0

@tobiasson92 cóż czego sie nie robi żeby tylko były wybory , zamiast wprowadzić stan wyjątkowy i ogarnąć to jakoś to nie , zaraz sie okaże że tak czy siak będa musieli wybory przesunąć

2

@msmsms żaden europejski kraj nie pozwoli sobie zamknąc w praktycznie areszcie domowym 60mln ludzi :D

0

@LuisSalvano może i aarazie młodzi tak bardzo nie umierają ale nie znaczy to że nie przechodzą cięzko choroby przykład włochów pokazuje że młodzi ludzie również mogą ją przechodzić w sposób cięzki i muszą być podpięci do respiratorów

0

@Jaca27 a ja kapcie zmieniłem w furce :/

19

Teraz zobaczymy dla kogo Barcelona to coś więcej niż tylko farma hajsu

1

Właśnie okazało się że SOR w Rzeszowie przyjął pacjentek z koronawirusa i cały SOR musi zostać poddany kwarantannie, jedyny SOR w Rzeszowie, tyle się mówi nie przychodz jak masz podejrzenia tylko zadzwoń nie narazaj innych jak grochem o ścianę, normalnie ręce opadają

0

@ShinobiQWE to jest raport z 12h bodajże ;)

0

@Piotr89Sand jak wróci do polski to na wstępie ma 14 dni kwarantanny nawet zarażony przyjechać może

1

@deyna2018 wg mnie brak działań doprowadzi do scenariusza z Włoch a może nawet gorzej

0

@MesQueUnClub_87 seriio , same dramaty ? xD

0

@Esio taktyk , ostatnio tez czegos szukam

0

@ShinobiQWE [ponad 500 wyzdrowiałych osób , jakiś pozytyw w tym wszystkim

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mekston Juventus napewno nie dołączy xD

3

Potwierdzono koronawirus u Ruganiego czyli pewnie cały Juventus do kwarantanny, mówimy papa lidze mistrzów?

32

Swoją drogą piłkarze atalanty są z Rejonu najbardziej dotknięte epidemia koronawirusa we Włoszech i oni od tak sobie przylecieli z całym sztabem do Valencii teraz sobie wrócą?

0

@Gaucho twoje życie musi być ciekawe jeśli używasz takich portali :D

1

@l0Messini udajesz czy serio jesteś tak malo rozumny? Polecam stronę Kikś na fb powinna się doinformowac ;)

0

Spalony był Fatiego

1

Nowa taktyka, piła na braithwaita i może coś się uda xD

1

De jong de jongiem ale Messi to coś dziś gra?

0

Szkoda ze nie udało się nic strzelić bo były okazje :/

0

@xVENUMx wrzucił 1 raczej a nie 3

1

Może lepiej teraz odpasc z Napoli po w miarę wyrównany meczu niż później dalej przejść i dostać w dupe potężnie od jakiegoś Liverpoolu

2

Messi to chyba z Barcelony nie wyleciał jak narazie może na 2 połowę dotrze

1

@DaPi Medieval sztosik mozna na tym spedzic setki godziny plus jest to gra która ma multum fajnych modów typu Władca Pierścieni czy Skyrim

3

Firpo jest tak mało inteligentnym piłkarzem że to szok do tego dochodzi to że nieraz nie umie podać piłki na 2 metry

1

Griezzmana prawa noga to chyba tylko do wsiadania do tramwaju służy

0

Barcelona to Messi, nie ma Messiego w meczu to nie ma Barcelony

0

Potężne Eibar nie pozwala wyjść spod pola karnego Barcelonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?