Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Śmierdzi to jakimś przekrętem
0
Messi powinien mieć już z 3 jak nie 4 asysty w tym meczu
0
Szli 3 na 1, koncertowo spier******
0
Ciekawe to wygląda ale brakuje trochę kreatywności w pomocy
0
Rakitic wahadłowy Say what? :D
5
Gra busquetsa to jakiś żart xDDD
2
Barcelona bardzo słabo gra w tym meczu prócz bramki dembele i 2 strzałów coutinho zero zagrożenia pod bramka totkow
0
Niby wygrywamy ale jak na razie chaos straszny na boisku z strony Barcelony
0
Może nie będzie to nic groźnego
0
Swoją drogą ale młyn w meczu manu z arsenalem :D
0
po tej bramce może cena za niego będzie większa XD
7
Nie no ale Denis to jakiś dramat co pila to strata XD
0
Rakitić asysta i co hejterzy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
27
Jego współpraca z semedo palce lizać
2
Aż sie buzia cieszy jak sie widzi bramke i reakcje aleni :)
6
Busquets czerwona za to
2
Eh i Messi już chyba 2 czy 3 raz nie zagrywa dobrze w kontrze :/
1
Vidal obok dembele najlepszy na boisku
1
Dobre jaja a rakitic gra dalej xDD
0
Taki mecz na pograniczu , mogli by strzelić na 2:0 bo jest niebezpiecznie
2
niestety tak xd
0
Gra z tyłu dziś wola o pomstę do nieba
0
Psv puchnie.
1
Ale gra Barcelony jak narazie to jest jeden wielki chaos i dramat xD
0
No i elo tracimy lidera xDD
2
Ale chaos a Roberto to widzi tylko Messiego na boisku
2
No to fajnie się zaczyna Black Friday w Barcelonie
2
hiszpania od dawna gra bez bramkarza , de gea jest beznadziejny w repce
10
Munir ratuj
2
Ale kabaret