Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@WisniaKala g2 daje sie wylapywac w glupi sposo a caps dziś to craps
0
Skrypt Messi się zlagował i barcelona nie istnieje normalka
0
@wojtuh10 juz niedlugo
0
@Coutinho007 podzieli sie ktoś linkiem?
0
Swoją drogą oglądanie gry Liverpoolu to miód dla oczu jeśli jesteś fanem Piłki nożnej
0
Narazie mało entuzjazmu w tym komentarzu ostrego, pewnie chłop ma treme ale myślę że to kwestia czasu aż złapie luz
0
Co pilka to dembele to strata xd
0
@Czak18 będzie miał debiut chyba za tydzień jako komentator
0
Fati pewnie szykowany na pierwszy skład na slavie w środe :D
8
ale bym takiego ansu pooglądał
0
Zaczyna się Lahoz show
0
Ale ta hiszpania gra piach
0
@kibicsportu z tego co wiem mecz z realem bedzie takze w canal+
1
Dembele w 2 połowie straszny zjazd
0
@geass no tak historia meczu granada barcelona to inna sprawa
0
To ta Granada tak słaba czy real tak dobry? Ta Granada która nas pojechała 2:0
0
Taktycznie conte to nas zjada
0
Heheszki z Realu a my skończymy tak samo xd
7
Zaraz mecz city przynajmniej człowiek Po meczu Barcy oglądanie coś fajnego
0
Ktoś dalej wierzy że my coś osiagniemy w tym sezonie z valverde na ławce?
2
No to co Barcelona pograla 10minut i koniec gry
0
Oby dembele nie wchodził bo znowu kontuzje złapie xD
0
Nie mogę oglądać meczu ale patrząc na statystyki gdzie jest 60 minuta i 0 strzałów Barcelony, ktoś mu powodu czy to tak tragicznie wygląda jak statystyki oddają?
0
No i Atletico nie wyszło na drugą połowę z szatni i już 2:0
0
Ale Atletico gra fajna dla oka piłkę :o
0
@Don Lucas zgadza się , ale nie kanapę a fotel :D
1
@MarioVeB! To byly tylko moje przemyślenia , nikt mi nie zabroni tego pisac , chyba ze ty mi zabronisz i mam przestać pisać?
1
Wydaje mi sie że Valverde obsra zbroje i wyjdzie z Roberto i Rakiticem zamiast z de jongiem i arthurem
1
@Messibestplayerintheworld chyba najbardziej optymalny skład
4
No to Tomek Ćwiąkała w sedno uderzył filmikiem, w 100% się z nim zgadzam