Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@nvidd przecież Trzaskowski też tego nie popiera i nawet ostatnio mówił że w tej kwestii zgadza się z Dudą
3
@MichalZZZ do 4 sezon u serial majstersztyk , im dalej tym gorzej z 8 sezonem na czele który jest najgorszym ze wszystkich
0
@arkasath nadal nie ma sensu, jak mają bez kolejek głosować, zleci sie 20 starszych osób i tak sie kolejka zrobi bo nie można wpuszczać więcej jak 4 wyborców , i tak jak mówisz ewentualna druga kolejka bedzie miała w dupie stanie tyle i sobie pójdą
0
@arkasath ciekaw jestem jak to bedzie wyglądac, jestem członkiem jednej z komisji gdzie mozemy wpuszczać max 4 wyborców do lokalu xD
1
@Bykunn ale sporta ilość elektoratu PiSu to starsze osoby będący katolikami które nie toleruja LGBT
0
@macio_944 akurat pandemia była czymś względnie pozytywnym bo miał więcej czasu na wdrożenie swojej taktyki
1
@sokot no chłopak serio daje rade , niby takie chucherko a wygrywał walke fizyczną , dużo biegał
0
@KamilZ Braithwait? chłop pokazał co potrafi z lepszymi zespołami niż mallorca xd nie nadaje się
1
Skoro sezon prawdopodobnie stracony może czas na te kilka kolejek postawić na wychowanków w większym stopniu , collado , monchu, araujo chętnie bym ich zobaczył w pierwszej drużynie nie wspominajac już o fatim i puigu
0
@urbie999 a nioby dla barcelony to 100% karny? xD
0
Rozumiem ze chcemy to zresmisować że ten człowiek zmian nie robi?
0
Oba karne to takie 2/10 no ale cóż
0
Mecz barcy tylko na eleven ?
2
@TheMugShot ważny, liczy się że jest x w kratce
0
człowiek wiedział a jednak się ludzil
0
powrót umtitiego przy golu to byl jakiś zart
0
@PatrychoO zobacz na wiek , arhur mogł jeszcze odpalić, jak był w formie miał przebłyski i mógłby być z niego dobry gracz, a pjanic? blizej mu do emerytury
0
Odepchniecie odepchnięciem, ale co z pozycja bale przecież on ruszył do piłki a jak dla mnie mógł być tam spalony
0
@Gaucho bardzo ofensywne ustawienie jestem ciekaw co pokażą
11
I niech Setien znowu powie ze wychowankowie nie mają jakości xd
1
@Jakchcesz LGBT było tylko oliwą do ogromnego ognia jakim jest fabula
0
@Don Lucas ja co do książekk mam "fetysz" Że lubię mieć je jako moja własność, uważam je za coś prywatnego dlatego zawsze kupuję i rzadko kiedy korzystam z biblioteki
0
@Hushovt ogólnie okocim ma najlepsze radlerki przynajmniej dla mnie
0
@Don Lucas tylko książki papierowe, uwielbiam zapach
0
@Gomess odsyłam do przeczytania konferencji , co powiedzial nasz trener na temat wychowanków
0
@macio_944 dopiero w czwartek? :c
27
I to się nazywa przebojowosc skrzydłowego coś czego Barcelona nie ma
53
@Bykunn jakie zabójstwo, mógł schować broń dać się pochlastać nożem i dopiero strzelić?
0
@tomono chłopie czekaj co będzie dalej, bo grubo polecieli z fabułą
1
@El dominatore ale co ty od niego wymagasz , to nie jest gracz który pojdzie 1v1 xd nie jego wina ze gra na skrzydle