Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
City gra podobny futbol co eibar jakby city dzis z nami grało oj wole nie wiedzieć co by się stało ... dwu cyfrówka
0
Juz wiem jak sie czuja kibice druzyn których ciśnie barcelona plus wygrywają dzięki jednej dobrej kontrze
5
Ale Eibar gra fajny futbol lecz czasami brakuje im poprostu jakości co ja bym dał żeby tak barcelona grała :D
2
Co jak co ale real ladnie zapieprzal kazdy biegal widac bylo zaangazowanie a co do psg oni maja wszystko procz trenera xD
1
Dembele co dzik ;d
1
Hazard pozamiatal ;d slabszy mecz chelsea ale i tak wygrywaja 3:0
0
Atak dzisiaj dramat, zero pomysluu na gre, messi sobie dreptal, coutinho tez bardzo slabo a tutaj chelsea na horyzoncie z taka gra bedzie nie wesolo
0
Ale padaka
2
Smiejemy sie jak gra atletico a jak narazie to my gramy podobnie porywajacy futbol :D
0
Jak narazie nudy żeby nie było znowu męczarni do końca
1
To tam jest blad i zle pisze ;P
0
Hmm skad ta informacja
0
Oficjalna data premiery to 24 kwiecien, nie ma jeszcze 5 sezonu
0
Nie ma jeszcze 5 sezonu przeciez
1
Suarez to juz powinien miec brameczke jak nie dwie
0
Zajmie sie streamowaniem a z tego mozna zyc i to na wysokim poziomie tym bardziej ze jest juz dosc popularny
0
Oby atletico dzis tez stracilo pkt ;)
0
Ale tragiczne boisko oby sie obyło bez kontuzji
0
Pique wraca do formy
0
Poratuje ktoś linkiem ? ;D
2
0 celnych strzalow przez cala polowe slabo to wyglada :/
0
Szkoda ze gomez odchodzi zapowiada sie dobry grajek podobnie jak mboula
0
Paulinho pełen chaos xdd
0
eh to trzeba strzelić
0
Brakuje nam szczęścia w tej połowie lub za bardzo szukają messiego natomiast alaves ma fure szczęścia
7
Pique dzisiaj bardzo słabo
1
Ustawienie w obronie to była jakaś parodia xd
zero asekuracji
0
Z punktu widzenia prawa pisanie po flagach jest zabronione i grozi za to kara ale nikt tego nie respektuje nawet policja smiesznie by wygladalo jakby za to mandaty wystawiali ;D
0
Skladzik Asu sztosik ;)
28
Nie ma co się śmiać z realu jak narazie my też nie jesteśmy w półfinale ...