Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barcelona to Messi, nie ma Messiego w meczu to nie ma Barcelony
0
Potężne Eibar nie pozwala wyjść spod pola karnego Barcelonie
4
Real na wyjeździe , Napoli na wyjeździe oj to będzie trudne :/
0
Dziś Fati prócz jednego dryblingu i multum strat to nic nie zrobił
0
@FLYP tyle że neymar miał o wiele lepszą technike
6
No jak messi takich nie strzela to serio coś mu nie idzie ostatnio z bramkami
1
Ciekawe co powiedział , stawiam że mu obraził mame
0
Oj messi messi coś ostatnio skuteczność u niego słabiutka
1
Smutne jest to że my nie umiemy wyjść spod pressingu
0
Jak roberto specjalnie go podciął , widać było ruch pod koniec
2
Busquets z 3 tempa za pozno wszedl i jeszcze sie kłóci , ma farta ze kartki nie dostał
1
Z taką grą Napoli to się po nas przejedzie za 2tyg xD
2
Spokojnie athletic zaraz siądzie, zaraz po romie
2
W sumie to była sztuka trafić bramkarza w takiej sytuacji xD
0
Jeśli to nie kontuzja to nie rozumiem tej zmiany
2
Strejlau może czasami mówi głupoty ale wiele z tego co zaznacza to prawda np. Że nie biegają albo że ciągle przez środek grają
2
Roberto na skrzydle (XD) czy 4 pomocników ?
1
@Hiacynk ostatni jego mecz? Zmarnowane koncertowo dwie setki, niewidoczny do tego głupie straty i gdzie on ciągnie niby ta grę? Często się wraca do obrony ja go zazwyczaj z tego pamiętam z meczów
3
No to zostajemy do końca sezonu z Messi, griezzmanem pod formą który póki co ma mniej udanych meczy niż tych lepszych i 17 letnim Ansu, oj żeby ta la ligę udało się wygrać chcoiaz
4
Messi dziś 10 strzałów , skuteczność słabiutka
2
Obrona barcelony zaczyna zaliczać wylewy
0
ah ta skuteczność
0
Przydałby się gol na 3 żeby to trochę uspokoić
0
Busquets 3 straty i 3 groźne akcje, z czego wynikly 2 strzały
7
@Chaoss Roma tez miała siąść :D
3
Rakitic najslabszy jak narazie chetnie bym zobaczył puiqa za niego
1
Nowy rok i zaczynamy od pięknego frajerstwa
1
@Kajtek77 przeca usa to ich zmiecie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika