- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1759 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
68 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1759 Culés
4
0
@Emhyr jak ty to mówiłeś? Lengleta na luzie sprzedadzą? XD
Komentarz usunięty
0
@KlonaZepan ???
0
@Emhyr miesiąc temu powtarzałeś dyrdymały Romero, że Barca jest już dogadana z Totkami, wyśmiewałeś mnie jak mówiłem, że zdziwisz się jak tu wróci, wyliczałeś ile to Barca niby zarobi na sprzedaży - przypomnij w jakich kwotach się obracałeś? 200 mln?
Komentarz usunięty
1
@KlonaZepan No wróci bo koniec wypożyczebia a opcji wykupu podobno nie było. Teraz rozmawiaja kluby by go wytransferowac. Co w tym dziwnego? Przypominam ci ze oko nawet sie nie otworzyło jeszcze
Brawo. Miałem podejrzenia ale tera juz mam 100% pewnosci. Twoje wypociny sa az nazbyt podobne do znanej tu szerzej persony.
Po 2 piszesz do @Emhyr z dupy w watku który nijak sie ma do sprawy Lengleta. Serio nic a nic sie nie zmieniłes.
1
@KlonaZepan A co ma to do mojego postu odklejeńcu?
0
@Sulimo Wróci i nikt go nie kupi, a wiesz dlaczego? Bo Totki mają innego trenera, który nie będzie już grał 3 obrońcami, dlatego niepotrzebny im balast w postaci tego cieniasa.
@Emhyr Nic nie ma, tylko sie przypominam, z dwa tygodnie temu mówiłeś, że robisz screeny, a wygląda na to, że farmazon który siejesz za pośrednictwem Romero, sam się wyjaśnia. Nie chciałem być czepialski, ale mógłbyś przyznać się do błędu, a nie udawać greka :)
0
@KlonaZepan A to tylko kogutom mozna go sprzedac? A no tak przeciez zaden inny klub nie jest w stanie dac 10 baniek za niego.
Niesamowite ze jest 16 czerwca a ty masz juz ból dupy o to ze nie sprzedali nikogo. Okienko mea culpa jest otwarte 2 dni...
Komentarz usunięty
0
@Sulimo Patrząc na jego umiejętności, to wątpię, że ktoś będzie go chciał, skończy się na ponownym wypożyczeniu, bo ten zarząd umie tylko kupować, nic więcej.
@Emhyr Dobrze, w takim razie żyj w przekonaniu, że Barcy uda się kogoś sprzedać, tak jak rok temu prawda?
1
@KlonaZepan @Sulimo @Emhyr hahaha, dzięki panowie za te wymianę zdań xD
0
@DaPidejpi Z nim się nie da inaczej