La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 974 Culés

3

Optymalny skład biorac pod uwage wszystkich

Ter Stegen
Cancelo Kounde Araujo Balde
Pedri Gundogan De jong
Ferran Lewy Felix

Gavi Christensen Inigo Fermin Raphinha Yamal Pena

Na papierze baardzo solidna kadra mogaca spokojnie walczyc o LM.
Ofc sa lepsze zespoły kadrowo np City ale kto wie :)

17

@Sulimo Ale Romeu to Ty szanuj!

konto usunięte

3

@Sulimo Najpierw to my wyjdźmy z grupy, a potem myślmy o czymś więcej.

10

@Rl9k1nG Nie oszukujmy sie. Brak awansu bedzie upokorzeniem a Xavi powinien z miejsca wyleciec

konto usunięte

6

@Sulimo Ale już bez przesady z tym składem, na papierze mogącym walczyc o LM. Bo zawsze robimy sobie fałszywa nadzieję, a kończy się średnio. Step by step.

4

@Sulimo Ta jedenastka zależna od rywala.
Dzisiaj Gavi grając tam gdzie powinien wymiatał i w pierwszej połowie/przy nieustalonym wyniku wolałbym jego zamiast Gundogana.
Z Betisem zrobił jakieś milion odbiorów.

0

@Sulimo Ferran do bramki, która jak sam mówi strzelił fartem nie wyglądał na pierwszy skład.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?