0

@kamilo0066 jeśli chodzi o drużyny z Rzeszowa możliwe że będą grać na stadionie Stali Rzeszów bo prezydent miasta ma dać hajs na murawę

0

@Maearss na 100% 9 , właśnie sprawdziłem na karcie powołania 09.08 do 12.00

0

9 sierpnia zaczynam szkolenie wojskowe w ramach Legii Akademickiej, ktoś z użytkowników brał w tym udział bądź wie czym to jest? ;D

1

@gurales felix też przeciez mlody :D

1

@xVENUMx copa mundiale to najlepsze buty do pilki jakie stworzyli polecam :D

0

@BarcaInfo co to za "perełka"?

0

@A_Gomesinho_21 według mnie Barca to za wysokie progi dla alenii ale obym się mylił

1

@Encore skład Leona to taki trochę aktualny pierwszy skład reprezentacji :D

0

@Enerio u nas mu nie wyszło, ale i w Bayernie nie sprostał, kolejna szanse ma dostać ?

2

póki co taki trochę FC Chaos a nie FC Barcelona , gol trochę z dupy

2

@IronSanHybrid sceny batalistyczne są jednymi z najlepszych mimo upływu lat, w 3 częsci sceny batalistytczne są jeszcze lepsze

1

@SHIBA wszechświat jest tak ogromny , że na pewno nie jesteśmy sami w kosmosie, nawet 0,1% światów nadaje się do zmieszkania to będzie nadal kilka milionów planet

1

@SHIBA jeśli coś rzeczywiście sie u nas rozbiło to może lepiej niech reszta ich ziomków nie przylatuje , bo juz sam fakty ze ich technologia pozwala na podróże kosmiczne oznacza że w porównaniu z nimi jesteśmy niczym rodowici mieszkańcy ameryki kiedy przybyli tam konkwistadorzy

1

@BarcaInfo tez bym poprosił link ;D

0

@Hushovt wiadomo cokolwiek na temat fabuły? Albo jaki okres będzie obejmować?

0

@Messibestplayerintheworld no to z 10 lat i możesz starać się o awans na kaprala ;D

9

@Kwiatek67 fajny film sensacyjny , o wiele lepsze niż "dzieła" papryki vegi

1

@Hushovt lore władcy jest tak ogromne że można tam zrobić jeszcze dziesiątki seriali i filmów, byleby z głową a nie jak hobbita

0

@BarcaInfo niby takie Chucherko trochę nie pozorny, a umie kropnąć z daleka

0

@DonAndresFCB a to tylko jeden z kilku perełek jakie grają w szkolce

0

@Coutinho007 dla mnie on nie może zostać ma następny sezon, będzie tylko zajmować miejsce chociaz by takiemu collado

0

meczy tylko w eleven ? wydawała mi sie że na canal+ też bedzie

1

@Chwytliwy kupiliśmy że znajomymi basen i dmuchanego jednorożca, po składaniu i wypełnianiu woda przez ponad 3h właśnie przed chwilą wskoczylismy do niego, ogólnie jest zimno ale i całkiem śmiesznie

0

@BarcaInfo i dobrze niech tam zagra jeszcze z 2 sezony i pokaże co potrafi, ewentualnie dopiero później Barcelona

0

@ddanioofcb masz przykład digne, poszedł do Evertonu i jest jednym z najlepszych obrońców a wystarczyło facet mu większą szanse żeby odpalił

0

@escarabajo jak mogłem to oglądałem mecze barcy B i chłopak sie wyróżniał , według mnie jest juz w tym wieku lepszym graczem niz Braithwaite a przynajmniej lepiej pasuje do barcelony ;)

0

@escarabajo już wolałbym żeby dawali szanse collado zamiast jemu, wielkiej różnicy by nie było a collado ma o wiele większy potencjał

1

@NeroTFP ajaja jaram się na nowy sezon, tylko szkoda ze akurat w tedy będę zakoszarowany na jednostce wojskowej i dopiero z miesięcznym poślizgiem dam rady obejrzeć :(

0

@FafitFCB szkoda ze nie żyje jestem pewny że jeszcze wiele dobrego by nam dał przez te wszystkie lata, nie osiadlby na laurach jak polskie zespoły z tego okresu nadal żyjące muzyka przeszłości

7

Setien mówi że gracze Barcy zmęczeni bo muszą grać co 3 dni, a gracze Valladolid na wakacjach od 3 miesięcy? z tego co wiem też grają co 3-4 dni podobnie jak Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?