Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sumie plus z tej przerwy reprezentacyjnej
0
@grzechdaszek 10t :D
0
@IronSanHybrid taktyczny odwrót xd
0
Ale jest dziura w środku pola przy pressingu
0
@IronSanHybrid fajna ta Gabi :D
0
@horang jakbysmy sie do LM nie zakwalifikowali śmiem twierdzić że były to koniec barcelony i bankructwo
0
@DonAndresFCB mimo wszystko niestety chłop dobrze prorokował
1
@Szmulek co ty wymagasz od julek i nastolatek który chodza na tego typu wydarzenia bo bedzie fejm
17
@Majkel34 jakby dostał rozkaz miałaby gówno do gadania, ewentualnie więzienie za nie wykonywanie rozkazów ;)
0
Ile oni sytuacji nie wykorzystują, zaraz się to zemści pójdzie kontra i się skończy
1
Też odnosicie wrażenie że Messi póki co najsłabszy z całego ataku?
3
Możecie mówić że neto fajnie się pokazuje ale bramkarz z takim wyprowadzeniem piłki nie nadaje się do Barcelony
5
Dembele fati to powinny być nasze podstawowe skrzydła
2
@fcbarcafan19 kozak wygląda
0
@macio_944 śmieszy mnie to, kim procz bycia córka prezydenta jest Kinga Duda ?
4
@tobiasson92 szkoda ze od początku nie nagrane i wyjaśnione , tylko zmanipulowane, gość udostępnił to co chciał po prostu xd nie zdziwię się jak w pełnej wersji filmu ta smarkula skacze do policjantów, a samego uderzenia nie było
1
@IronSanHybrid spokojnie w środę będzie jednodniowa przerwa w polityce na mecz Barcy
3
@puyol_presidend5 w tym momencie władza działa wedle zasady divide et impera ( dziel i rządź)
22
Pięknie pis dzieli społeczeństwo swoimi zagrywkami i odsuwa uwagę od tego co naprawdę w tym momencie powinno nas interesować. Co jak co ale chapeau bas dla nich , tylko czy oni tacy sprytni czy społeczeństwo takie głupie
5
@pride1899 co za patologia xD
0
@arraco jestem z Podkarpacia, myślę że jest z x2 tyle chorych, praktycznie codziennie nawet w mojej okolicy ktoś ma pozytywny test
0
@klemens100 wystarczy wpisac w google , zniszczone została fasady kościołów i pomników m.in. Jana Pawła II
1
Dałbym pedriego do środka, za Coutinho Dembele na skrzydło, w takich meczach z lepszymi widać jakie braki motoryczne ma Busquets
2
Pedri póki co to chyba na murawę nie wyszedł
0
Przecież to jest jakiś kryminał, jak w okręgówce błędy w obronie
0
Ale dziś piękny dzień dla fana piłki nożnej, city west ham później Barca a na deserek United z Chelsea
0
@wojopancer wcześniej też był zakaz zgromadzeń do określonej liczby osób ale np na orliki wymienili jako coś innego, teraz tego nie ma, a aktywności fizyczna na wolnym powietrzu to nie zgromadzenie przynajmniej tak mi się wydaje
0
Ktoś jest mi w stanie powiedzieć jak wygląda sytuacja z orlikami? Zawsze gramy w soboty rano i pytanie czy będzie można czy nie ?
0
@tomek256 ja znam pare osób komu ktoś zmarł, plus sam w moim otoczeniu już mam znajomą osobę która zmarła na covid
0
@kamilkrycha że starszych gier polecam Fallouta 3 i Fallouta New Vegas, jest akurat promocja na Steamie i można za grosze dostać, Fallout 4 też w ostateczności można kupić