Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hosh ile testów zrobili?
3
Pjanic piękne dał na kontre
0
Messi schodząc robi dziurę w ataku gramy gramy a w polu karnym nie ma nikogo, brakuje tej typowej 9 :/
4
Dest co odwalił przy tej akcji przeciwnika...
1
@Ermitano i ponad 500 zajętych kolejnych łóżek
4
@macio_944 kurde redzi umieją w marketing
0
Zobaczymy co Barca pokaże na tle lidera ligi węgierskiej we wtorek, liczę że będzie lepiej niż z getafe
0
Bednarek dziś ładnie gra
0
Ale Thiago to jest kocur, co piłeczki daje miód malina
0
Ale wjechał w van dijka bramkarz
1
@tobiasson92 jak nie moga sobie dać rady z ukrainą która gra naprawde piach xd
0
Zszedł Fati zaliczył niestety dość słaby występ
1
@Coutinho007 merino to chyba juz z 5 razy na 3 metry niecelnie podał xddd
0
@DonAndrzejos jak całą hiszpania
2
Jakieś Canalesy Meriny w pomocy hiszpani, ale tam bieda nastała
7
Czyżby premier obsrał zbroje przed spotkaniem z rolnikami i poszedl na Kwarantanne? :D to może wicepremier Kaczyński z nimi porozmawia
0
@xVENUMx od kiedy ma to wejsc wiadomo cos? :D
0
@Arkon canal+ potrafił w LM, fajne studia, dobzi komentatorzy Polsat nie ma Podjazdu. Chętnie bym zobaczył spowrotem ligę mistrzów w canalu z lat liga ta sama sytuacja
0
@Mat_Cat stawiam ze canal+ zgarnie la lige
0
Komentator mówi że nie daliśmy się zdominować hahaha większość meczu nas Włochy cisnęli, rozgrywali piłeczkę jak na treningu miejscami
0
@busquets5 przeca my nic nie gramy, mamy farta że Włosi partaczą wszystko pod nasza bramka xd
0
@Messiah10 jak jest 10 do 2 okazji bramkowych dla Włoch xDD
0
Bez szału ta hiszpania dziś, masa niedokładności
0
@bartekvisca większe zakazy to będzie gwóźdź do trumny dla gospodarki
2
Ludzie piszą jakby Sevilla to był jakiś zespół z dołu tabeli, tym momencie Sevilla to najlepiej grający zespół w Hiszpanii więc biorąc Pod uwagę w jakim miejscu znajdujemy się z taktyka oraz ustawieniem pod nowym trenerem mimo wszystko remis powinien nas cieszyć
0
Zero ruchu o przegrywamy środek pola ewidentnie
0
Fati i Griezmann do zmiany
0
Znowu narzekam i odrazu bramkę strzelają xD
0
Należy się, Barcelona nie istnieje póki co
0
@Survier no i to mi sie podoba :D