Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Należy się, Barcelona nie istnieje póki co
0
@Survier no i to mi sie podoba :D
2
messi musi sie obudzić bo póki co słabizna
0
@justfootball kto to wogóle jest ? xD
1
Lenglet to ma, on po porstu jest mało inteligentny juz nie raz taka akcje odwalał z głupimi faulami
0
@Boromir4 polakami może są ale wybrali reprezentacje hiszpanii i tam będą grać raczej
1
@Boromir4 niby są ale z tego co wiem grają dla Hiszpanii
1
@PatrickoBarca ten matheus kto to wogole jest xd
2
@BarcaInfo ale te dresy to sztosik są
0
ale kurtuła ratuje dupe realowi
0
Wszystko spoko tylko czemu oni oddali piłkę Villarrealowi i nic nie grają?
1
Busquets dziś to póki co najgorszy zawodnik Barcelony
1
@maatiixx zrobił karnego dość głupiego
1
Nie rozumiem jaka idea stoi za tym że Griezmanna gra na skrzydle , mamy tylu skrzydłowych dembele pedri trincao ....
1
@Tomo1989 mecze towarzyskie xd
0
Czyli Alenia w oczach trenera jest lepszy od puiga, ciekawe
0
My tu gadu gadu a gdzie są czystki w kadrze? Mamy za dużo zawodników i przestaną to młodzi będą tracić szanse na jakieś większe ilości występów
1
@Bartek22 chciałbym żeby dali szanse młodemu a nie kupowali jakiegoś kolejnego zawodnika
24
Fati pedri trincao bedzie z nich pociecha
1
Ale ładnie leje, a dziś człowiek poligon ma wręcz idealnie
0
Ale ludzie czego wy sie spodziewaliście, serio myśleliście se my to wygramy? Jeszcze z takim Składem , setien obsral zbroje już na starcie i przegrał ten mecz wystawiając taka 11
0
@LucaBrasi pytanie retoryczne takie trochę, bardziej chodzi mi o to że koronawirus zmienia ;D np porannej zaprawy nie ma
1
@LucaBrasi ja od jutra zaczynam 1,5msc szkolenie wojskowe , ciekawe jak to będzie wyglądać ???? już na start podobno w namiotach mamy spać
0
@LucaBrasi gdzie pracujesz?
0
@chosenone myślę że prędzej czy później północ Polski dołączy sie do nabijania statystyk
1
@Comentateiro weź pomyśł trochę zanim coś napiszesz, albo rozpędź się i przywitaj że ścianą może pomoże xd
1
A co z monchu ?
0
@pawelg9002 interesujące, taktyk
1
@Jaca27 co to za odpoczynek stać kilka godzin w kolejce albo tłuc się zatłoczonym szlakiem w górach xd
0
@chosenone już pomijając fakt ze 80% ludzi bez maseczek i olewaja odległości zalecane zresztą i tak w wielu przypadkach nie ma jak jej zachować bo taki ścisk