Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale tragiczne boisko oby sie obyło bez kontuzji
0
Pique wraca do formy
0
Poratuje ktoś linkiem ? ;D
2
0 celnych strzalow przez cala polowe slabo to wyglada :/
0
Szkoda ze gomez odchodzi zapowiada sie dobry grajek podobnie jak mboula
0
Paulinho pełen chaos xdd
0
eh to trzeba strzelić
0
Brakuje nam szczęścia w tej połowie lub za bardzo szukają messiego natomiast alaves ma fure szczęścia
7
Pique dzisiaj bardzo słabo
1
Ustawienie w obronie to była jakaś parodia xd
zero asekuracji
0
Z punktu widzenia prawa pisanie po flagach jest zabronione i grozi za to kara ale nikt tego nie respektuje nawet policja smiesznie by wygladalo jakby za to mandaty wystawiali ;D
0
Skladzik Asu sztosik ;)
28
Nie ma co się śmiać z realu jak narazie my też nie jesteśmy w półfinale ...
0
Betis ładnie gra pressingiem ale wystarczy go obejść jest dość nieporadny w obronie potrzeba więcej ruchu w pomocy , iniesta by sie dziś przydał z jego wyprowadzaniem piłki
0
Ale Betis ładnie gra pressingiem
0
Nie badzcie tacy pewni ze bedzie wpierdziel w rewanzu... Postawia autobus i bedzie bicie glowa w sciane
0
Zara oni wsadza brame i sie skonczg zabawa
0
Messiemu dzis cos pilka nie lezy :c
1
Denis dzis to nieporozumienie co pilka to strata
0
na kanale GOLAZO TV na yt masz ;)
0
Strona realu ma odpowiednik naszej rambli?
7
Umtiti verma tak powinna na dzien dzisiejszy wyglądać podstawowa para stoperów
2
Dembele to sie chyba gdzieś zgubił wogóle go nie widać
1
Iniesta za gomesa od początku 2 połowy
0
My tu gadu gadu o realu że 16pkt a atletico ma tylko straty 6 xdd
0
Nie wyjąłby tego , ciężar ciała miał już na prawej nodze
5
Środek pola nie istnieje , wymowna scena jak busquets nie mial do kogo podać
1
Z takim kreatywnym srodkiem pola to my tego nie odrobimy
0
Ale im sie idelanie ulozyla cala akcja
0
Chelsea dzis bardzo slaby mecz, swoja droga juz od kilku spotkan nie porywaja a tu Barca na horyzoncie