La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1649 Culés

konto usunięte

2

Jak Messi zagra chociaż minutę w najbliższych meczach repki to Miami powinno rozwiązać jego kontrakt.

11

@MesQueUnClub96 Bo dodi tak mówi

0

@MesQueUnClub96 Puknij sie w czerep. Miami wiedziało na co sie pisze. Wiadomo było ze teraz Repka>>>Klub

Po drugie gdzie byłby Inter gdyby nie Leo? Messi nie musi grac by Inter korzystał. Hajs leci z koszulek etc

0

@MesQueUnClub96 Chłop wymusza kontuzję byle na kadrę jechać a fanatycy łykają :)

Mnie to tam nie interesuje, bo to sprawa Messiego, ale śmiesznie się to czyta

1

@HighestInTheRoom Chyba ze go powołali dla atmosfery

konto usunięte

3

@HighestInTheRoom Ty łykasz kłamstwa Platformy.

0

@Encore Hmm ^-^

@tristan87 Na którą nawet nie zagłosuję xD
Pięknie łykacie wędki memceniarze ;)

7

@MesQueUnClub96 Jeżeli Lewy zagra choć minute z Bilbao, bądź Szachtarem, to Duda powinien odebrać mu obywatelstwo.

0

@HighestInTheRoom No raczej nie bd grał tzn byłoby to dziwne

konto usunięte

3

@MesQueUnClub96 Mają rozwiązać kontrakt z gościem, który sam wygrał im 1-szy puchar w ich historii i wywalczył kwalifikacje do Conancaf Champions Leauge?

6

@TheNekro94 to przecież na 5 km widać że Dodi trolluje i ma ciśnienie na gorące.

Wiemy jakie farmazony zwykle wypisuje ale nie jest aż tak głupi.

Plus dobrze wie że z Boliwia choćby Leo nie zagrał.

2

@TheNekro94 Nie warto odpisywac trollowi.

0

@HighestInTheRoom W jaki sposób wymusza kontuzję? xd Przecież w meczu reprezentacji z Boliwią też nie zagrał.

konto usunięte

0

@Ptasior no nie, bo Messi ma "pauzować" do końca sezonu xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?