Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FafitFCB szkoda ze nie żyje jestem pewny że jeszcze wiele dobrego by nam dał przez te wszystkie lata, nie osiadlby na laurach jak polskie zespoły z tego okresu nadal żyjące muzyka przeszłości
7
Setien mówi że gracze Barcy zmęczeni bo muszą grać co 3 dni, a gracze Valladolid na wakacjach od 3 miesięcy? z tego co wiem też grają co 3-4 dni podobnie jak Barca
6
Ilu mamy w tym momencie ofensywnych graczy? Messi i suarez ? Reszta to typowi defensywni pomocnicy i obrońcy
3
gramy 3 defensywnymi pomocnikami i dalej przeciwnik nas robi jak chce
1
@Coutinho007 napisałem "aktualnie" :D
0
semedo to nie obrońca a skrzydłowy , aktualnie chyba najszybszy nasz zawodnik :D
1
@Transu96 jak miało by to wyglądać jak te nowe star warsy to może lepiej że anulują
0
@Orlik00 nie wiadomo w jakiej formie będzie, nie liczylbym go jako wzmocnienie xd
0
@olikwierk10 dostanie zawieszenia pewnie 2-3 mecze w najgorszym wypadku
4
co za porażka 5 obrońców
z ostatnim w tabeli espanyolem
1
@Majkel12 moze już w tym sezonie nie zagrać bo za takie wejście moga dac 3 mecze zawieszenia
0
@Azi spójrz na tabele ;)
5
Suarez po kontuzji kolejny mecz 90min?
I czemu ten sołtys nie wpuści puiga
0
@BarcaInfo a na eleven powiedzieli ze fati został najmłodszym graczem który otrzymał czerwoną kartkę, to dobrzy komentatorzy xd
0
@Firestone i co byczqu zmieniło się coś przez nastepne pół godziny? xD
0
To jest mem lenglet na 40 metrze przed bramką przeciwnika rozgrywa i nie ma do kogo podać
0
@Azi grają 5 obrońcami i 4 w pomocy , bez skrzydłowego nic nie da jego zejscie do boku
2
@Azi ale co on ma tam sam robic? nie ma skrzydłowego nikt mu nie pomoże a zaraz go podwoją xd
6
Na takiego defensywnie nastawionego przeciwnika wyjść bez skrzydeł to jak strzał w kolano , do tego tak mało kreatywną i mobilną linią pomocy
0
Spokojnie zaraz spuchną
5
Wystarczył bardziej defensywny przeciwnik i koniec z pieknej gry, jak dla mnie pomoc za wolno gra
2
Dobrze że Puig na ławce chłopak ostatnio dużo grał przyda mu się odpoczynek zważywszy na jego wiek
0
@ViscaBarca123 Takie informacje to ja lubie , fajnie sie ogląda jak chłopak gra. Może być z niego pociecha w przyszłości
1
@Hushovt wydarzenia które tam miały miejsce podczas wojny o pierścien są bardzo ciekawe , właśnie wspomniana wojna dol guldur z elfami
3
Po co ten brajtlajt, chętniej zobaczyłbym collado
0
@Konias4318 semedo wbiegal na skrzydle, co miał zrobić jak kontra poszła
9
@cules100pro puig młodszy o 10 lat od suareza nie moze zagrac 3 meczy pod rząd bo będzie zmęczony xD
0
@kris81 dla mnie usunięcie biegania po ścianie na plus za dużo byłoby z tym zabawy i trudności w implementacji, zamiast podróży metrem będzie fast travel IMO na to samo wychodzi, a personalizacja pojazdow? Proszę cię to nie need for speed
0
Może wyślijcie tą analizę Setienowi bo chłop pewnie dziś wyjdzie z założenia że remis jest dla nas korzystny
1
@Chwytliwy no jest jest :D aczkolwiek w głowie sieczka