- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1516 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1516 Culés
2
Nie ma sensu porównywać Pedriego do Bellinghama, Jude jest zdecydowanie bardziej kluczowy, ma ciąg na bramkę i generuje świetne liczby.
To samo Valverde vs Gavi, obaj to walczaki, ale jeden do tego dokłada większą ilość goli i asyst + nie łapie tyle bezsensownych kartek
13
@okiemtypera_lucaxx95 Was srogo juz popier z tym deorecjonowaniem naszych pomocnikow
1
@Sulimo w ostatecznym rozrachunku liczą się konkretny, jedni wolą takich którzy dają liczby i punkty, inni takich, którzy ładnie zakręcą rywalem, ale nie przekłada się to na statystyki, ja wole pierwszy model
1
@okiemtypera_lucaxx95 zgodzę się, ale moim zdaniem Gavi spokojnie może przerosnąć nawet w tym sezonie Valverde. Wystarczy że nie będzie rzucany po skrzydłach
0
@ludnek to akurat głupota Xaviego, że zabija potencjał zawodników dając ich na nieswoich pozycjach
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ciekawe bo Pedri liczby ma dobre a asyst brakował tylko przez nieskutecznosc napastnikow
1
@Sulimo biorąc pod lupę samą ligę - poprzedni sezon AŻ 1 asysta, wcześniej z zaznaczeniem ledwo 12 spotań* 1 asysta i przy praktycznie pełnym sezonie... 3 asysty, z pewnością kibiców Barcy usatysfakcjonuje argument jak znowu odpadniemy z LM w jakichś kuriozalnych okolicznościach, a w lidze 2/3 miejsce
0
@okiemtypera_lucaxx95 To polecam przestudiowac kazdy mecz Pedriegl z sezonu 22/23.
Moze wtedy zrozumiesz dlaczego tych asyst było tak mało
1
@Sulimo męczennik Pedri od początku przygody z Barcą miałby 50 asyst, ale koledzy nieskuteczni, no ale każde tłumaczenie dobre
1
@okiemtypera_lucaxx95 W ostatecznym rozrachunku liczy się to, ile piłkarz daje drużynie. Czasami "ładne zakręcenie rywalem" otwiera wolną przestrzeń na boisku, którą wykorzysta inny zawodnik asystując jeszcze innemu, a piłkarza, który głównie rozprowadził całą akcję nie ma w statystykach. Futbol to nie tylko cyferki goli i asyst. Ostatecznie liczy się wynik, zgadza się, ale osobiście nie zgadzam się z patrzeniem na piłkę w taki sposób. Równie dobrze można stwierdzić, że Gundo to w sumie średni zawodnik skoro w poprzednim sezonie w takiej maszynie jak City przy 51 rozegranych spotkaniach (niemal 4000 tys minut, zabrakło 144 minut) zdobył tylko 7 asyst, czyli tyle co np. Gavi (także w poprzednim sezonie). Jednak każdy kto oglądał City wie jak bardzo kluczowy był to zawodnik w zdobyciu trypletu przez ekipę Guardioli.