Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Swoja drogą podobał mi sie wczoraj Abel Ruiz wszedł starał się i nawet coś mu wychodziło :D mam nadzieje ze w nastepnym sezonie bedzie dostawał wiecej szans
8
Skład na dzisiejszy mecz to lekki żart, szczególnie ta pomoc, ciekawe jak zareaguje kibice na stadionie
1
Jednak PSG przy maszyn wyczynie to jak przedszkolaki
0
To co Valverde out?
0
niech robia z alissona bohatera xd
0
szli 3 na 1 ...
0
Barcelona z szatni nie wyszla ...
0
Dzisiaj obrona Liverpoolu nie jest monolitem , są do ogrania naprawdę większym wynikiem
0
I cyk defensywna zmiana bronimy 1:0 gdzie będą nasz przez cala resztę meczu cisnąć
0
Liverpool zjada nas pressingiem nie potrafimy spod niego wyjść
0
Messi to dzisiaj jak narazie same źle decyzje podejmuje
0
Salah i mane pokazują co znaczy szybkość na boku
0
De gea to niezły ręcznik jest xD
1
Messi to w sumie mogl na tej lawce zostac
0
i gdzie masz te swoje 3 pkt? xd
1
asysta z rożnego i nic więcej nie pokazał szczerze mówiąc prócz niedokładnych podań
3
Dembele to dziś słabiutko dejcie mnie coutinho
0
Ja mam a najgorsze jest to że mam dopiero 23 lata xD
0
Gdzie znajdę cały mecz Barcelony z ManU?
0
Aleni to dzis piłka w grze przeszkadza
0
wo to widze my nie chcemy wygrac tego meczu xd
2
A i tak pierwszy do zmiany będzie Arthur xd
2
Ta niedokładność to jest jakiś dramat dziś
5
Jak na razie sami sobie jesteśmy największym zagrożeniem pod własną bramką
4
Ja nie wiem co rakitic jeszcze robi na boisku
0
Swoją drogą strasznie dużo miejsca dziś na boisku i duże dziury są, coś niespotykane na Atletico martwi to że Barca nie umie tego wykorzystać
0
Suarez dziś dramat
4
Już lepiej graliśmy jak Atletico gralo w 11
0
Niech więcej tych setek nie trafiają
6
Jak to kto pozowlil wnieść , ziomki kibiców co na ochronie stali :D