1

Ale dramat xddd

0

Taka gra na alibi zaraz pójdzie jakas kontra i będzie gorąco

0

Coutinho tez powinien odrazu wejść od początku 2 połowy

0

A taki fajny mecz sie zapowiadał
Teraz będzie drżenie o wynik do końca

1

ale jeden faul nie wyklucza drugiego w tym przypadku xd

0

Neymar to dzisiaj gra?

4

Ewentualnie jak wyrazisz swoją opinię zacznie to komentować według swojego widzimisię a jak nie będzie lajków to usunie post xd

7

No bardzo dobrze zna się na kopiowaniu z Twittera xD

0

Ale sabotaż na bramce xD

0

60 minuta pierwszy celny strzał xD

1

Zamknęli lewa stronę z albą i nasza gra nie istnieje

0

Ale nasza gra w pomocy to dramat xD

0

Ciekawe czy MGK będzie starał się na to odpowiedzieć

0

Ale ten Rodri ładnie gra jakbym busqetsa widział

0

O ile wiedzminem interesowali sie głównie ludzie w europie to Cyberpunk ma o wiele wieksze zainteresowanie w USA niżeli to było w przypadku W3 i to tak napędza to wszystko

1

Busquets to jest cień zawodnika sprzed kilku sezonów
Niestety ale on trochę w tej formie to gra za nazwisko

1

Pomijając zachowanie pod bramką
Zobaczcie jak sobie poklepali nasza pomoc jak dzieci we mgle a juz nie wspominajac jak wyszli spod pressingu w obronie XDD

0

Ale dramat XDD

0

Liga mistrzów jest nasza z taką grą

1

Jestem naprawdę ciekaw jak gra by wyglądała w systemie 4-2-3-1 ale chyba za Valverde nie dane mi będzie się przekonać

0

Suarez się odpalił

0

I cyk Messi do środka i prawa strona nie istnieje z Roberto na boisku xd

0

ło panie Tokio w 2 sezonie to sie dopiero rozkręca XD

8

Vlaverde mistrz w marnowaniu potencjału piłkarzy
I on niby liczy na szkółkę jak w meczu nawet 3 zmian zrobić nie potrafi XD

5

No to Valverde teraz dembele do zmiany wchodzi vidal albo arthur i bronimy 4-4-2 XDDD

0

Przez to ze messi ciagle schodzi do srodka semedo po prawej stronie jest osamotniony i nic nie moze zrobic czasem roberto mu pomoze ale nie oszukujmy sie to nie jest typowo ofensywny pilkarz

0

Troche malo kreatywna pomoc , nie ma tam nikogo kto dryblingiem moze zrobić przewage :/

1

Munir słabo jak narazie , rakitic też dziś nic wielkiego nie gra

0

Kupujemy a nic nie sprzedajemy nie podoba mi się to

0

Ehh i taki gomes zostanie i tylko bedzie zajmował miejsce dla młodych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?