5

Szczęsny po raz kolejny nic nie daje, założę się że nie jeden bramkarz by dał radę to wyjąć

1

Klasyka xD żałosna obrona dalej pokazuje że nie działa nieważne kto by tam grał, 2 podania i bramka

0

Oj coś czuje ze mogą być ciężary z Celta, dość że forma Barcelony to dramat to jeszcze w Celcie grają goście co mecze życia zawsze z Barca grają xD do tego nie przyjemnej teren gdzie zawsze się ciężko gralo i forma Celty podbudowana zwycięstwem w europejskich pucharach , brzmi jak recepta na spadnięcie z rowerka

1

Chelsea będzie bardzo ciężkie remis brałbym w ciemno , nawet ten Eintracht będzie trudny patrząc na formę Barcy, wiadomo ze mecz dopiero za jakiś czas, ale no nie napawa optymizmem to co widzimy od praktycznie początku sezonu

0

Dobra fajnie ze Polak broni w Barcelonie ale on naprawdę mało kiedy daje coś ekstra, broni to co każdy bramkarz na tym poziomie powienien wyjąć, ale brakuje tego czegoś. Dziś myślę że każda bramka była w zasięgu topowego bramkarza jak np. Kurtuła

4

Ale ludzie w tamtym sezonie obrona też nie była jakaś cudowna wiadomo lepsza niż w tym sezonie , ale ofensywa doskonale maskowala braki czego teraz nie ma

1

Biedny Casado, chłop co to ograł xD

5

Środek pola bez Pedriego nie istnieje, pressing bez Raphy nie istnieje, a jak od paru meczy widać brak Yamal nie jest jakos bardzo widoczny xd

1

Szybki skrzydłowy i nawet jakiś Rasiak na 9 , najprostszy sposób na Barcelonę

0

Szczęsny to nie pomógł położył się xD Kurtuła broni to i łapie w zęby

4

Kounde pięknie łamie linie spalonego, arajuo też dzban zamiast na wślizgu przeciąć to kuźwa się patrzy xD zero jakiegokolwiek poświęcenia

0

Ja nie wiem Flick jest ślepy że ciągle tak samo bramki tracimy i nic z tym nie robi?

0

Klasyka po raz kolejny piła do skrzydłowego i na lista, który to już raz widzimy XD kounde koncertowo pięknie złamał linie

3

Potężne Club Bruż cisnie Barcelonę

2

@Soetie ale jeśli wiedział że nie jest w pełni sił to po co takie szopki robił przed meczem i się napinał xD swoją droga każdy mecz przed jakim kozaczyl nie kończył się dobrze np. Portugalia czy Inter xd

0

Dramat, Elche nas cisnie xD środek pola nie istnieje, nie wiem co Ferran i Yamal robia na boisku , to już lepiej było jakich młodych wpuścić chociażby biegali

3

Gra obronn barcelony to jest mem, wystarcza dwa podania i 100% sytuacja

0

Kurde zaczynam sie bać tego meczu z chelsea oni sa na totalnie innym poziomie przygotowania fizycznego od naszych zawodników , 2-3 klasy różnicy obawiam się że mogą nas zabiegać, a konie w środku jak enzo czy caicedo to się przejadą po naszych

3

Proszę państwa, Wysoki Sądzie to jest profesor Rafał Wilczur!

4

Może fakt że połowa składu jest kontuzjowana zmusi flicka do jakiegoś planu B w niektórych meczach ? Bo chłop ma jeden plan na każdy meczy czy to topowa drużyna czy słabiak , co jak widać przynosi efekt w zajechaniu piłkarzy i to Flick jest temu winien

0

Bez Pedriego czy nawet tego Olmo nasza pomoc wygląda tragicznie , nie daj boże wypada Fermin i zostajemy z samymi defensywnymi plus młodzikami XD

1

Czyli Pedri będzie naszym transferem na 2 część sezonu :D

1

Wyobraźcie sobie co by było jakbyśmy grali na KMŚ, 2/3 składu kontuzje? :D

0

Przecież to była kwestia czasu żeby Pedri doznał kontuzji :D Chłop fizycznie jest wrakiem od jakiegoś miesiąca, a gra praktycznie wszystko i nic nie odpoczywa

1

No to przez najbliższy czas internet będzie miało pożywkę z Yamala

0

My tu gadu gadu a Villareal już nam praktycznie na tyłku siedzi xD zaraz z ta gra trzeba będzie za plecy się oglądać

1

Jak Kounde jest słaby w obronie tak przynajmniej jest też słaby w ataku

0

Ostatnie 10 min powinni zapieprzać jak przegrywają, a tutaj widać że może 2-3 zawodnikom się chce grać a reszta stojanow

0

Rashford ciągle wybiega na pozycje nikt nawet mu piłki nie próbuje podać

1

Vinicius dziś będzie się śnił Kounde xD chłop co z niego wiatrak robi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?