0

@Azazel_Pazuzu nie no w lidze to mamy do klasyku spacerek brak straty pkt do meczu z Realem byłoby kozackie, gorzej LM bo mecz z Newcastle i PSG

0

To Newcastle taka forma nie za wysoka :D a mecz już za niedługo, może aż tak ciężko z nimi nie będzie

1

No co Fermin napewno zostanie , Chelsea wzięła tego chłopa z Brighton już here we to padło :D

3

Matko bosko ja połowy z tych klubów nie znam i pierwszy raz o nich słyszę XD juz nie moge sie doczekac programów przed meczami jak na czynniki pierwsze bedzie rozkładane SIGMA OŁUMUNIEC albo LINCOLN RED IMPS xddd

0

Oile z PSG czy Chelsea można będzie powalczyć bo oni też grają otwarta piłkę, to boję się o mecz z Newcastle bo to drużyna której styl bardzo nie leży drużynie flicka co pokazał poprzedni sezon :D

2

Nie ma co gadać serio fajne losowanie i ciekawi przeciwnicy :D

1

70 mln za fermina brałbym w ciemno, plus laporta z deco w tedy powinni jeszcze go zawieść na lotnisko i do samolotu wsadzić

2

Liga angielska vary, goalline, kamera sędziego, tłumaczenie decyzji podjętej przez var przez sędziego ciągle jakieś nowości już abstrachujac od finansowego fair play , później nie ma się co dziwić że hiszpańska liga zostaje w tyle i zaraz niemiecka i włoska ją przeskoczą :D

0

Chłopak pograł w pre sezonie, teraz trener dał mu szanse która wykorzystał ciekawe jak się rozwinie ten 16 latek :D

0

@partymaker nie jednego juz suma jaka za niego zapłacono przygniotła

1

Newcastle samo jest sobie winne tym partactwem co odwalali w końcowej fazie ofensywnych akcji , tutaj spokojnie moglo byc 2 dla nich

0

No Isak no party

0

Co ten Villareal , z Barcelona się forma i gra zamienili

0

No na razie taka forma wakacyjna u większości graczy, mam nadzieję że szybko wskoczą na poziom jaki prezentowali w tamtym sezonie

0

@partymaker 2 napastników i nikt nie stał na 5 metrze nawet

4

Ferran nigdy nie bedzie zawodnikiem na miare wyjściowej 9 w Barcelonie , im szybciej ludzie sobie to uświadomią tym lepiej , idealny zmiennik i dopełnienie składu nic więcej

0

Oj gra obronna to bedzie dramat w tym sezonie, jak nas beniaminek z levante robi jak dzieci

0

Panowie Barcelona nam sie zepsuła

0

Cubarsi to od końcówki zeszłego sezonu nie nadaje sie na pierwszy skład

2

4 strzał yamala jeszcze 4 i gol

1

@macio_944 to co on zagral wolało o pomste do nieba , na 11 metrze zachowywać się tak statycznie

0

No klasyka bracelony jedna akcja gol z dupy i murowanie w 11

1

Póki co mecz pokazuje że z rapha na 10 gramy bez 10 xd

0

Ogólnie gra wygląda jakby to prezeson był , wolno bez polotu , klepanie straszne

2

Cubarsi forma mutant, chłop go jak juniora porobił dramat xD

0

Poprośmy o zmianę gospodarza w meczu z Valencia żeby tydzień później znów prosić żeby zagrać na wyjeździe z Getafe xD

1

Ale gość dał asyste , mama mia :D

2

@th@les pierwszy sezon może jeszcze jakoś zdzierżył, ale drugi i znów jest powtórka z rozrywki a nawet gorzej np. Cyrki że stadionem to ja uważam że nie przedłuży kontraktu

8

@Gaucho 30mln ? 50 to minimum za niego xD bez jaj

1

@blakkudium tutaj zapis o metrze odległości między zawodnikami w murze a zawodnikami atakującymi nie funkcjonuje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?