Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Oglądam powtórki bramki na 2:1 to czuć vibe Interu xD parodia pressingu i gry obronnej, cubarsi co odwalił to jego, 3 defensywnych pomocników na boisku a my stoimy linia obrony na połowie presujac jak 3A na chłopaków z 8B na orliku xD
1
Jak to ktoś napisał, każda kolejna zmiana zatapiala nas coraz bardziej w bagnie
2
@Szmulek cubarsi poszedł do pressingu , Balde zszedł go na środek asekurowac i nie zdążyli się wymienić pozycjami
4
W 2 połowie najbardziej raził ten dramatyczny pressing, nie skoordynowany bardzo łatwy do ominięcia taki pressing na alibi, kvara czy Dembele z przodu i tutaj mogło by nie byc tak kolorowo
1
Nie ma Pedriego ta drużyna zapomina jak się gra w piłkę xD
5
2 połowa dramat, zero jakiejkolwiek kontroli, swoje tez krótka lawka rezerwowych robi, nie ma kto wejść na boisko
1
Pressing wyglada dramatycznie, panie Flick zrób coś pan bo tu śmierdzi strata bramki, boki obrony też nie dojeżdżają
2
Ja nie wiem Cubarsi to niezły zjazd zaliczył w tym sezonie , już nie pierwszy raz tak się obciął, przecież to spokojnie było do skasowania jakby nie bronił na radar
4
Olmo to najlepszy magik za 60mln , potrafi znikać
1
Ale Rashford jest denerwujący, zagra jedna kozak piłkę a później 5 akcji jak junior zepsuje bo sam się w dryblingu pogubi xD
0
Alvarez co poszedł, chłop ma wszystko drybling szybkość wykończenie no może wzrostu nie ma :D chłop marzenie dla nas ale nierealne
0
Tak patrzę na skład PSG to nie mają jakiegoś ataku mocnego, jeśli vitinha czy jak neves nie są w 100% zdrowi pomoc też nie wygląda jakoś super, myślę że na spokojnie są do ugryzienia nawet na tym etapie sezonu gdzie forma nie jest optymalna
0
Ten mecz powinien byc dawno zamknięty , dramatyczna skuteczność
0
No zobaczymy co pokaze Olmo , jak tutaj nie zagra na mare swoich umiejętności to ja juz nie wiem
0
Kolejny mecz i kolejny raz dzień konia bramkarza przeciwnika? XD klasyka
1
Oby Roony dziś się pokazał, bo póki co transfer flop trochę, nic nie prezentuje specjalnego wiadomo ze młody ale czy w szkółce nie było nikogo na jego miejsce?
0
Dro na 10? :D mam nadzieję że się dobrze pokaże i będzie rywalem dla Olmo
0
Szpital vs szpital w środę, niestety czekajcie spokojnie to nie takie hop siup my jeszcze gramy mecz jutro, lista kontuzjowanych może się wciąż zmienić :D
3
No to co w takiej sytuacji jutro trzeba wygrać, nie ma innej opcji. Tym bardziej że tak słabe Sociedad przyjeżdża
0
Ale jak to miało być szybkie 3:0 i do domu ale Nie w ta stronę xD
0
Ja to mam nadzieję że po zabiegu Joana dalej bbędzie 4-6tyg a nie 4-5msc jak u Gaviego , ważne że optymizm panuje
1
Przydałoby się żeby jakiś Dro czy inny Toni odpalił i został objawieniem :D
0
@Pedri16Future patrząc na grę to mizernie
0
Nie wiem, początek sezonu wygląda bardzo mizernie, a zaraz Sociedad i PSG które może nieźle nas wyjaśnić w LM , troche się boję maszyny enrique xd
0
Olmo to mam Wrażenie że jedyne co potrafi to kierunkowo przyjąć i czasem mu się idą drybling w tłoku xd
1
Klasyka powinno być tutaj już 2:0 minimum a jest jedną w dupe xDDD jak oni stracą tutaj punkty to będzie dramat
0
Spokojnie zaraz się rozkręci
0
Meczy życia bramkarza w meczu z Barcelona? Klasyka ile to już razy widzieliśmy
0
Casado ogarnij się chłopie xd 20 min juz
0
@tbas raczej to nie jest do naprawy w dwa dni :D jeśli przyczepili się do za wąskich dróg ewakuacyjnych to jest to spory problem bo to jest ustalane w fazie projektowania więc nie wiem jak oni chcą to naprawić