0

Tyle sytuacji i nie strzelić na 2:0 , jak tak dalej pójdzie zaraz skończy się jakaś kontra i będzie remis

0

Own goal to jednak dobry zawodnik

6

Alba na oiom :/

1

Chyba pora przestac oglądać i iść grac w Heroes 3

1

Te zmiany XD pomocy

1

3

gramy z 4 pomocnikami a oni strzelają bramke z przed pola karnego ...

0

Suarez zaczyna swój koncert :c

0

Ja za przekroczenie prędkości o 30 dostaem 6 pkt i 400 zł :v

0

Rakitic do zmiany najlepiej za paulinho albo Denisa i w tedy Roberto dać na pomoc a Denisa na skrzydło

1

Denis za deulofeu i paulinho za rakietę i skład idealny

0

Vidal jakoś mi się nie widzi na skrzydle :/

0

Deulofeu mistrz podań do tyłu :c

0

No to real sociedad po tej kolejce bedzie miał lidera :D

0

No to kilka tygodni bez dembele ...

1

Dembele 2 strata i 2 kontra z bliskim golem dla Getafe :/

1

Słoneczny patrol :D

0

Suarez jak narazie nie zachwyca :/

0

Dobry meczyk Busquetsa podobnie jak z Włochami może to cieszyć ;)

0

Hiszpania to ma jednak dobrą pake , zmiana pokoleniowa jak narazie im wychodzi bardzo dobrze. Ładnie dziś pograli , Włochy stłamszone ładnie

4

Wszyscy mówią o wzmocnieniach a dalej potrzeba kogoś sprzedać wkoncu :/

1

Znów robią z bramkarza przeciwnika bohatera

0

Ehh słabo sie to ogląda

0

Jak mówią młodzi ludzie masakracja :/

0

Patrząc na środek pola realu aż im zazdroszczę :/
Będzie ciężko go zdominować tym bardziej na SB

0

A gdzie jakieś zmiany panie Valverde? :c

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?