0

@nvidd przecież Trzaskowski też tego nie popiera i nawet ostatnio mówił że w tej kwestii zgadza się z Dudą

3

@MichalZZZ do 4 sezon u serial majstersztyk , im dalej tym gorzej z 8 sezonem na czele który jest najgorszym ze wszystkich

0

@arkasath nadal nie ma sensu, jak mają bez kolejek głosować, zleci sie 20 starszych osób i tak sie kolejka zrobi bo nie można wpuszczać więcej jak 4 wyborców , i tak jak mówisz ewentualna druga kolejka bedzie miała w dupie stanie tyle i sobie pójdą

0

@arkasath ciekaw jestem jak to bedzie wyglądac, jestem członkiem jednej z komisji gdzie mozemy wpuszczać max 4 wyborców do lokalu xD

1

@Bykunn ale sporta ilość elektoratu PiSu to starsze osoby będący katolikami które nie toleruja LGBT

0

@macio_944 akurat pandemia była czymś względnie pozytywnym bo miał więcej czasu na wdrożenie swojej taktyki

1

@sokot no chłopak serio daje rade , niby takie chucherko a wygrywał walke fizyczną , dużo biegał

0

@KamilZ Braithwait? chłop pokazał co potrafi z lepszymi zespołami niż mallorca xd nie nadaje się

1

Skoro sezon prawdopodobnie stracony może czas na te kilka kolejek postawić na wychowanków w większym stopniu , collado , monchu, araujo chętnie bym ich zobaczył w pierwszej drużynie nie wspominajac już o fatim i puigu

0

@urbie999 a nioby dla barcelony to 100% karny? xD

0

Rozumiem ze chcemy to zresmisować że ten człowiek zmian nie robi?

0

Oba karne to takie 2/10 no ale cóż

0

Mecz barcy tylko na eleven ?

2

@TheMugShot ważny, liczy się że jest x w kratce

0

człowiek wiedział a jednak się ludzil

0

powrót umtitiego przy golu to byl jakiś zart

0

@PatrychoO zobacz na wiek , arhur mogł jeszcze odpalić, jak był w formie miał przebłyski i mógłby być z niego dobry gracz, a pjanic? blizej mu do emerytury

0

Odepchniecie odepchnięciem, ale co z pozycja bale przecież on ruszył do piłki a jak dla mnie mógł być tam spalony

0

@Gaucho bardzo ofensywne ustawienie jestem ciekaw co pokażą

11

I niech Setien znowu powie ze wychowankowie nie mają jakości xd

1

@Jakchcesz LGBT było tylko oliwą do ogromnego ognia jakim jest fabula

0

@Don Lucas ja co do książekk mam "fetysz" Że lubię mieć je jako moja własność, uważam je za coś prywatnego dlatego zawsze kupuję i rzadko kiedy korzystam z biblioteki

0

@Hushovt ogólnie okocim ma najlepsze radlerki przynajmniej dla mnie

0

@Don Lucas tylko książki papierowe, uwielbiam zapach

0

@Gomess odsyłam do przeczytania konferencji , co powiedzial nasz trener na temat wychowanków

0

@macio_944 dopiero w czwartek? :c

27

I to się nazywa przebojowosc skrzydłowego coś czego Barcelona nie ma

53

@Bykunn jakie zabójstwo, mógł schować broń dać się pochlastać nożem i dopiero strzelić?

0

@tomono chłopie czekaj co będzie dalej, bo grubo polecieli z fabułą

1

@El dominatore ale co ty od niego wymagasz , to nie jest gracz który pojdzie 1v1 xd nie jego wina ze gra na skrzydle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?