Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zastanawia mnie czego Flick tak ryzykuje z Ferminem, chłop od 70 minuty nie gra w obronie bo ledwo biega, jak jest akcja ofensywna to gra już na ambicji co było widać jak padał na murawę albo jak ledwo wracał, przecież trzymanie gracza w takim stanie to proszenie się o kontuzje , a taki Toni mógłby spokojnie wejść za niego
1
No co gramy dziś bez skrzydeł, szkoda mi tego Rashforda bo liczyłem że będzie wzmocnieniem :(
1
@APTAPT ale co ty porównujesz tych zawodników xD 17 latka co nie zagrał sezonu w dorosłej piłce a już ukształtowanego piłkarza
1
O ile brak Yamala w meczu z Valencia jakoś przeżyjemy o tyle potem jakby brak na wyjeździe z Newcastle będzie ogromnym osłabieniem i będą ciężary
1
@Konradowskyy ja zbieram Harrego Pottera i trochę City, fajna teraz serię budowlana wypuszczają topowe zestawy można powiedzieć w przystępnych cenach
0
@4drian0 pre order już zamówiony, trochę się boję że mój 3 letni łapek może tego nie uciagnac :D w bordery 3 grałem na średnich/wysokich mam nadzieję że to chociaż na niskich da radę
0
@zenoowity no jest to światełko ostrzegawcze , widać w jaką strone to może pójść jak sie nie ogarnie , trzeba liczyć na trenerów i starszych kolegów że go trochę ogarną bo na rodzine nie ma co xD nawet juz widać w meczach jego zachowania jak machanie rękami prowokacje itp
2
@mientusek1407 wg mnie Huijsen to będzie kocur , juz teraz sporo pokazuje ma tez braki ale jest młody i wszystko przed nim. Real dobry transfer zrobił szkoda że nie wylądował w Barcelonie :D
0
Nie no ale Lamine to musi na dodatkowe treningi strzeleckie się udać, chłop co potrafi zmarnować sytuację to głowa mała ale z drugiej strony jakie czasem golazo też potrafi strzelić :D
0
@JanuszKorwinMikke Jeśli o mnie chodzi przeszedłem na 100% gierkę ale raczej do niej nie wrócę nigdy bo tak jak mówisz na dłuższą metę jest nużąca :D
2
Już wiemy jak czuje sie kibic jakiejś druzyny z konca tabeli grajacy z barca i strzelając gola jedną kontrą :D
0
Wiadomo cokolwiek o Gavim? Ile będzie pauzował? A Balde to już w tamtym sezonie się rozsypywal , chyba koło Olmo można uznać go za największą szklankę w zespole
0
@esem91 lepszy zespół robi sito z tej gry obronnej
2
Chelsea masa zawodników, miliony na transfery ale też trzeba przyznać że potrafią sprzedać i to nieźle swoich zawodników, łącznie za jacksona 80mln to jest ładny wynik albo 28 mln za gościa co ledwo na ławkę się łapał dewsbery-hall :D
0
Czyli co poprzedni sezon był tak dobry że im w główce sie powaliło i przekonani że są niepokonani ? :D złote pileczki , nagrody , golden boje
1
@mrboom patrząc na początek sezonu, trzeba liczyć że nam jest potrzebna i przez ten czas się trochę ogarną z formą :D
0
Kiedy nie ma Pressingu gra tak wysoka linia obrony to proszenie się o kłopoty, nie ma co gadać 3 mecz i 3 słaby , początek sezonu wygląda dramatycznie i będzie tylko ciężej, jak się nie ogarną i nie złapią formy to będzie źle a w LM to intensywnością PSG ich rozjedzie nawet Newcastle pokaże fizycznosc
2
Ale co posmiane z Atletico to nasze
0
Dobrze że ta przerwa na repke teraz jest , może sie ogarną po niej XD
3
To wszystko przez te KMŚ i po co my na nich graliśmy , a nie czekaj wróć ta wymówka nie przejdzie
2
Yamal ma 10 , kreuje sie na gwiazde , my potrzebujemy gwiazdy w tym meczu a on 2 połowe nie istnieje
3
Lewandowski motorycznie wygląda tragicznie , ten sezon to chyba jestgo last dance w piłce na najwyższym poziomie
0
to taki paździerz jest że predzej Rayo strzeli kolejnego niż Barca
0
Nie dziwne że Kounde nie był starterem od początku sezonu , chłop formę na wakacjach zostawił
0
Nie no oni grają w ataku jak paralitycy , masa głupich decyzji i błędów
2
No ja nie wiem , Yamal nie mial pilki pod kontrolą
0
Początek seoznu pokazuje że poprzedni sezon to był wypadek przy pracy naszego brazola :D forme z koncówki sezonu trzyma dalej
0
Olmo co ty robisz człowieku XD idą 3 na 1 a ten piętą do tyłu gra
1
matko bosko ta gra w obronie to jest na poziomie A klasy
0
Oglądałem Arsenal teraz mecz Barcelony i mam wrażenie że on leci w prędkości 0,5 XD nie wiem wogóle tutaj nie ma świeżości ani jakiejś mobilności