1

Zastanawia mnie czego Flick tak ryzykuje z Ferminem, chłop od 70 minuty nie gra w obronie bo ledwo biega, jak jest akcja ofensywna to gra już na ambicji co było widać jak padał na murawę albo jak ledwo wracał, przecież trzymanie gracza w takim stanie to proszenie się o kontuzje , a taki Toni mógłby spokojnie wejść za niego

1

No co gramy dziś bez skrzydeł, szkoda mi tego Rashforda bo liczyłem że będzie wzmocnieniem :(

1

@APTAPT ale co ty porównujesz tych zawodników xD 17 latka co nie zagrał sezonu w dorosłej piłce a już ukształtowanego piłkarza

1

O ile brak Yamala w meczu z Valencia jakoś przeżyjemy o tyle potem jakby brak na wyjeździe z Newcastle będzie ogromnym osłabieniem i będą ciężary

1

@Konradowskyy ja zbieram Harrego Pottera i trochę City, fajna teraz serię budowlana wypuszczają topowe zestawy można powiedzieć w przystępnych cenach

0

@4drian0 pre order już zamówiony, trochę się boję że mój 3 letni łapek może tego nie uciagnac :D w bordery 3 grałem na średnich/wysokich mam nadzieję że to chociaż na niskich da radę

0

@zenoowity no jest to światełko ostrzegawcze , widać w jaką strone to może pójść jak sie nie ogarnie , trzeba liczyć na trenerów i starszych kolegów że go trochę ogarną bo na rodzine nie ma co xD nawet juz widać w meczach jego zachowania jak machanie rękami prowokacje itp

2

@mientusek1407 wg mnie Huijsen to będzie kocur , juz teraz sporo pokazuje ma tez braki ale jest młody i wszystko przed nim. Real dobry transfer zrobił szkoda że nie wylądował w Barcelonie :D

0

Nie no ale Lamine to musi na dodatkowe treningi strzeleckie się udać, chłop co potrafi zmarnować sytuację to głowa mała ale z drugiej strony jakie czasem golazo też potrafi strzelić :D

0

@JanuszKorwinMikke Jeśli o mnie chodzi przeszedłem na 100% gierkę ale raczej do niej nie wrócę nigdy bo tak jak mówisz na dłuższą metę jest nużąca :D

2

Już wiemy jak czuje sie kibic jakiejś druzyny z konca tabeli grajacy z barca i strzelając gola jedną kontrą :D

0

Wiadomo cokolwiek o Gavim? Ile będzie pauzował? A Balde to już w tamtym sezonie się rozsypywal , chyba koło Olmo można uznać go za największą szklankę w zespole

0

@esem91 lepszy zespół robi sito z tej gry obronnej

2

Chelsea masa zawodników, miliony na transfery ale też trzeba przyznać że potrafią sprzedać i to nieźle swoich zawodników, łącznie za jacksona 80mln to jest ładny wynik albo 28 mln za gościa co ledwo na ławkę się łapał dewsbery-hall :D

0

Czyli co poprzedni sezon był tak dobry że im w główce sie powaliło i przekonani że są niepokonani ? :D złote pileczki , nagrody , golden boje


1

@mrboom patrząc na początek sezonu, trzeba liczyć że nam jest potrzebna i przez ten czas się trochę ogarną z formą :D

0

Kiedy nie ma Pressingu gra tak wysoka linia obrony to proszenie się o kłopoty, nie ma co gadać 3 mecz i 3 słaby , początek sezonu wygląda dramatycznie i będzie tylko ciężej, jak się nie ogarną i nie złapią formy to będzie źle a w LM to intensywnością PSG ich rozjedzie nawet Newcastle pokaże fizycznosc

2

Ale co posmiane z Atletico to nasze

0

Dobrze że ta przerwa na repke teraz jest , może sie ogarną po niej XD

3

To wszystko przez te KMŚ i po co my na nich graliśmy , a nie czekaj wróć ta wymówka nie przejdzie

2

Yamal ma 10 , kreuje sie na gwiazde , my potrzebujemy gwiazdy w tym meczu a on 2 połowe nie istnieje

3

Lewandowski motorycznie wygląda tragicznie , ten sezon to chyba jestgo last dance w piłce na najwyższym poziomie

0

to taki paździerz jest że predzej Rayo strzeli kolejnego niż Barca

0

Nie dziwne że Kounde nie był starterem od początku sezonu , chłop formę na wakacjach zostawił

0

Nie no oni grają w ataku jak paralitycy , masa głupich decyzji i błędów

2

No ja nie wiem , Yamal nie mial pilki pod kontrolą

0

Początek seoznu pokazuje że poprzedni sezon to był wypadek przy pracy naszego brazola :D forme z koncówki sezonu trzyma dalej

0

Olmo co ty robisz człowieku XD idą 3 na 1 a ten piętą do tyłu gra

1

matko bosko ta gra w obronie to jest na poziomie A klasy

0

Oglądałem Arsenal teraz mecz Barcelony i mam wrażenie że on leci w prędkości 0,5 XD nie wiem wogóle tutaj nie ma świeżości ani jakiejś mobilności

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?