0

Nie wiem jeśli to nie jest moment na przemyślenie i wprowadzenie jakiś zmian w taktyce Panie Flick bo będzie za późno

1

Nieźle flick ugotował 3 defensywnych pomocnikow? Co on broni remisu z Girona? :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Faro nie ma co liczyć że magicznie młody wejdzie i ppciagnie drużynę która nie funkcjonuje

0

No co pressing nie działa jak nie działał, wysoka linia obrony to aktualnie jest żart Girona w jedna połowę wychodzi praktycznie 4 razy sam na sam bez spalonego i tylko dzięki szczęściu dalej jest 1:1 , mam wrażenie że nawet trener jakiegoś 3 ligowego FC Andaluzja umiałby ograć Flicka ustawić taktykę na mecz. Gramy u siebie z Girona która wygląda dramatycznie w tym sezonie , która to już najgorsza połowa po 2 połowie z PSG? :D

1

Ale mamy farta xD tu powinno być z 3 bramki Girony jak nie 4 , przypominam że to jeden z gorszych zespołów la ligi w tym sezonie i grają na wyjeździe xD

1

Kounde to na ławie powinien grać a nie z taka forma xD ale obrona dramat 2 podania głupie straty i sam na sam, mokambe to ta obronę zgwałci

0

Pograli 10 min i koniec xD

1

Szkoda że Dro nie ma w pierwszym zamiast Pedriego, ale może to lepiej bo za dużo młodych też nie byłoby rozsądne

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

Co by było jakbyśmy na KMŚ grali :D 80% składu kontuzje?

0

Jeśli to prawda to nieźle sobie we własne gniazdo sra Zarząd xD a najgorsze jest to że tutaj nie ma alternatywy co by Laporta nie zrobił , kompromitacja że stadionem itp on nie ma realnego oponenta na wybory

0

wg Sofascore nasz rekin najsłabszy zawodnik na murawie wraz z Kvarą :D

0

Ale jedno trzeba przyznać skuteczność Hiszpani dziś na poziomie Barcelony :D

0

Dawno nie widziałem az takiej różnicy w statystykach , dramat Gruzji

1

Yamala nie ma to będzie pewnie gol xD

1

Merino i Ferran jak Flip i Flap

0

Ta Hiszpania bez skrzydeł Yamal Williams to cienka jest , nie ma takiego kolektywu jak byl za del bosque

4

@Cyzix regularnie jedzone i pilnowane dają tak wysoką skuteczność że trzeba być turbo pechowcem żeby zajść w ciąże xD albo jesteś nim albo dziewczyna nie pilnowała tabletek albo cos sie wydarzyło np. wymiotowała

0

Zaraz jak wyjdą kwiatki okaże się że kompromitacja z stadionem to tylko wierzchołek góry lodowej , a sytuacja finansową to dopiero bedzie cyrk xd

1

Mogliby się nie kompromitować tylko ogłosić że powrót na 2 cześć sezonu w styczniu ludzie zadowoleni i dziękuję, więcej czasu na spokojne budowanie a tak to każdy ma z nich pośmiewisko

10

No to pedri i de jong po 90min w repkach i cyk na girone w pierwszym, ale to będzie chodziło w środku pola

3

@Patinka353 tylko wysoka linia obrony nie działa już od wiosny tamtego roku, nawet taktyczny impotent jako trener przeciwnika już potrafi rozczytać i zagrać na to co my gramy , my ciągle tracimy takie same bramki xd

2

Prawda jest taka że my od początku sezonu gramy piach z małymi przebłyskami, a teraz niestety jest coraz gorzej bo kontuzje i zmęczenie się nawarstwia

2

Aż smutno się to oglądało, może przerwa na repke im pomoże bo jak nie z ta dramatyczną obroną to nawet tak chwiejny Real robi nas na miękko z Mbappe w takiej formie

2

@macio_944 problem jest taki że w tym sezonie nie graliśmy ani razu zajebiscie to nie ma do czego wracać :D

0

To jest obrona na poziomie A Klasy, co oni grają? To wygląda gorzej niż 2 połowa z PSG xD

0

Początek meczu dramat xD i jeszcze taki głupi karny

2

Może by tak jutro u Pedriego lekki dyskomfort wystąpił po meczu? :D i cyk tydzień kontuzji

1

Co tam Yamal , Pedri pewnie znów 90 min w giga ciężkich meczach z bułgaria i gruzją w repce zagra xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?