Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co to za czasy że Barcelona gra 3 defensywnymi pilkarzami w pomocy :c
0
Żałosna jest grą Barcelony w tym meczu
0
No a tutaj na horyzoncie dwa mecze z Realem xD
1
Barcelona zero zagrożenia pod bramka Sevilli jak narazie
2
Piła do Messiego i może coś zrobi, zero pomysłu na grę, pomoc to statusu, suarez dramat
0
Boże jak oni partacza akcje...
Lyon takie błędy robi daje im tyle prezentów
1
Ale piłe zabrał suarez coutinho ...
1
I cyk jeden z lepszych na boisku schodzi
0
Lopes sie polozyl zanim strzelil, dembele mogl spojrzec i podnies pileczke :/
0
Kurła takie trzeba strzelić :/
0
No to valverde zaszalał wyszedł 3 defensywnymi pomocnikami, tartak i zero kreatywności o taka Barce nic nie robiłem
52
Ten uczuć Kiedy mecz realu sprawia więcej frajdy niż oglądanie meczu barcelony
0
Ktoś poratuje linkiem na pw? :D
0
Ktoś portauje linkiem na priv?
3
Barcelona 1 celny strzał , athletic 5 celnych strzałów wiele to mówi
6
zaczynam sie bać o mecz z Lyonem
0
Ale padaka , a najgorsze jest to ze ten miesiac moze by decydujący jesli chodzi o wszystkie trofea
3
to ładnie Suarez skleił piłke na 5 metrów
0
No to ładnie cisnie athletic
0
Nie oglądam meczu, serio to wygląda tak źle jak pokazują statystyki?
0
Ale ta obrona to jest dramat
1
Suarez dzis tragedia
Messi też dziś bardzo słabo
0
Ale bym takiego dembele obejrzał
0
Luty miesiąc prawdy przy takim kalendarzu możemy przegrać wszystkie trofea jak i wygrać , jak narazie fajnie sie zaczyna
0
Ten drybling suareza
0
Kto to mówił że z realem szykują się 3 manitki? XD
0
Limit szczęscia wykorzystany w tym meczu
0
Mógł z nią wejśc do tej bramki tak sobie myślę
0
i zacznie sie nerwówka
0
Nie ma messiego nie ma barcelony