0

Rumunia 1 celny strzał 1 bramka xD

0

Czyli to koniec English Breakfast i La Liga Loca?

0

@bodzio10 i co z tego ze taki przychód jak barca wydaje najwięcej na świecie na pensje

2

Nie moge sie doczekać aż messi zagra z griezmannem :D

9

Te zmiany mnie zaszokowały ogólnie to kim jest ten człowiek na ławce trenera i co zrobił z Valverde?

1

@kerouac te koszulki nie sa zle ale tylko podczas ogladania meczu kiedy nie widac z góry szczegółów xD

0

A miało byc tak pieknie taka kadra taka siła ataku a na Betis zagramy bez sujareza dembele i możliwe żę bez messiego, nie mamy żadnego skrzydłowego zza wyjątkiem zawodników Barcy B

0

18-2 w strzałach
2:2 na tabeli wyników xD

5

I cyk sterling na kapitanie w fpl

0

A taki urodzaj był w ataku a tu nagle suarez kontuzja Coutinho out, dembele kopiacy sie czole

0

Może lepiej zeby ten coutinho nie odchodzil xD

0

Alenia jest tak niechlujny w podaniaach strasznie to razi w oczy

0

Ale to wygląda bardzo słabo

0

No Messi no party

0

Ten Alejandro Marques to jakis kocur bo tak strzela ?

1

No Chelsea musisz

0

Taki miękki ten karny

4

Nie wiem jak u was ale u mnie, Podkarpacie zapowiadało się na mocna burze straszna duchota cały dzień no i nie przyszła niestety a w nocy było już tylko gorzej spać się nie dało tak duszno :/ i idzie człowiek do pracy nie wyspany

7

Co jak co ale Footroll dosadnie i w punkt wyjaśnił kwestię neymara , w pełni się z nim zgadzam.

0

@RobiS szejki w maku są tak słabe w Porównaniu z tymi z KFC że szkoda gadać, nie mają najmniejszego podjazdu do tych w KFC

1

Tak patrzę na składy Chelsea i ManU i bez szału szczerze mówiąc

1

szkoda ze abela nie wpuścił na szpice tylko rafinhe

0

Ogólnie to obrona kuleje mocno

11

bez messiego ta druzyna praktycznie nie stwarza zagrożenia

8

Zamiast roberto Arthur i bylo by idealnie

1

Dziś leon pokazał co umie, a będzie Tylko lepiej jak się zgra z chłopakami jeszcze bardziej :D a jak wróci jeszcze Kurek to ta ekipa będzie nie do zajechania...

0

Ładna akcja, no ale spalony był minimalny ale był

0

@Kajtek77 dałem 3 z City Aguero Cancelo i Gundogan i nikt oczywiście nie gra xD

1

@Transu96 no ja cancelo jeszcze dałem bo liczyłem na jego debiut ale oczywiście nie gra

0

Aguero na ławce a mam go w skladzie moglem jednak brac jesusa ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?