Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamilo0066 jeśli chodzi o drużyny z Rzeszowa możliwe że będą grać na stadionie Stali Rzeszów bo prezydent miasta ma dać hajs na murawę
0
@Maearss na 100% 9 , właśnie sprawdziłem na karcie powołania 09.08 do 12.00
0
9 sierpnia zaczynam szkolenie wojskowe w ramach Legii Akademickiej, ktoś z użytkowników brał w tym udział bądź wie czym to jest? ;D
1
@gurales felix też przeciez mlody :D
1
@xVENUMx copa mundiale to najlepsze buty do pilki jakie stworzyli polecam :D
0
@BarcaInfo co to za "perełka"?
0
@A_Gomesinho_21 według mnie Barca to za wysokie progi dla alenii ale obym się mylił
1
@Encore skład Leona to taki trochę aktualny pierwszy skład reprezentacji :D
0
@Enerio u nas mu nie wyszło, ale i w Bayernie nie sprostał, kolejna szanse ma dostać ?
2
póki co taki trochę FC Chaos a nie FC Barcelona , gol trochę z dupy
2
@IronSanHybrid sceny batalistyczne są jednymi z najlepszych mimo upływu lat, w 3 częsci sceny batalistytczne są jeszcze lepsze
1
@SHIBA wszechświat jest tak ogromny , że na pewno nie jesteśmy sami w kosmosie, nawet 0,1% światów nadaje się do zmieszkania to będzie nadal kilka milionów planet
1
@SHIBA jeśli coś rzeczywiście sie u nas rozbiło to może lepiej niech reszta ich ziomków nie przylatuje , bo juz sam fakty ze ich technologia pozwala na podróże kosmiczne oznacza że w porównaniu z nimi jesteśmy niczym rodowici mieszkańcy ameryki kiedy przybyli tam konkwistadorzy
1
@BarcaInfo tez bym poprosił link ;D
0
@Hushovt wiadomo cokolwiek na temat fabuły? Albo jaki okres będzie obejmować?
0
@Messibestplayerintheworld no to z 10 lat i możesz starać się o awans na kaprala ;D
9
@Kwiatek67 fajny film sensacyjny , o wiele lepsze niż "dzieła" papryki vegi
1
@Hushovt lore władcy jest tak ogromne że można tam zrobić jeszcze dziesiątki seriali i filmów, byleby z głową a nie jak hobbita
0
@BarcaInfo niby takie Chucherko trochę nie pozorny, a umie kropnąć z daleka
0
@DonAndresFCB a to tylko jeden z kilku perełek jakie grają w szkolce
0
@Coutinho007 dla mnie on nie może zostać ma następny sezon, będzie tylko zajmować miejsce chociaz by takiemu collado
0
meczy tylko w eleven ? wydawała mi sie że na canal+ też bedzie
1
@Chwytliwy kupiliśmy że znajomymi basen i dmuchanego jednorożca, po składaniu i wypełnianiu woda przez ponad 3h właśnie przed chwilą wskoczylismy do niego, ogólnie jest zimno ale i całkiem śmiesznie
0
@BarcaInfo i dobrze niech tam zagra jeszcze z 2 sezony i pokaże co potrafi, ewentualnie dopiero później Barcelona
0
@ddanioofcb masz przykład digne, poszedł do Evertonu i jest jednym z najlepszych obrońców a wystarczyło facet mu większą szanse żeby odpalił
0
@escarabajo jak mogłem to oglądałem mecze barcy B i chłopak sie wyróżniał , według mnie jest juz w tym wieku lepszym graczem niz Braithwaite a przynajmniej lepiej pasuje do barcelony ;)
0
@escarabajo już wolałbym żeby dawali szanse collado zamiast jemu, wielkiej różnicy by nie było a collado ma o wiele większy potencjał
1
@NeroTFP ajaja jaram się na nowy sezon, tylko szkoda ze akurat w tedy będę zakoszarowany na jednostce wojskowej i dopiero z miesięcznym poślizgiem dam rady obejrzeć :(
0
@FafitFCB szkoda ze nie żyje jestem pewny że jeszcze wiele dobrego by nam dał przez te wszystkie lata, nie osiadlby na laurach jak polskie zespoły z tego okresu nadal żyjące muzyka przeszłości
7
Setien mówi że gracze Barcy zmęczeni bo muszą grać co 3 dni, a gracze Valladolid na wakacjach od 3 miesięcy? z tego co wiem też grają co 3-4 dni podobnie jak Barca