La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1890 Culés

2

Nie rozumiem hejtu na @MesQueUnClub96 jeśli chodzi o porównanie Lewego do Haalanda. City dzisiaj oddało prawie 30 strzałów, sam Haaland miał z 4 setki to więc jest normalne, że przynajmniej będzie miał gola na mecz. Taki Lewy jak ma strzelać jak na jednym skrzydle gra 16 latek, a na drugim Gavi? To nie jest Messi, że z dupy wolnego strzeli, albo sam na siebie weźmie całą grę. Ostatnio Barca miała chyba jeden celny strzał na bramkę, więc różnica pomiędzy City a Barcą jest olbrzymia.

2

@Cotutajsiedzieje Lewy miałby wiecej sytuacji gdyby piłka mu sie nie odbijała na 50m

Ile to razy w sezonie zaprzepascił dobra sytuacje?

1

@Cotutajsiedzieje Można też krytykować i Lewusa i Haalanda

0

@Cotutajsiedzieje Lewy ma największe xG i najwięcej oddanych strzałów w lidze.
Nie ma żadnych argumentów do jego obrony.
Gra koszmarnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?