La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1516 Culés

konto usunięte

12

Wardęga wyłączył streama bo mu siadła psycha. Dostał wiadomość że ktoś chciał sobie zrobić krzywdę ale już jest niby ok. Ta sprawa jest tak mocno nagłośniona że chyba wielu to już przerasta bo są to zbyt grube tematy.

0

@Emhyr myślę że tak to się skonczy w końcu

0

@Emhyr Niech doprowadza to do konca. To musi sie kur zakonczyc happy endem bo inaczej to bedzie klęska sprawiedliwosci.

1

@Emhyr Dostał info, że coś się komuś stało, ale po sekundzie ze okej jest. Co najciekawsze mimo wszystko przerwał live nagle, bez wcześniejszej zapowiedzi.

1

@Emhyr Ktoś pewnie pod publiczkę to zrobił

konto usunięte

3

@Hosh Wyobraź sobie że dostajesz smsa że ktoś sobie coś zrobił przez ciebie to nawet jak dostaniesz kontrsmsa że jednak nie to od razu ci siada psycha

4

@Hosh siadło mu to na psychę ewidentnie trochę za dużo jak na youtubera tym bardziej że sam mówił że to wierzchołek dopiero

konto usunięte

0

@TR3YWAY Nie zdziwi mnie jak fagata jakaś

0

@Emhyr No tak, ale chodzi mi, że to "wszystko okej" mogło być rzucone na odwal. W sensie, że chciał szybko uciąć domysły ludzi i rzucił na odchodne wszystko okej.

konto usunięte

0

@Hosh Raczej by nie żartował z takich rzeczy i naprawdę jest ok

2

@Emhyr Nie wiemy czy to chodzi o jakiegoś influ czy którąś z ofiar. Może nie będzie to zbyt poprawne politycznie co napisze, ale gdyby była to Fagata, jak napisałeś to uważam że świat za wiele by nie stracił z jej powodu, w końcu wiadomo już jakim człowiekiem jest.

0

@Emhyr Mi to wyglądało jakby chłop najpierw rzucił info a po chwili się zorientował, że nie powinien był tego mówić, więc powiedział ze wszystko okej jednak dla zmyły. Zauważ ze skonczył live bez zapowiedzi i powiedział ze go to jednak przerosło, gdzie w połowie streama mówił ze okej sie z tym czuje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?