0

Śmierdzi to jakimś przekrętem

0

Messi powinien mieć już z 3 jak nie 4 asysty w tym meczu

0

Szli 3 na 1, koncertowo spier******

0

Ciekawe to wygląda ale brakuje trochę kreatywności w pomocy

0

Rakitic wahadłowy Say what? :D

5

Gra busquetsa to jakiś żart xDDD

2

Barcelona bardzo słabo gra w tym meczu prócz bramki dembele i 2 strzałów coutinho zero zagrożenia pod bramka totkow

0

Niby wygrywamy ale jak na razie chaos straszny na boisku z strony Barcelony

0

Może nie będzie to nic groźnego

0

Swoją drogą ale młyn w meczu manu z arsenalem :D

0

po tej bramce może cena za niego będzie większa XD

7

Nie no ale Denis to jakiś dramat co pila to strata XD

0

Rakitić asysta i co hejterzy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

27

Jego współpraca z semedo palce lizać

2

Aż sie buzia cieszy jak sie widzi bramke i reakcje aleni :)

6

Busquets czerwona za to

2

Eh i Messi już chyba 2 czy 3 raz nie zagrywa dobrze w kontrze :/

1

Vidal obok dembele najlepszy na boisku

1

Dobre jaja a rakitic gra dalej xDD

0

Taki mecz na pograniczu , mogli by strzelić na 2:0 bo jest niebezpiecznie

2

niestety tak xd

0

Gra z tyłu dziś wola o pomstę do nieba

0

Psv puchnie.

1

Ale gra Barcelony jak narazie to jest jeden wielki chaos i dramat xD

0

No i elo tracimy lidera xDD

2

Ale chaos a Roberto to widzi tylko Messiego na boisku

2

No to fajnie się zaczyna Black Friday w Barcelonie

2

hiszpania od dawna gra bez bramkarza , de gea jest beznadziejny w repce

10

Munir ratuj

2

Ale kabaret

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?