La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1563 Culés

0

Pogon jeszcze gorzej niz Lech wyglada.

Legia
Raków
Lech
Jagielonia
Slask

Tak może wygladac top 5 sezonu

Pogon wyglada katastrofalnie w defensywie jak i w ataku i do tego recznik w bramce

konto usunięte

2

@Sulimo
No nie wiem czy Raków utrzyma TOP3 jak będą chcieli powalczyć o jakieś pkt w LE, bo o grę, a potem punkty w LM będzie cholernie ciężko

3

@Sulimo Tymczasem Ja który postawiłem że Pogoń Szczecin będzie mistrzem XD

1

@Sulimo No Klebaniuk to wygląda jakby go z pod jakiegos sklepu wzieli xd

2

@FcPortoFan1999 Nie no oni sa gorszymi frajerami od Lecha. Lech co jakis czas dorzuci mistrza a ci to bracia tottenhamu.

Gablota pusta jak głowa julek z twittera

2

@Sulimo Oni po tej manicie w Gandawie,wyglądają jak zlepek indywidualności które już odcinają kupony.

0

@FcPortoFan1999 Oni już przed nią wyglądali słabo/średni, jak ci zespół z południowej Irlandii wbija 4 gole to nie jest dobrze.

2

@takisobiektos Wtedy potrafili coś z przodu wpakować,zawsze o tą jedną więcej.Teraz nie ma ani defensywy ani ofensywy.Jednym słowem nie ma nic.Zaczynam się zastanawiać się czy we wrześniu trener Gustafsson nie zapłaci za te wyniki posadą.

0

@Sulimo ale cię boli ta Pogoń, jakieś kompleksy? Poczekajmy po przerwie reprezentacyjnej jak wrócą kontuzjowani.
A w tym sezonie to narazie tytuł frajerów roku ma Lech odpadając z pucharów ze słabeuszem po wygranym pierwszym meczu.

0

@Bobo25 Kompleksy wzgledem pogoni? Haha

Lech tez ma swoje za uszami ale on chociaz raz na jakis czas dorzuca do gabloty trofeum. Wasza natomiast zbiera kurz i w zasadzie nie jest potrzebna do niczego.

Lech dał dupy to prawda ale on chociaz kilkukrotnie grał w fazach grupowych bijac takie zespoły jak City Juve Salzburg Fiorentina Villareal etc

Czym Pogon sie moze pochwalic? Niczym. Pogon moze zbic piatke z Tottenhamem

0

@Sulimo ale Cię to boli...
Mam ubaw z tego.

0

@Bobo25 Tak jak ja z gabloty Pogoni xD

0

@Sulimo to oboje mamy w takim razie ubaw

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?