Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale dramat xddd
0
Taka gra na alibi zaraz pójdzie jakas kontra i będzie gorąco
0
Coutinho tez powinien odrazu wejść od początku 2 połowy
0
A taki fajny mecz sie zapowiadał
Teraz będzie drżenie o wynik do końca
1
ale jeden faul nie wyklucza drugiego w tym przypadku xd
0
Neymar to dzisiaj gra?
4
Ewentualnie jak wyrazisz swoją opinię zacznie to komentować według swojego widzimisię a jak nie będzie lajków to usunie post xd
7
No bardzo dobrze zna się na kopiowaniu z Twittera xD
0
Ale sabotaż na bramce xD
0
60 minuta pierwszy celny strzał xD
1
Zamknęli lewa stronę z albą i nasza gra nie istnieje
0
Ale nasza gra w pomocy to dramat xD
0
Ciekawe czy MGK będzie starał się na to odpowiedzieć
0
Ale ten Rodri ładnie gra jakbym busqetsa widział
0
O ile wiedzminem interesowali sie głównie ludzie w europie to Cyberpunk ma o wiele wieksze zainteresowanie w USA niżeli to było w przypadku W3 i to tak napędza to wszystko
1
Busquets to jest cień zawodnika sprzed kilku sezonów
Niestety ale on trochę w tej formie to gra za nazwisko
1
Pomijając zachowanie pod bramką
Zobaczcie jak sobie poklepali nasza pomoc jak dzieci we mgle a juz nie wspominajac jak wyszli spod pressingu w obronie XDD
0
Ale dramat XDD
0
Liga mistrzów jest nasza z taką grą
1
Jestem naprawdę ciekaw jak gra by wyglądała w systemie 4-2-3-1 ale chyba za Valverde nie dane mi będzie się przekonać
0
Suarez się odpalił
0
I cyk Messi do środka i prawa strona nie istnieje z Roberto na boisku xd
0
ło panie Tokio w 2 sezonie to sie dopiero rozkręca XD
8
Vlaverde mistrz w marnowaniu potencjału piłkarzy
I on niby liczy na szkółkę jak w meczu nawet 3 zmian zrobić nie potrafi XD
5
No to Valverde teraz dembele do zmiany wchodzi vidal albo arthur i bronimy 4-4-2 XDDD
0
Przez to ze messi ciagle schodzi do srodka semedo po prawej stronie jest osamotniony i nic nie moze zrobic czasem roberto mu pomoze ale nie oszukujmy sie to nie jest typowo ofensywny pilkarz
0
Troche malo kreatywna pomoc , nie ma tam nikogo kto dryblingiem moze zrobić przewage :/
1
Munir słabo jak narazie , rakitic też dziś nic wielkiego nie gra
0
Kupujemy a nic nie sprzedajemy nie podoba mi się to
0
Ehh i taki gomes zostanie i tylko bedzie zajmował miejsce dla młodych