1

@WisniaKala g2 daje sie wylapywac w glupi sposo a caps dziś to craps

0

Skrypt Messi się zlagował i barcelona nie istnieje normalka

0

@wojtuh10 juz niedlugo

0

@Coutinho007 podzieli sie ktoś linkiem?

0

Swoją drogą oglądanie gry Liverpoolu to miód dla oczu jeśli jesteś fanem Piłki nożnej

0

Narazie mało entuzjazmu w tym komentarzu ostrego, pewnie chłop ma treme ale myślę że to kwestia czasu aż złapie luz

0

Co pilka to dembele to strata xd

0

@Czak18 będzie miał debiut chyba za tydzień jako komentator

0

Fati pewnie szykowany na pierwszy skład na slavie w środe :D

8

ale bym takiego ansu pooglądał

0

Zaczyna się Lahoz show

0

Ale ta hiszpania gra piach

0

@kibicsportu z tego co wiem mecz z realem bedzie takze w canal+

1

Dembele w 2 połowie straszny zjazd

0

@geass no tak historia meczu granada barcelona to inna sprawa

0

To ta Granada tak słaba czy real tak dobry? Ta Granada która nas pojechała 2:0

0

Taktycznie conte to nas zjada

0

Heheszki z Realu a my skończymy tak samo xd

7

Zaraz mecz city przynajmniej człowiek Po meczu Barcy oglądanie coś fajnego

0

Ktoś dalej wierzy że my coś osiagniemy w tym sezonie z valverde na ławce?

2

No to co Barcelona pograla 10minut i koniec gry

0

Oby dembele nie wchodził bo znowu kontuzje złapie xD

0

Nie mogę oglądać meczu ale patrząc na statystyki gdzie jest 60 minuta i 0 strzałów Barcelony, ktoś mu powodu czy to tak tragicznie wygląda jak statystyki oddają?

0

No i Atletico nie wyszło na drugą połowę z szatni i już 2:0

0

Ale Atletico gra fajna dla oka piłkę :o

0

@Don Lucas zgadza się , ale nie kanapę a fotel :D

1

@MarioVeB! To byly tylko moje przemyślenia , nikt mi nie zabroni tego pisac , chyba ze ty mi zabronisz i mam przestać pisać?

1

Wydaje mi sie że Valverde obsra zbroje i wyjdzie z Roberto i Rakiticem zamiast z de jongiem i arthurem

1

@Messibestplayerintheworld chyba najbardziej optymalny skład

4

No to Tomek Ćwiąkała w sedno uderzył filmikiem, w 100% się z nim zgadzam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?