2

Oglądam powtórki bramki na 2:1 to czuć vibe Interu xD parodia pressingu i gry obronnej, cubarsi co odwalił to jego, 3 defensywnych pomocników na boisku a my stoimy linia obrony na połowie presujac jak 3A na chłopaków z 8B na orliku xD

1

Jak to ktoś napisał, każda kolejna zmiana zatapiala nas coraz bardziej w bagnie

2

@Szmulek cubarsi poszedł do pressingu , Balde zszedł go na środek asekurowac i nie zdążyli się wymienić pozycjami

4

W 2 połowie najbardziej raził ten dramatyczny pressing, nie skoordynowany bardzo łatwy do ominięcia taki pressing na alibi, kvara czy Dembele z przodu i tutaj mogło by nie byc tak kolorowo

1

Nie ma Pedriego ta drużyna zapomina jak się gra w piłkę xD

5

2 połowa dramat, zero jakiejkolwiek kontroli, swoje tez krótka lawka rezerwowych robi, nie ma kto wejść na boisko

1

Pressing wyglada dramatycznie, panie Flick zrób coś pan bo tu śmierdzi strata bramki, boki obrony też nie dojeżdżają

2

Ja nie wiem Cubarsi to niezły zjazd zaliczył w tym sezonie , już nie pierwszy raz tak się obciął, przecież to spokojnie było do skasowania jakby nie bronił na radar

4

Olmo to najlepszy magik za 60mln , potrafi znikać

1

Ale Rashford jest denerwujący, zagra jedna kozak piłkę a później 5 akcji jak junior zepsuje bo sam się w dryblingu pogubi xD

0

Alvarez co poszedł, chłop ma wszystko drybling szybkość wykończenie no może wzrostu nie ma :D chłop marzenie dla nas ale nierealne

0

Tak patrzę na skład PSG to nie mają jakiegoś ataku mocnego, jeśli vitinha czy jak neves nie są w 100% zdrowi pomoc też nie wygląda jakoś super, myślę że na spokojnie są do ugryzienia nawet na tym etapie sezonu gdzie forma nie jest optymalna

0

Ten mecz powinien byc dawno zamknięty , dramatyczna skuteczność

0

No zobaczymy co pokaze Olmo , jak tutaj nie zagra na mare swoich umiejętności to ja juz nie wiem

0

Kolejny mecz i kolejny raz dzień konia bramkarza przeciwnika? XD klasyka

1

Oby Roony dziś się pokazał, bo póki co transfer flop trochę, nic nie prezentuje specjalnego wiadomo ze młody ale czy w szkółce nie było nikogo na jego miejsce?

0

Dro na 10? :D mam nadzieję że się dobrze pokaże i będzie rywalem dla Olmo

0

Szpital vs szpital w środę, niestety czekajcie spokojnie to nie takie hop siup my jeszcze gramy mecz jutro, lista kontuzjowanych może się wciąż zmienić :D

3

No to co w takiej sytuacji jutro trzeba wygrać, nie ma innej opcji. Tym bardziej że tak słabe Sociedad przyjeżdża

0

Ale jak to miało być szybkie 3:0 i do domu ale Nie w ta stronę xD

0

Ja to mam nadzieję że po zabiegu Joana dalej bbędzie 4-6tyg a nie 4-5msc jak u Gaviego , ważne że optymizm panuje

1

Przydałoby się żeby jakiś Dro czy inny Toni odpalił i został objawieniem :D

0

@Pedri16Future patrząc na grę to mizernie

0

Nie wiem, początek sezonu wygląda bardzo mizernie, a zaraz Sociedad i PSG które może nieźle nas wyjaśnić w LM , troche się boję maszyny enrique xd

0

Olmo to mam Wrażenie że jedyne co potrafi to kierunkowo przyjąć i czasem mu się idą drybling w tłoku xd

1

Klasyka powinno być tutaj już 2:0 minimum a jest jedną w dupe xDDD jak oni stracą tutaj punkty to będzie dramat

0

Spokojnie zaraz się rozkręci

0

Meczy życia bramkarza w meczu z Barcelona? Klasyka ile to już razy widzieliśmy

0

Casado ogarnij się chłopie xd 20 min juz

0

@tbas raczej to nie jest do naprawy w dwa dni :D jeśli przyczepili się do za wąskich dróg ewakuacyjnych to jest to spory problem bo to jest ustalane w fazie projektowania więc nie wiem jak oni chcą to naprawić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?