0

@Hosh ile testów zrobili?

3

Pjanic piękne dał na kontre

0

Messi schodząc robi dziurę w ataku gramy gramy a w polu karnym nie ma nikogo, brakuje tej typowej 9 :/

4

Dest co odwalił przy tej akcji przeciwnika...

1

@Ermitano i ponad 500 zajętych kolejnych łóżek

4

@macio_944 kurde redzi umieją w marketing

0

Zobaczymy co Barca pokaże na tle lidera ligi węgierskiej we wtorek, liczę że będzie lepiej niż z getafe

0

Bednarek dziś ładnie gra

0

Ale Thiago to jest kocur, co piłeczki daje miód malina

0

Ale wjechał w van dijka bramkarz

1

@tobiasson92 jak nie moga sobie dać rady z ukrainą która gra naprawde piach xd

0

Zszedł Fati zaliczył niestety dość słaby występ

1

@Coutinho007 merino to chyba juz z 5 razy na 3 metry niecelnie podał xddd

0

@DonAndrzejos jak całą hiszpania

2

Jakieś Canalesy Meriny w pomocy hiszpani, ale tam bieda nastała

7

Czyżby premier obsrał zbroje przed spotkaniem z rolnikami i poszedl na Kwarantanne? :D to może wicepremier Kaczyński z nimi porozmawia

0

@xVENUMx od kiedy ma to wejsc wiadomo cos? :D

0

@Arkon canal+ potrafił w LM, fajne studia, dobzi komentatorzy Polsat nie ma Podjazdu. Chętnie bym zobaczył spowrotem ligę mistrzów w canalu z lat liga ta sama sytuacja

0

@Mat_Cat stawiam ze canal+ zgarnie la lige

0

Komentator mówi że nie daliśmy się zdominować hahaha większość meczu nas Włochy cisnęli, rozgrywali piłeczkę jak na treningu miejscami

0

@busquets5 przeca my nic nie gramy, mamy farta że Włosi partaczą wszystko pod nasza bramka xd

0

@Messiah10 jak jest 10 do 2 okazji bramkowych dla Włoch xDD

0

Bez szału ta hiszpania dziś, masa niedokładności

0

@bartekvisca większe zakazy to będzie gwóźdź do trumny dla gospodarki

2

Ludzie piszą jakby Sevilla to był jakiś zespół z dołu tabeli, tym momencie Sevilla to najlepiej grający zespół w Hiszpanii więc biorąc Pod uwagę w jakim miejscu znajdujemy się z taktyka oraz ustawieniem pod nowym trenerem mimo wszystko remis powinien nas cieszyć

0

Zero ruchu o przegrywamy środek pola ewidentnie

0

Fati i Griezmann do zmiany

0

Znowu narzekam i odrazu bramkę strzelają xD

0

Należy się, Barcelona nie istnieje póki co

0

@Survier no i to mi sie podoba :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?