Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Messi ma szczęście że nie wyleciał za to , zapewne gdyby to był ktoś inny by czerwo poleciało
2
Sevilla nie istniejej przydałoby sie udowodnić to jakąs bramką , żeby zaraz jakis farfocel sevilli nie przeszedł
0
@sebasek99 znając fabułe nie robi się takich rzeczy , plus pierwsza część epicka przygoda, walka o lekarstwo dla ludzkości, a w drugiej no właśnie nie chce spojlerować ale nie ma to z pierwszą częścią nic wspólnego
0
@sebasek99 widze ładnie ludzie na metactiric lecą z oceną tego
0
Co to są za pytania, boże xd
1
Ostatnie w tabeli Leganes ciśnie Barcelonę na Camp Nou :o
7
Dobra po pół godziny straciłem entuzjazm że barcelona znowu będzie grac
1
@damianex10 właściciel dziany gościu, na treningu zwyciezcy gierki wewnętrznej jako nagrodę 15 tysięcy dostali xd
0
@Ghotti na pewno nie az tyle
2
Liczyłem że pokażą nowego god of wara , w tedy konsola od razu by u mnie wylądowała
0
@Hiacynk a w canal+ cisza
0
Kiedy dokładnie startuje liga hiszpańska, angielska i liga mistrzów?
0
Dembele też miał być transferem jednego z okienek xd
1
@Jakubeusz ja tam Ciągle wychodzę i to nie do prach bo wolne :D
0
@LuisSalvano w ciągu tygodnia przepracowalem jakieś 32h tylko, mam stawkę godzinowa a nie stała więc nie ma co na szefa liczyć :D
1
@VamosGirl ja to samo, w firmie ogarnia ja jak to wygląda i o co z tym chodzi, inna sprawa że jeśli dobrze rozumiem trzeba będzie w miesiącu poprzedzającym złożenie wniosku czyli w marcu mieć przychód w wysokości 50% najniższej krajowej gdzie ja pracowałem tylko tydzień bo szef zamknął i napewno nie mam takiego progu więc te 2k nie dostanę xdd
0
@IronSanHybrid jak to nie koniec , jak jest propozycja żeby komisje wyborcze stworzyli policjanci i żołnierze
1
@Keriox ta i w jaki sposób będą karać te osoby nie majac podstawy prawnej xd
2
W sumie to tylko to zamknięcie parków itp jakkolwiek jest warte a reszta to czcze gadanie bez stanu wyjątkowego xD
0
@Janiama bez stanu wyjątkowego to gówno mogą :D
0
@ViscaBarca123 jakiś perspektywiczny grajek to był?
1
@ArterkHD tez ostatnio słuchałem ich , zgadzam się to była muzyka a nie to co teraz i mówi to rocznik 96 :P
1
@tobiasson92 czytałem że wczoraj ktoś urządził imprezę z okazji chrzcin na 20 osób, czytając komentarze wielu popierało i mówili że też będą się spotykać, bez wprowadzenia stanu wyjątkowego te całe obstrzenia to jest jedna wielka fikcja a ludzie zaraz się ogarną i zdadzą sobie z tego sprawę że nie można im mandatu żadnego dać ani nic
5
Ale Alves to był dzik w tamtych czasach
0
Szkoda ze Laskowski już nie komentuje w canal +, przyjemnie się go słucha
0
@Criss18Barca ja mojemu daje denta sticks ale to jest bardziej na to aby zęby były zdrowe , a co do zapachu to nic nie dostaje innego dostaje dobrą karmę i nie ma nie miłego zapachu z pyska
0
@Misugi14 jakim Cudem jak wszystkie wydarzenia są odwoływanie ta śmieszna gala ma miejsce?
0
@BaRcA!FaN ta taki trochę pic na wodę to wszystko albo brak dokładnej regulacji, podejrzewam że wiele osób jest w takiej sytuacji jak ja
0
@BaRcA!FaN czyli jak złożę wniosek w kwietniu, wezmą pod uwagę marzec? Gdzie ja w marcu pracowałem tylko 4 dni bo później zatrzymał szef działalność czy biorą pod uwagę luty ?
0
Rząd wprowadził Świadczenie dla zatrudnionych na umowy zlecenia lub o dzieło oraz samozatrudnionych i mam pytanie na jakich zasadach i kogo to obejmuje, bo tak czytam i mam problem z ogarnięciem dokładnych wytycznych, ktoś wie co i jak? :D