Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tobiasson92 cóż czego sie nie robi żeby tylko były wybory , zamiast wprowadzić stan wyjątkowy i ogarnąć to jakoś to nie , zaraz sie okaże że tak czy siak będa musieli wybory przesunąć
2
@msmsms żaden europejski kraj nie pozwoli sobie zamknąc w praktycznie areszcie domowym 60mln ludzi :D
0
@LuisSalvano może i aarazie młodzi tak bardzo nie umierają ale nie znaczy to że nie przechodzą cięzko choroby przykład włochów pokazuje że młodzi ludzie również mogą ją przechodzić w sposób cięzki i muszą być podpięci do respiratorów
0
@Jaca27 a ja kapcie zmieniłem w furce :/
19
Teraz zobaczymy dla kogo Barcelona to coś więcej niż tylko farma hajsu
1
Właśnie okazało się że SOR w Rzeszowie przyjął pacjentek z koronawirusa i cały SOR musi zostać poddany kwarantannie, jedyny SOR w Rzeszowie, tyle się mówi nie przychodz jak masz podejrzenia tylko zadzwoń nie narazaj innych jak grochem o ścianę, normalnie ręce opadają
0
@ShinobiQWE to jest raport z 12h bodajże ;)
0
@Piotr89Sand jak wróci do polski to na wstępie ma 14 dni kwarantanny nawet zarażony przyjechać może
1
@deyna2018 wg mnie brak działań doprowadzi do scenariusza z Włoch a może nawet gorzej
0
@MesQueUnClub_87 seriio , same dramaty ? xD
0
@Esio taktyk , ostatnio tez czegos szukam
0
@ShinobiQWE [ponad 500 wyzdrowiałych osób , jakiś pozytyw w tym wszystkim
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston Juventus napewno nie dołączy xD
3
Potwierdzono koronawirus u Ruganiego czyli pewnie cały Juventus do kwarantanny, mówimy papa lidze mistrzów?
32
Swoją drogą piłkarze atalanty są z Rejonu najbardziej dotknięte epidemia koronawirusa we Włoszech i oni od tak sobie przylecieli z całym sztabem do Valencii teraz sobie wrócą?
0
@Gaucho twoje życie musi być ciekawe jeśli używasz takich portali :D
1
@l0Messini udajesz czy serio jesteś tak malo rozumny? Polecam stronę Kikś na fb powinna się doinformowac ;)
0
Spalony był Fatiego
1
Nowa taktyka, piła na braithwaita i może coś się uda xD
1
De jong de jongiem ale Messi to coś dziś gra?
0
Szkoda ze nie udało się nic strzelić bo były okazje :/
0
@xVENUMx wrzucił 1 raczej a nie 3
1
Może lepiej teraz odpasc z Napoli po w miarę wyrównany meczu niż później dalej przejść i dostać w dupe potężnie od jakiegoś Liverpoolu
2
Messi to chyba z Barcelony nie wyleciał jak narazie może na 2 połowę dotrze
1
@DaPi Medieval sztosik mozna na tym spedzic setki godziny plus jest to gra która ma multum fajnych modów typu Władca Pierścieni czy Skyrim
3
Firpo jest tak mało inteligentnym piłkarzem że to szok do tego dochodzi to że nieraz nie umie podać piłki na 2 metry
1
Griezzmana prawa noga to chyba tylko do wsiadania do tramwaju służy
0
Barcelona to Messi, nie ma Messiego w meczu to nie ma Barcelony
0
Potężne Eibar nie pozwala wyjść spod pola karnego Barcelonie