0

Co to za czasy że Barcelona gra 3 defensywnymi pilkarzami w pomocy :c

0

Żałosna jest grą Barcelony w tym meczu

0

No a tutaj na horyzoncie dwa mecze z Realem xD

1

Barcelona zero zagrożenia pod bramka Sevilli jak narazie

2

Piła do Messiego i może coś zrobi, zero pomysłu na grę, pomoc to statusu, suarez dramat

0

Boże jak oni partacza akcje...
Lyon takie błędy robi daje im tyle prezentów

1

Ale piłe zabrał suarez coutinho ...

1

I cyk jeden z lepszych na boisku schodzi

0

Lopes sie polozyl zanim strzelil, dembele mogl spojrzec i podnies pileczke :/

0

Kurła takie trzeba strzelić :/

0

No to valverde zaszalał wyszedł 3 defensywnymi pomocnikami, tartak i zero kreatywności o taka Barce nic nie robiłem

52

Ten uczuć Kiedy mecz realu sprawia więcej frajdy niż oglądanie meczu barcelony

0

Ktoś poratuje linkiem na pw? :D

0

Ktoś portauje linkiem na priv?

3

Barcelona 1 celny strzał , athletic 5 celnych strzałów wiele to mówi

6

zaczynam sie bać o mecz z Lyonem

0

Ale padaka , a najgorsze jest to ze ten miesiac moze by decydujący jesli chodzi o wszystkie trofea

3

to ładnie Suarez skleił piłke na 5 metrów

0

No to ładnie cisnie athletic

0

Nie oglądam meczu, serio to wygląda tak źle jak pokazują statystyki?

0

Ale ta obrona to jest dramat

1

Suarez dzis tragedia
Messi też dziś bardzo słabo

0

Ale bym takiego dembele obejrzał

0

Luty miesiąc prawdy przy takim kalendarzu możemy przegrać wszystkie trofea jak i wygrać , jak narazie fajnie sie zaczyna

0

Ten drybling suareza

0

Kto to mówił że z realem szykują się 3 manitki? XD

0

Limit szczęscia wykorzystany w tym meczu

0

Mógł z nią wejśc do tej bramki tak sobie myślę

0

i zacznie sie nerwówka

0

Nie ma messiego nie ma barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?