0

Należy się, Barcelona nie istnieje póki co

0

@Survier no i to mi sie podoba :D

2

messi musi sie obudzić bo póki co słabizna

0

@justfootball kto to wogóle jest ? xD

1

Lenglet to ma, on po porstu jest mało inteligentny juz nie raz taka akcje odwalał z głupimi faulami

0

@Boromir4 polakami może są ale wybrali reprezentacje hiszpanii i tam będą grać raczej

1

@Boromir4 niby są ale z tego co wiem grają dla Hiszpanii

1

@PatrickoBarca ten matheus kto to wogole jest xd

2

@BarcaInfo ale te dresy to sztosik są

0

ale kurtuła ratuje dupe realowi

0

Wszystko spoko tylko czemu oni oddali piłkę Villarrealowi i nic nie grają?

1

Busquets dziś to póki co najgorszy zawodnik Barcelony

1

@maatiixx zrobił karnego dość głupiego

1

Nie rozumiem jaka idea stoi za tym że Griezmanna gra na skrzydle , mamy tylu skrzydłowych dembele pedri trincao ....

1

@Tomo1989 mecze towarzyskie xd

0

Czyli Alenia w oczach trenera jest lepszy od puiga, ciekawe

0

My tu gadu gadu a gdzie są czystki w kadrze? Mamy za dużo zawodników i przestaną to młodzi będą tracić szanse na jakieś większe ilości występów

1

@Bartek22 chciałbym żeby dali szanse młodemu a nie kupowali jakiegoś kolejnego zawodnika

24

Fati pedri trincao bedzie z nich pociecha

1

Ale ładnie leje, a dziś człowiek poligon ma wręcz idealnie

0

Ale ludzie czego wy sie spodziewaliście, serio myśleliście se my to wygramy? Jeszcze z takim Składem , setien obsral zbroje już na starcie i przegrał ten mecz wystawiając taka 11

0

@LucaBrasi pytanie retoryczne takie trochę, bardziej chodzi mi o to że koronawirus zmienia ;D np porannej zaprawy nie ma

1

@LucaBrasi ja od jutra zaczynam 1,5msc szkolenie wojskowe , ciekawe jak to będzie wyglądać ???? już na start podobno w namiotach mamy spać

0

@LucaBrasi gdzie pracujesz?

0

@chosenone myślę że prędzej czy później północ Polski dołączy sie do nabijania statystyk

1

@Comentateiro weź pomyśł trochę zanim coś napiszesz, albo rozpędź się i przywitaj że ścianą może pomoże xd

1

A co z monchu ?

0

@pawelg9002 interesujące, taktyk

1

@Jaca27 co to za odpoczynek stać kilka godzin w kolejce albo tłuc się zatłoczonym szlakiem w górach xd

0

@chosenone już pomijając fakt ze 80% ludzi bez maseczek i olewaja odległości zalecane zresztą i tak w wielu przypadkach nie ma jak jej zachować bo taki ścisk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?