Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale im sie idelanie ulozyla cala akcja
0
Chelsea dzis bardzo slaby mecz, swoja droga juz od kilku spotkan nie porywaja a tu Barca na horyzoncie
0
Ale w meczu chelsea-arsenal szaleją z użyciem varu :D
1
Oby nie zmienil bo to jeden z najwiekszych nadzieji la masii :/
2
Coutinho numer 14? :D
3
Czyli coutinho opusci 3 najblizsze mecze :/ troche sie poczeka na debiut
0
Ale dziś dramat w obronie
1
Suarez 2 setki 2 pudła :D
0
Teraz tylko kryształowa kula i złoto na olimpiadzie :)
0
No to zostaje tylko uszczuplic kadre, pozegnac sie z paroma zawodnikami
0
Stones w formie :D
city 0:1 Burnley
0
Tak porównując jakoś komentarza Eleven podczas pucharu angli a komentarza nc+ podczas ligi angielskiej to canal+ ich miażdży
1
Ahh semedo mogl z pierwszej grac do roberto
3
Dembele z vidala
Alena za gomesa
Roberto za paulinho
Takie zmiany w 2 polowie byloby fajnie ujrzec
3
Vidal tragedia...
0
Ciezko bedzie sie ten mecz ogladac
0
Ciekawy składzik ,natomiast celta praktycznie najlepsza wyjściowa 11 oj może być bardzo ciężko o remisik nawet
1
Morata nie umie strzelac nogami xd w poprzednim meczu mogl miec hattricka dzis taka sete zmarnowal, jemu to tylko glowki wychodza
0
To dobre canal+ zamiast meczu city dali golf xd
1
jak narazie real nokautuje barce w środku pola
0
Strasznie słaby strzał na wyjebce podszedł
1
Vidal jest przesłaby
0
Robią z bramkarza przeciwnika bohatera ...
0
Suarez standardowo potyka sie o własne nogi
0
Messiemu jak narazie nie siedzą strzały
0
Zle patrze czy znowu canal+ nie transmituje zadnego meczu ligi angielskiej rozgrywanego o 16?
0
13 luty Chelsea - Barcelona
24 luty ManU - Chelsea
3 marzec ManC - Chelsea
6 marzec Barcelona - Chelsea
ale ścieżka zdrowia :D
2
Trzeba strzelić 2 ... Suarez musi w takiej sytuacji chociaz w bramke trafic ....
0
Piękna akcja , kazde podanie i zachowanie suareza na końcu aż się łezka w oku zakręciła i przypomnieli najlepsze czasy tikitaki
0
Czego paulinho ... rakitic powinien zejsc