Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rumunia 1 celny strzał 1 bramka xD
0
Czyli to koniec English Breakfast i La Liga Loca?
0
@bodzio10 i co z tego ze taki przychód jak barca wydaje najwięcej na świecie na pensje
2
Nie moge sie doczekać aż messi zagra z griezmannem :D
9
Te zmiany mnie zaszokowały ogólnie to kim jest ten człowiek na ławce trenera i co zrobił z Valverde?
1
@kerouac te koszulki nie sa zle ale tylko podczas ogladania meczu kiedy nie widac z góry szczegółów xD
0
A miało byc tak pieknie taka kadra taka siła ataku a na Betis zagramy bez sujareza dembele i możliwe żę bez messiego, nie mamy żadnego skrzydłowego zza wyjątkiem zawodników Barcy B
0
18-2 w strzałach
2:2 na tabeli wyników xD
5
I cyk sterling na kapitanie w fpl
0
A taki urodzaj był w ataku a tu nagle suarez kontuzja Coutinho out, dembele kopiacy sie czole
0
Może lepiej zeby ten coutinho nie odchodzil xD
0
Alenia jest tak niechlujny w podaniaach strasznie to razi w oczy
0
Ale to wygląda bardzo słabo
0
No Messi no party
0
Ten Alejandro Marques to jakis kocur bo tak strzela ?
1
No Chelsea musisz
0
Taki miękki ten karny
4
Nie wiem jak u was ale u mnie, Podkarpacie zapowiadało się na mocna burze straszna duchota cały dzień no i nie przyszła niestety a w nocy było już tylko gorzej spać się nie dało tak duszno :/ i idzie człowiek do pracy nie wyspany
7
Co jak co ale Footroll dosadnie i w punkt wyjaśnił kwestię neymara , w pełni się z nim zgadzam.
0
@RobiS szejki w maku są tak słabe w Porównaniu z tymi z KFC że szkoda gadać, nie mają najmniejszego podjazdu do tych w KFC
1
Tak patrzę na składy Chelsea i ManU i bez szału szczerze mówiąc
1
szkoda ze abela nie wpuścił na szpice tylko rafinhe
0
Ogólnie to obrona kuleje mocno
11
bez messiego ta druzyna praktycznie nie stwarza zagrożenia
8
Zamiast roberto Arthur i bylo by idealnie
1
Dziś leon pokazał co umie, a będzie Tylko lepiej jak się zgra z chłopakami jeszcze bardziej :D a jak wróci jeszcze Kurek to ta ekipa będzie nie do zajechania...
0
Ładna akcja, no ale spalony był minimalny ale był
0
@Kajtek77 dałem 3 z City Aguero Cancelo i Gundogan i nikt oczywiście nie gra xD
1
@Transu96 no ja cancelo jeszcze dałem bo liczyłem na jego debiut ale oczywiście nie gra
0
Aguero na ławce a mam go w skladzie moglem jednak brac jesusa ...