli czarnych sprzedających białym ludziom zniewolonych przez siebie innych czarnych) wywołałoby ogromne wzburzenie :D

@KlonaZepan po części to jest też celowe działanie polityczne. Im bardziej czarni, lgbt etc. wierzą w to że są wiecznymi ofiarami i wszyscy ich nienawidzą, dopóty głosują na obiecującą im przywileje lewicę. A niezgoda na takie działania jak wciskanie wszędzie czarnych i lgbt jest im przedstawiana właśnie jako nienawiść wobec nich.

Korporacje mają z tego też benefit pr'owy. Kiedyś lewica skupiała się na walce z wielkimi korporacjami. Teraz wystarczy że wywiesza tęczowe flagi, wesprą BLM i mają spokój xD

0

@Death_voice w ogóle najlepsze jest to, że lewaki zaprzeczają faktom historycznym, które jasno wskazują, że czarni też mieli swoich niewolników. To jest oczywistość. Zanim nastąpiła kolonizacja, to w krajach czy to Ameryki Środkowej, czy Południowej, czy to w Afryce, niewolnictwo było czymś zupełnie NORMALNYM a czarni traktowali jeszcze gorzej czarnych niż biali czarnych. Nie ma nawet porównania, co czarny czarnemu robił...
Niemniej - niewolnictwo, zwłaszcza w USA, miało miejsce i było czymś...polaryzującym. Miało to i dobre i złe strony. Prawda jest taka, że gdyby wprowadzono prawo nakazujące dobre traktowanie ludzi (niezależnie od koloru skóry), to niewolnictwo miałoby więcej plusów niż nam się wydaje.
Wielu ludzi jest niedolnych do samodzielnej egzystencji. Dzisiaj jest i tak zmuszane przez życie do ciężkiej, katorżniczej wręcz pracy (praca na 2 etaty, ciężka, fizyczna) a za to musi siebie utrzymać i rodzinę...
Ogólnie temat do debaty uważam. Nie ma nic gorszego niż przedstawianie czegoś zero jedynkowo, gdy temat jest naprawdę złożony.

Każdy kto mówi zero jedynikowo, że niewolnictwo jest w 100% złe często niedostrzega, że do dzisiaj ono funkcjonuje, tylko że nie ma "bata" nad pracującym i przerzucono obowiązek utrzymania niewolnika z właściciela (czyt. dzisiejsze korporacje) na niewolnika (czyt. pracownika)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?