Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Gaucho 30mln ? 50 to minimum za niego xD bez jaj
1
@blakkudium tutaj zapis o metrze odległości między zawodnikami w murze a zawodnikami atakującymi nie funkcjonuje?
0
Ja to mam nadzieję że jeśli Fermin i Olmo utrzymają formę mam nadzieję że Flick postawi i da szanse dr. Dro albo Toniemu
7
Tak oglądam powtórki wejścia naszego brazola to nieźle go odcięło że tak wszedł w gościa, głupota nieziemska i to w takiej niegroźnej sytuacji
0
No i fajno że strzelił golazo, ale to nie znaczy, że nie grał słabo i dostawał adekwatne komentarze do gry , tak samo z jego zachowaniem z machaniem rękami itp. :D
1
Yamal to nie musi sie martwić ze zmajstruje jakiegoś małego laminka , takimi ślepakami dziś wali :D
5
Yamal to prócz asysty fatalne zawody, mojica go zjada
3
Z yamala to sie zaczyna robić drugi męczennik ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciągle macha łapami i nic mu sie nie podoba
0
@buglikos bardziej to wina barcelony , tutaj nie ma nic przyspieszenia klepią bez sensu i grają samolubnie
2
Chłopaki ale to wstyd tak grać w przewadze 2 zawodników XDD zaraz im bramke wsadzą
2
Oni grają 2 więcej a nie mogą składnej akcji zrobić , albo kazdy gra pod siebie samolubnie
0
Tak im sie chce że to chyba 2:0 sie skonczy i dobranoc , chyba ze mallorca im wsadzi xd
5
Ja wiem że przeciwnik gra w 9 ale mogli by podkręcić , początek sezonu chyba zmęczeni bardzo nie są :D albo niech zmienników wpuści może im się bedzie chcialo
2
Kurde nie wiem jak wy ale ja czekam na powrót Bernala, dało się zobaczyć początkiem zeszłego sezonu że chłopak ma papiery na granie na najwyższym poziomie :D
0
Jak to Laporta mówił , nawet jeśli nie damy rady Wszystkich zarejestrować przed 1 kolejka zostanie jeszcze ponad 2 tyg czasu na rejestrację to nie ma co się przejmować
1
Widać ze cała obrona wisienek zmieniona , dramat co oni grają i jak odpuszczają. 1 i 4 gol to jak na orliku bo koledze sie nie chcialo pobiec xd
1
Co by nie mówić trener Tottenhamu zmianami pięknie strzelił w kolano i rozlegulowal drużynę xD
3
Ale czym wy się przejmujecie jak nie zdążymy przed startem ligi z rejestracjami to jest jeszcze trochę czasu później
0
Szkoda że w żadnym meczu nie sprobowalismy zagrać z Rashfordem na LS i z Rapha na 10
3
No nieźle jeden wielki plac budowy, są też inne filmiki z szatni itp. I oni chcieli tu dziś grać xD, ten wrzesień to jest nierealny ja nie wiem co to za cyrki będą z tym
1
Co dzień to ciekawsze informacje wypływają na KPO, zaraz pewnie wypłynie że te jachty były zamawiane w określonych firmach mających powiązania z ludźmi X :D Ale ciekawe jaka skala musi być nadużyć w tego typu dofinansowaniach na skali gminnym czy powiatowym
0
No to pan Tomasz Ć. doskonale opisał jaką strata będzie strata Inigo i pokazał jak amatorsko wygląda zarządzanie tak ogromnym klubem jak Barcelona. Chapeau bas :D
0
Myślę że ten sezon to czas weryfikacji Olmo , jak znów będzie powtórka tak jak w tamtym sezonie z kontuzjami powinien być do odstrzału , mamy bogactwo tej pozycji w szkółce więc nie bedzie nad czym płakać
8
@CLS63AMG czyli wychodzi na to, że odblokowali KPO, które politycznie było wstrzymane, żeby ziomki nachapaly się kasy z jakiś śmiesznych dofinansowań :D
2
@JohnKennedy to jest hit jakie tam są rzeczy, gość 250k na zakup ekspresów do kawy w solarium albo 350k na wprowadzenie piw bezalkoholowych o wyjątkowych walorach smakowych xD
0
@RozowaPantera był taki jeden to odszedł bo Flick mu szansy nie dał, reszta co grała w rezerwach raczej za słabi na pierwsza drużynę, chyba że w tym sezonie jakiś młodzik z juvenilu wejdzie i pozamiata
0
Barca to umie w transfery , jesli mial zapis w umowie że może odejść za darmo do arabii to taki kto sie na to zgodził XD patałachy i tyle , co by nie gadać podstawowy stoper odchodzi
2
Ale 8mln? Wiadomo ze już wiekowy zawodnik ale jakoś ŚO ten czas inaczej ucieka, tutaj spokojnie 15mozna było wyjąć
0
Czyli wychodzi na to że chcą otworzyć stadion po to żeby w lecie 2026 znów go zamknąć nawet na kilka miesięcy bo budowa dachu :D
0
Jakiś no name Tyler Morton ŚPD co zagrał 2 mecze w lidze dla Liverpoolu i ma 22 lata przechodzi za 15 mln funtów do Lyonu xD plus 20% od przyszłej sprzedaży, jak to jakiś żart jest gdzie u nas za Forta nawet 10 baniek by nie wzięli