8

@Gaucho 30mln ? 50 to minimum za niego xD bez jaj

1

@blakkudium tutaj zapis o metrze odległości między zawodnikami w murze a zawodnikami atakującymi nie funkcjonuje?

0

Ja to mam nadzieję że jeśli Fermin i Olmo utrzymają formę mam nadzieję że Flick postawi i da szanse dr. Dro albo Toniemu

7

Tak oglądam powtórki wejścia naszego brazola to nieźle go odcięło że tak wszedł w gościa, głupota nieziemska i to w takiej niegroźnej sytuacji

0

No i fajno że strzelił golazo, ale to nie znaczy, że nie grał słabo i dostawał adekwatne komentarze do gry , tak samo z jego zachowaniem z machaniem rękami itp. :D

1

Yamal to nie musi sie martwić ze zmajstruje jakiegoś małego laminka , takimi ślepakami dziś wali :D

5

Yamal to prócz asysty fatalne zawody, mojica go zjada

3

Z yamala to sie zaczyna robić drugi męczennik ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciągle macha łapami i nic mu sie nie podoba

0

@buglikos bardziej to wina barcelony , tutaj nie ma nic przyspieszenia klepią bez sensu i grają samolubnie

2

Chłopaki ale to wstyd tak grać w przewadze 2 zawodników XDD zaraz im bramke wsadzą

2

Oni grają 2 więcej a nie mogą składnej akcji zrobić , albo kazdy gra pod siebie samolubnie

0

Tak im sie chce że to chyba 2:0 sie skonczy i dobranoc , chyba ze mallorca im wsadzi xd

5

Ja wiem że przeciwnik gra w 9 ale mogli by podkręcić , początek sezonu chyba zmęczeni bardzo nie są :D albo niech zmienników wpuści może im się bedzie chcialo

2

Kurde nie wiem jak wy ale ja czekam na powrót Bernala, dało się zobaczyć początkiem zeszłego sezonu że chłopak ma papiery na granie na najwyższym poziomie :D

0

Jak to Laporta mówił , nawet jeśli nie damy rady Wszystkich zarejestrować przed 1 kolejka zostanie jeszcze ponad 2 tyg czasu na rejestrację to nie ma co się przejmować

1

Widać ze cała obrona wisienek zmieniona , dramat co oni grają i jak odpuszczają. 1 i 4 gol to jak na orliku bo koledze sie nie chcialo pobiec xd

1

Co by nie mówić trener Tottenhamu zmianami pięknie strzelił w kolano i rozlegulowal drużynę xD

3

Ale czym wy się przejmujecie jak nie zdążymy przed startem ligi z rejestracjami to jest jeszcze trochę czasu później

0

Szkoda że w żadnym meczu nie sprobowalismy zagrać z Rashfordem na LS i z Rapha na 10

3

No nieźle jeden wielki plac budowy, są też inne filmiki z szatni itp. I oni chcieli tu dziś grać xD, ten wrzesień to jest nierealny ja nie wiem co to za cyrki będą z tym


1

Co dzień to ciekawsze informacje wypływają na KPO, zaraz pewnie wypłynie że te jachty były zamawiane w określonych firmach mających powiązania z ludźmi X :D Ale ciekawe jaka skala musi być nadużyć w tego typu dofinansowaniach na skali gminnym czy powiatowym

0

No to pan Tomasz Ć. doskonale opisał jaką strata będzie strata Inigo i pokazał jak amatorsko wygląda zarządzanie tak ogromnym klubem jak Barcelona. Chapeau bas :D

0

Myślę że ten sezon to czas weryfikacji Olmo , jak znów będzie powtórka tak jak w tamtym sezonie z kontuzjami powinien być do odstrzału , mamy bogactwo tej pozycji w szkółce więc nie bedzie nad czym płakać

8

@CLS63AMG czyli wychodzi na to, że odblokowali KPO, które politycznie było wstrzymane, żeby ziomki nachapaly się kasy z jakiś śmiesznych dofinansowań :D

2

@JohnKennedy to jest hit jakie tam są rzeczy, gość 250k na zakup ekspresów do kawy w solarium albo 350k na wprowadzenie piw bezalkoholowych o wyjątkowych walorach smakowych xD

0

@RozowaPantera był taki jeden to odszedł bo Flick mu szansy nie dał, reszta co grała w rezerwach raczej za słabi na pierwsza drużynę, chyba że w tym sezonie jakiś młodzik z juvenilu wejdzie i pozamiata

0

Barca to umie w transfery , jesli mial zapis w umowie że może odejść za darmo do arabii to taki kto sie na to zgodził XD patałachy i tyle , co by nie gadać podstawowy stoper odchodzi

2

Ale 8mln? Wiadomo ze już wiekowy zawodnik ale jakoś ŚO ten czas inaczej ucieka, tutaj spokojnie 15mozna było wyjąć

0

Czyli wychodzi na to że chcą otworzyć stadion po to żeby w lecie 2026 znów go zamknąć nawet na kilka miesięcy bo budowa dachu :D

0

Jakiś no name Tyler Morton ŚPD co zagrał 2 mecze w lidze dla Liverpoolu i ma 22 lata przechodzi za 15 mln funtów do Lyonu xD plus 20% od przyszłej sprzedaży, jak to jakiś żart jest gdzie u nas za Forta nawet 10 baniek by nie wzięli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?