0

Ale tragiczne boisko oby sie obyło bez kontuzji

0

Pique wraca do formy

0

Poratuje ktoś linkiem ? ;D

2

0 celnych strzalow przez cala polowe slabo to wyglada :/

0

Szkoda ze gomez odchodzi zapowiada sie dobry grajek podobnie jak mboula

0

Paulinho pełen chaos xdd

0

eh to trzeba strzelić

0

Brakuje nam szczęścia w tej połowie lub za bardzo szukają messiego natomiast alaves ma fure szczęścia

7

Pique dzisiaj bardzo słabo

1

Ustawienie w obronie to była jakaś parodia xd
zero asekuracji

0

Z punktu widzenia prawa pisanie po flagach jest zabronione i grozi za to kara ale nikt tego nie respektuje nawet policja smiesznie by wygladalo jakby za to mandaty wystawiali ;D

0

Skladzik Asu sztosik ;)

28

Nie ma co się śmiać z realu jak narazie my też nie jesteśmy w półfinale ...

0

Betis ładnie gra pressingiem ale wystarczy go obejść jest dość nieporadny w obronie potrzeba więcej ruchu w pomocy , iniesta by sie dziś przydał z jego wyprowadzaniem piłki

0

Ale Betis ładnie gra pressingiem

0

Nie badzcie tacy pewni ze bedzie wpierdziel w rewanzu... Postawia autobus i bedzie bicie glowa w sciane

0

Zara oni wsadza brame i sie skonczg zabawa

0

Messiemu dzis cos pilka nie lezy :c

1

Denis dzis to nieporozumienie co pilka to strata

0

na kanale GOLAZO TV na yt masz ;)

0

Strona realu ma odpowiednik naszej rambli?

7

Umtiti verma tak powinna na dzien dzisiejszy wyglądać podstawowa para stoperów

2

Dembele to sie chyba gdzieś zgubił wogóle go nie widać

1

Iniesta za gomesa od początku 2 połowy

0

My tu gadu gadu o realu że 16pkt a atletico ma tylko straty 6 xdd

0

Nie wyjąłby tego , ciężar ciała miał już na prawej nodze

5

Środek pola nie istnieje , wymowna scena jak busquets nie mial do kogo podać

1

Z takim kreatywnym srodkiem pola to my tego nie odrobimy

0

Ale im sie idelanie ulozyla cala akcja

0

Chelsea dzis bardzo slaby mecz, swoja droga juz od kilku spotkan nie porywaja a tu Barca na horyzoncie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?