Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lamora ja mam 18 xd
4
@fajny_football ten rok będzie jego!
2
@Huberc1kk Aby dołączyć do Ligi trzeba kliknąć zakładkę „Leagues”. Następnie kliknąć w przycisk „Create and join new leagues”, później „Join a league” i „Join a private league”. I wpisać kod djqr49
1
@Socjopata ja postawilem na pewniaczków van dijka oraz vertonghena i ryzykownie na maguirea
0
@BigShaq mam to samo
2
@KhazFCB djqr49
1
@Kredon też poproszę
0
Napoli co gra to szok, a u nas FC chaos
0
Messi to fajne klapki ma
0
pressing barcy dziś to zabójczy
1
Ta drużyna nie istnieje bez Messiego
0
No to ładnie City złapało zadyszke
0
Sprzedać go bo aktualnie jest niepotrzebny i tylko blokuje miejsce młodym
0
Wiadomo coś na temat przyszłosci Rafinhi? Taki troche u nas juz nie potrzebny , podobnie ma sie sytuacja z malcomem po transferze griezzmana , chociaż go bym nie skreślał pochopnie
2
Trenowanie tydzień wcześniej chyba nie dało za wiele
0
Jak pójdzie simons do takiego PSG pewnie dostanie tygodniówkę jak piłkarz pierwszej drużyny , kto by tak nie zrobił xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@SelloutCrowd napewno był bardzo medialny
1
Oriol na PO jak dziecko we mgle :D
0
Collado na skrzydle?
0
Ceballos dobry zawodnik ale nie raz nadużywa dryblingu i zamiast podać się kiwa
0
Ma ktoś link do meczu hiszpani ?
0
Kibic na murawie najciekawszym wydarzeniem podczas meczu , w sumie na jego miejscu z nudów zrobiłbym to samo
2
Ale suarez zdzbanił
0
ale ta gra wyglada dramatycznie , zero kreatywności któredy mamy atakować? chyba valvede liczy ze messi sam przejdzie 5 i strzeli
0
Troszkę szkoda że to już koniec ale z drugiej strony to dobrze ze got się skończył bo bez książek Martina poziom serialu spadał z sezonu na sezon
0
Reakcja alby wymowa lecimy z atakiem i nie ma komu zagrać z przodu tylko kryty Messi, cyk piłeczka do tyłu
2
Będzie mecz w tv dziś Wogole?
0
food tracki to nie tylko burgery mozna tam znalesc inne fajne jedzenie z odległych krajów np. ostatnio jadłem na takim zlocie japońskie i tajskie jedzonko które było naprawde dobre i ciekawe w smaku , albo mini burgery japońskie z ciekawymi dodatkami pochodzącymi z azji
0
Szkoda Navarro będzie z niego pan piłkarz co czuje