La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1667 Culés

1

@HighestInTheRoom Na twoim miejscu bym uważał bo karma potrafi szybko wrócic :)

1 nieudany mecz nie zmieni obrazu jaki od poprzedniego roku wykreował sobie Marchwinski

0

@Sulimo To niech idzie za granicę, i będzie to samo co z Kamińskim i Skórasiem, grzanie ławy.

0

@HighestInTheRoom No i fajnie ale Lech na tym zarabia.

A przypomnisz mi co było z Majeckim,Karbownikiem,Wolskim etc czy to juz nie wygodne?

0

@Sulimo Rozmawiamy teraz o Lechu a nie o Legii.

Ps: Zarabiać, zarabiacie, ale dostajecie też 4:0 od Pogonii w kryzysie xD

0

@HighestInTheRoom No ale dokładnie ta sama sytuacja była nie raz w Legii i jakos cichutko siedziałes

Btw Marchwinski 9 meczy 5 goli i asysta to bardzo dobry wynik i tylko wyprany z mózgu legionista moze deprecjonowac jego talent

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?