0

W sumie plus z tej przerwy reprezentacyjnej

0

@grzechdaszek 10t :D

0

@IronSanHybrid taktyczny odwrót xd

0

Ale jest dziura w środku pola przy pressingu

0

@IronSanHybrid fajna ta Gabi :D

0

@horang jakbysmy sie do LM nie zakwalifikowali śmiem twierdzić że były to koniec barcelony i bankructwo

0

@DonAndresFCB mimo wszystko niestety chłop dobrze prorokował

1

@Szmulek co ty wymagasz od julek i nastolatek który chodza na tego typu wydarzenia bo bedzie fejm

17

@Majkel34 jakby dostał rozkaz miałaby gówno do gadania, ewentualnie więzienie za nie wykonywanie rozkazów ;)

0

Ile oni sytuacji nie wykorzystują, zaraz się to zemści pójdzie kontra i się skończy

1

Też odnosicie wrażenie że Messi póki co najsłabszy z całego ataku?

3

Możecie mówić że neto fajnie się pokazuje ale bramkarz z takim wyprowadzeniem piłki nie nadaje się do Barcelony

5

Dembele fati to powinny być nasze podstawowe skrzydła

2

@fcbarcafan19 kozak wygląda

0

@macio_944 śmieszy mnie to, kim procz bycia córka prezydenta jest Kinga Duda ?

4

@tobiasson92 szkoda ze od początku nie nagrane i wyjaśnione , tylko zmanipulowane, gość udostępnił to co chciał po prostu xd nie zdziwię się jak w pełnej wersji filmu ta smarkula skacze do policjantów, a samego uderzenia nie było

1

@IronSanHybrid spokojnie w środę będzie jednodniowa przerwa w polityce na mecz Barcy

3

@puyol_presidend5 w tym momencie władza działa wedle zasady divide et impera ( dziel i rządź)

22

Pięknie pis dzieli społeczeństwo swoimi zagrywkami i odsuwa uwagę od tego co naprawdę w tym momencie powinno nas interesować. Co jak co ale chapeau bas dla nich , tylko czy oni tacy sprytni czy społeczeństwo takie głupie

5

@pride1899 co za patologia xD

0

@arraco jestem z Podkarpacia, myślę że jest z x2 tyle chorych, praktycznie codziennie nawet w mojej okolicy ktoś ma pozytywny test

0

@klemens100 wystarczy wpisac w google , zniszczone została fasady kościołów i pomników m.in. Jana Pawła II

1

Dałbym pedriego do środka, za Coutinho Dembele na skrzydło, w takich meczach z lepszymi widać jakie braki motoryczne ma Busquets

2

Pedri póki co to chyba na murawę nie wyszedł

0

Przecież to jest jakiś kryminał, jak w okręgówce błędy w obronie

0

Ale dziś piękny dzień dla fana piłki nożnej, city west ham później Barca a na deserek United z Chelsea

0

@wojopancer wcześniej też był zakaz zgromadzeń do określonej liczby osób ale np na orliki wymienili jako coś innego, teraz tego nie ma, a aktywności fizyczna na wolnym powietrzu to nie zgromadzenie przynajmniej tak mi się wydaje

0

Ktoś jest mi w stanie powiedzieć jak wygląda sytuacja z orlikami? Zawsze gramy w soboty rano i pytanie czy będzie można czy nie ?

0

@tomek256 ja znam pare osób komu ktoś zmarł, plus sam w moim otoczeniu już mam znajomą osobę która zmarła na covid

0

@kamilkrycha że starszych gier polecam Fallouta 3 i Fallouta New Vegas, jest akurat promocja na Steamie i można za grosze dostać, Fallout 4 też w ostateczności można kupić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?