Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azazel_Pazuzu nie no w lidze to mamy do klasyku spacerek brak straty pkt do meczu z Realem byłoby kozackie, gorzej LM bo mecz z Newcastle i PSG
0
To Newcastle taka forma nie za wysoka :D a mecz już za niedługo, może aż tak ciężko z nimi nie będzie
1
No co Fermin napewno zostanie , Chelsea wzięła tego chłopa z Brighton już here we to padło :D
3
Matko bosko ja połowy z tych klubów nie znam i pierwszy raz o nich słyszę XD juz nie moge sie doczekac programów przed meczami jak na czynniki pierwsze bedzie rozkładane SIGMA OŁUMUNIEC albo LINCOLN RED IMPS xddd
0
Oile z PSG czy Chelsea można będzie powalczyć bo oni też grają otwarta piłkę, to boję się o mecz z Newcastle bo to drużyna której styl bardzo nie leży drużynie flicka co pokazał poprzedni sezon :D
2
Nie ma co gadać serio fajne losowanie i ciekawi przeciwnicy :D
1
70 mln za fermina brałbym w ciemno, plus laporta z deco w tedy powinni jeszcze go zawieść na lotnisko i do samolotu wsadzić
2
Liga angielska vary, goalline, kamera sędziego, tłumaczenie decyzji podjętej przez var przez sędziego ciągle jakieś nowości już abstrachujac od finansowego fair play , później nie ma się co dziwić że hiszpańska liga zostaje w tyle i zaraz niemiecka i włoska ją przeskoczą :D
0
Chłopak pograł w pre sezonie, teraz trener dał mu szanse która wykorzystał ciekawe jak się rozwinie ten 16 latek :D
0
@partymaker nie jednego juz suma jaka za niego zapłacono przygniotła
1
Newcastle samo jest sobie winne tym partactwem co odwalali w końcowej fazie ofensywnych akcji , tutaj spokojnie moglo byc 2 dla nich
0
No Isak no party
0
Co ten Villareal , z Barcelona się forma i gra zamienili
0
No na razie taka forma wakacyjna u większości graczy, mam nadzieję że szybko wskoczą na poziom jaki prezentowali w tamtym sezonie
0
@partymaker 2 napastników i nikt nie stał na 5 metrze nawet
4
Ferran nigdy nie bedzie zawodnikiem na miare wyjściowej 9 w Barcelonie , im szybciej ludzie sobie to uświadomią tym lepiej , idealny zmiennik i dopełnienie składu nic więcej
0
Oj gra obronna to bedzie dramat w tym sezonie, jak nas beniaminek z levante robi jak dzieci
0
Panowie Barcelona nam sie zepsuła
0
Cubarsi to od końcówki zeszłego sezonu nie nadaje sie na pierwszy skład
2
4 strzał yamala jeszcze 4 i gol
1
@macio_944 to co on zagral wolało o pomste do nieba , na 11 metrze zachowywać się tak statycznie
0
No klasyka bracelony jedna akcja gol z dupy i murowanie w 11
1
Póki co mecz pokazuje że z rapha na 10 gramy bez 10 xd
0
Ogólnie gra wygląda jakby to prezeson był , wolno bez polotu , klepanie straszne
2
Cubarsi forma mutant, chłop go jak juniora porobił dramat xD
0
Poprośmy o zmianę gospodarza w meczu z Valencia żeby tydzień później znów prosić żeby zagrać na wyjeździe z Getafe xD
1
Ale gość dał asyste , mama mia :D
2
@th@les pierwszy sezon może jeszcze jakoś zdzierżył, ale drugi i znów jest powtórka z rozrywki a nawet gorzej np. Cyrki że stadionem to ja uważam że nie przedłuży kontraktu
8
@Gaucho 30mln ? 50 to minimum za niego xD bez jaj
1
@blakkudium tutaj zapis o metrze odległości między zawodnikami w murze a zawodnikami atakującymi nie funkcjonuje?